Об утверждении регламентов государственных услуг "Регистрация топологий интегральных микросхем" и "Предоставление выписки из государственных реестров товарных знаков, наименований мест происхождения товаров"
Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 15 ноября 2017 года № 1424. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 26 декабря 2017 года № 16122. Утратил силу приказом Министра юстиции Республики Казахстан от 11 октября 2018 года № 1481 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратил силу приказом Министра юстиции РК от 11.10.2018 № 1481 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 2) статьи 10 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить:
1) регламент государственной услуги "Регистрация топологий интегральных микросхем" согласно приложению 1 к настоящему приказу;
2) регламент государственной услуги "Предоставление выписки из государственных реестров товарных знаков, наименований мест происхождения товаров" согласно приложению 2 к настоящему приказу.
2. Департаменту по правам интеллектуальной собственности Министерства юстиции Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации Министерства юстиции Республики Казахстан" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего приказа на официальном интернет-ресурсе Министерства юстиции Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего заместителя Министра юстиции Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр юстиции
Республики Казахстан
М. Бекетаев
Приложение 1
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 15 ноября 2017 года № 1424
Регламент государственной услуги "Регистрация топологий интегральных микросхем"
Глава 1. Общие положения
1. Государственная услуга "Регистрация топологий интегральных микросхем" (далее – Государственная услуга) оказывается на основании стандарта государственной услуги "Регистрация топологий интегральных микросхем", утвержденного приказом Министра юстиции Республики Казахстан от 3 июля 2017 года № 857 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 15587) (далее – Стандарт) Министерством юстиции Республики Казахстан (далее – Услугодатель).

"Интегралдық микросхемалар топологияларын тіркеу" және "Тауар белгілері, тауар шығарылған жерлердің атаулары мемлекеттік тізілімдерінен үзінді көшірмесін ұсыну" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2017 жылғы 15 қарашадағы № 1424 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2017 жылғы 26 желтоқсанда № 16122 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2018 жылғы 11 қазандағы № 1481 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Әділет министрінің 11.10.2018 № 1481 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" 2013 жылғы 15 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 10-бабының 2) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Мыналар:
1) осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес "Интегралдық микросхемалар топологияларын тіркеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті;
2) осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес "Тауар белгілері, тауар шығарылған жерлердің атаулары мемлекеттік тізілімдерінен үзінді көшірмесін ұсыну" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Зияткерлік меншік құқығы департаменті:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оны Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне орналастыру үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жолдауды;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің ресми интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Әділет министрінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Әділет министрі
М. Бекетаев
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2017 жылғы 15 қарашадағы
№ 1424 бұйрығына
1-қосымша
"Интегралдық микросхемалар топологияларын тіркеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
1-тарау. Жалпы ережелер
1. "Интегралдық микросхемалар топологияларын тіркеу" мемлекеттік көрсетілетін қызметі (бұдан әрі – Мемлекеттік көрсетілетін қызмет) Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2017 жылғы 3 шілдедегі № 857 бұйрығымен бекітілген "Интегралдық микросхемалар топологияларын тіркеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарты (бұдан әрі – Стандарт) негізінде Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі (бұдан әрі – Көрсетілетін қызметті беруші) арқылы көрсетіледі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 15587 болып тіркелген).

2. Форма оказываемой государственной услуги: бумажная.
3. Результат оказания государственной услуги – свидетельство о государственной регистрации топологий интегральных микросхем либо мотивированный отказ в оказании государственной услуги в случае и по основаниям, предусмотренным пунктом 10 Стандарта.
Глава 2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является получение услугодателем заявления и документов от услугополучателя, предусмотренных в пункте 9 Стандарта, необходимых для оказания государственной услуги (далее - Документы).
5. Процедуры (действия), входящие в состав процесса оказания государственной услуги:
1) регистрация документов сотрудником канцелярии услугодателя в Единой системе электронного документооборота государственных органов в течение двух часов (далее – ЕСЭДО).
В случаях представления услугополучателем неполного пакета документов, сотрудник канцелярии услугодателя отказывает в приеме документов с письменным уведомлением услугополучателя в произвольной форме;
2) рассмотрение документов директором Департамента по правам интеллектуальной собственности в течение двух часов (далее – Департамент);
3) рассмотрение документов заместителем директора Департамента в течение двух часов;
4) рассмотрение документов руководителем Управления промышленной собственности Департамента в течение двух часов (далее – Управление);
5) рассмотрение документов и оформление результата оказания государственной услуги главным экспертом или экспертом Управления в течение 35 рабочих дней со дня подачи документов услугополучателем.
Если в процессе рассмотрения документов установлено, что документы оформлены с нарушением требований, предусмотренных Законом Республики Казахстан "О правовой охране топологий интегральных микросхем", услугополучателю направляется запрос с указанием обнаруженных недостатков и представлением отсутствующих или исправленных документов в течение 3 (трех) месяцев с даты направления запроса. При этом срок оказания государственной услуги приостанавливается;
6) подписание результата оказания государственной услуги заместителем руководителя услугодателя в течение одного рабочего дня;
7) направление результата оказания государственной услуги услугополучателю в течение одного рабочего дня.
Глава 3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги

2. Мемлекеттік қызмет көрсету нысаны – қағаз жүзінде.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі - интегралдық микросхемалар топологияларын тіркеу туралы куәлік немесе мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының 10-тармағында көзделген жағдайларда және негіздер бойынша мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап.
2-тарау. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызмет берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) іс-қимыл тәртібін сипаттау
4. Көрсетілетін қызметті берушінің мемлекеттік қызмет көрсету үшін көрсетілетін қызметті алушының өтінішін және Стандарттың 9-тармағында көрсетілген мемлекеттік қызмет көрсету үшін қажет өзге де құжаттарын алу мемлекеттік қызмет көрсету жөніндегі рәсімдерді (іс-қимылдарды) бастауға негіздеме болып табылады.
5. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінің құрамына енетін рәсімдер (іс-қимылдар):
1) көрсетілетін қызметті беруші кеңсесінің қызметкерімен өтінішті мемлекеттік органдардың бірыңғай электронды құжат айналым жүйесінде екі сағат ішінде (бұдан әрі – БЭҚАЖ) тіркеу;
2) өтінішті Зияткерлік меншік құқығы департаменті (бұдан әрі – Департамент) директорының екі сағат ішінде қарауы;
3) өтінішті Департамент директоры орынбасарының екі сағат ішінде қарауы;
4) өтінішті Департаменттің Өнеркәсіптік меншік басқармасы (бұдан әрі – Басқарма) басшысының екі сағат ішінде қарауы;
5) құжаттарды қызметалушымен ұсынған күннен бастап басқарманың бас сарапшысы немесе сарапшысы 35 жұмыс күні ішінде құжаттарды қарайды және мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нәтижесін рәсімдейді.
Егер өтiнiмдi қарау процесiнде өтiнiш, "Интегралдық микросхемалар топологияларын құқықтық қорғау туралы" Қазақстан Республикасы заңында көзделген талаптардың бұзылуымен ресiмделгенi анықталса, өтiнiш берушiге анықталған кемшiлiктер көрсетiле отырып сұрау жiберiлген күннен 3 (үш) ай iшiнде жоқ немесе түзетiлген құжаттарды ұсыну туралы сұрау салынады. Бұл орайда мемлекеттік көрсетілетін қызметтің мерзімі тоқтатыла тұрады;
6) көрсетілетін қызметті беруші басшысы орынбасарының мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесіне бір жұмыс күні ішінде қол қоюы;
7) көрсетілетін қызметті алушыға мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін бір жұмыс күні ішінде жолдауы.
3-тарау. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылының сипаттамасы

6. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурные подразделения (работники) услугодателя:
1) заместитель руководителя услугодателя;
2) сотрудник канцелярии услугодателя;
3) директор Департамента;
4) заместитель директора Департамента;
5) руководитель Управления;
6) главный эксперт или эксперт Управления.
7. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями работниками услугодателя:
1) сотрудник канцелярии услугодателя в течение двух часов со дня поступления документов, проводит регистрацию полученных документов в ЕСЭДО, и передает на рассмотрение директору Департамента, при этом в правом нижнем углу заявления проставляется регистрационный штамп на государственном языке с указанием даты поступления и входящего номера.
В случаях представления услугополучателем неполного пакета документов, сотрудник канцелярии услугодателя отказывает в приеме документов с письменным уведомлением услугополучателя в произвольной форме;
2) директор Департамента, рассмотрев документы, в течение двух часов отписывает его заместителю директора Департамента;
3) заместитель директора Департамента, рассмотрев заявление, в течение двух часов отписывает его руководителю Управления;
4) руководитель Управления в течение двух часов отписывает главному эксперту или эксперту Управления;
5) главный эксперт или эксперт Управления в течение 35 рабочих дней, рассматривает документы и не позднее чем за два рабочих дня до истечения срока оказания государственной услуги направляет на подписание заместителю руководителя услугодателя результат оказания государственной услуги;
6) заместитель руководителя услугодателя в течение одного рабочего дня подписывает результат оказания государственной услуги;
7) сотрудник канцелярии услугодателя в течение одного рабочего дня направляет результат оказания государственной услуги услугополучателю.
8. Государственная услуга оказывается в бумажном виде.
9. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению к настоящему Регламенту.
Глава 4. Описание порядка взаимодействия с центром обслуживания населения и (или) иными услугодателями, а также порядок использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги

6. Мемлекеттік қызмет көрсету процесіне көрсетілетін қызметті берушінің мына құрылымдық бөлімшелері (қызметкерлері) қатысады:
1) көрсетілетін қызметті беруші басшысының орынбасары;
2) көрсетілетін қызметті беруші кеңсесінің қызметкері;
2) Департамент директоры;
3) Департамент директорының орынбасары;
4) Басқарма басшысы;
5) Басқарманың бас сарапшысы немесе сарапшысы.
7. Көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелері (қызметкерлері) арасындағы процестер (іс-қимылдар) кезектілігінің сипаттамасы:
1) көрсетілетін қызметті беруші кеңсесінің қызметкері құжаттар түскен күні екі сағат ішінде алынған құжаттарды БЭҚАЖ тіркеуден өткізеді және Департамент директорына қарауға жібереді, бұл ретте, өтініштің оң жақ төменгі бұрышына түскен күні мен кіріс нөмірі көрсетілген мемлекеттік тілдегі тіркеу мөртаңбасы қойылады.
Егер қызметалушымен құжаттардың толық емес жиынтығы ұсынылған жағдайда кеңсе қызметкері құжат қабылдаудан ерікті түрде қызметалушыға жазбаша хабарлама бере отырып бас тартады.
2) Департамент директоры өтінішті қарап, құжаттар түскен күні екі сағат ішінде Департамент басшысының орынбасарына нұсқаумен жібереді;
3) Департамент директорының орынбасары құжаттар түскен күні екі сағат ішінде басқарма басшысына нұсқаумен жібереді;
4) басқарма басшысы өтінішті қарап, құжаттар түскен күні екі сағат ішінде басқарманың бас сарапшысы немесе сарапшысына нұсқаумен жібереді;
5) баскарманың сарапшысы немесе бас сарапшысы 35 жұмыс күні ішінде құжаттарды қарайды және мемлекеттік көрсетілетін қызметтің мерзімі аяқталғанға дейін екі жұмыс күннен кешіктірмей қызмет беруші басшысының орынбасарына мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нәтижесін қол қоюға жолдайды;
6) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы немесе басшысының орынбасары бір жұмыс күні ішінде мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нәтижесіне қол қояды;
7) көрсетілетін қызметті беруші кеңсесінің қызметкері мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нәтижесін бір жұмыс күні ішінде қызметалушыға жолдайды.
8. Мемлекеттік қызмет қағаз түрінде көрсетіледі.
9. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) процедураларының (әрекеттерінің) дәйектілігінің толық сипаттамасы, осы регламенттің қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі.
4-тарау. Халыққа қызмет көрсету орталығымен және (немесе) өзге де көрсетілетін қызметті берушілермен өзара іс-қимыл жасасу тәртібін, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету процесінде ақпараттық жүйелерді пайдалану тәртібін сипаттау.

10. Услугодатель в процессе оказания государственной услуги не взаимодействует с некоммерческим акционерным обществом "Государственная корпорация "Правительство для граждан" и (или) иными услугодателями.
Приложение
к регламенту государственной
услуги "Регистрация топологий
интегральных микросхем"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги "Регистрация топологий интегральных микросхем"
Приложение 2
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 15 ноября 2017 года № 1424
Регламент государственной услуги
"Предоставление выписки из государственных реестров товарных знаков, наименований мест происхождения товаров"
Глава 1. Общие положения
1. Государственная услуга "Предоставление выписки из государственных реестров товарных знаков, наименований мест происхождения товаров" оказывается Республиканским государственным предприятием "Национальный институт интеллектуальной собственности" Министерства юстиции Республики Казахстан (далее – Услугодатель).
Государственная услуга оказывается на основании стандарта государственной услуги "Предоставление выписки из государственных реестров товарных знаков, наименований мест происхождения товаров", утвержденного приказом Министра юстиции Республики Казахстан от 3 июля 2017 года № 857 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 15587) (далее – Стандарт).
2. Форма оказываемой государственной услуги – бумажная.
3. Результатом оказания государственной услуги является выдача выписки.
Глава 2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) услугодателя по оказанию государственной услуги является представление услугополучателем пакета документов, предусмотренных пунктом 9 Стандарта (далее – Документы).
5. Процедуры (действия), входящие в состав процесса оказания государственной услуги:
1) регистрация документов производится в течение одного рабочего дня специалистом управления по учету корреспонденции и архива услугодателя (далее – канцелярия) в автоматизированной информационной системе "Национальный институт интеллектуальной собственности" (далее – АИС "НИИС").
В случаях представления услугополучателем неполного пакета документов, специалист канцелярии отказывает в приеме документов с письменным уведомлением услугополучателя в произвольной форме;
2) рассмотрение документов услугополучателя производится в течение двух календарных дней экспертом управления регистрации заявок и учета оплат услугодателя;

10. Көрсетілетін қызметті беруші "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамымен және (немесе) өзге де көрсетілетін қызметті берушілермен өзара іс-қимыл жасамайды
"Интегралдық микросхемалар топологияларын тіркеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне қосымша
"Интегралдық микросхемалар топологияларын тіркеу" мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2017 жылғы 15 қарашадағы
№ 1424 бұйрығына
2-қосымша
"Тауар белгілері, тауар шығарылған жерлердің атаулары мемлекеттік тізілімдерінен үзінді көшірмесін ұсыну" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
1-тарау. Жалпы ережелер
1. "Тауар белгілері, тауар шығарылған жерлердің атаулары мемлекеттік тізілімдерінен үзінді көшірмесін ұсыну" мемлекеттік көрсетілетін қызметті Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Ұлттық зияткерлік меншік институты" республикалық мемлекеттік кәсіпорны (бұдан әрі – Көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді.
Мемлекеттік көрсетілетін қызмет Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2017 жылғы 3 шілдедегі № 857 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 15587 тіркелген) бұйрығымен бекітілген "Тауар белгілері, тауар шығарылған жерлердің атаулары мемлекеттік тізілімдерінен үзінді көшірмесін ұсыну" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарты (бұдан әрі – Стандарт) негізінде көрсетіледі.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету нысаны - қағаз жүзінде.
3. Мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нәтижесі үзінді көшірмесін беру болып табылады.
2-тарау. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) іс-қимыл тәртібін сипаттау
4. Қызмет көрсетушінің мемлекеттік қызметтерді көрсету рәсімдерін (әрекетін) бастау үшін негіз Стандарттың 9 тармақшасында көзделген құжаттар топтамасын қызметалушымен ұсыну болып табылады (бұдан әрі – құжаттар);
5. Мемлекеттік қызметтерді ұсыну құрамына кіретін рәсімдер (әрекеттер):
1) "Ұлттық зияткерлік меншік институтының" автоматтандырылған ақпараттық жүйесінде (бұдан әрі – "ҰЗМИ" ААЖ) хат-хабарларды есепке алу және мұрағат басқармасы маманының қызмет көрсетушінің құжаттарын тіркеуі бір жұмыс күні ішінде жүзеге асырылады.
Егер қызметалушымен құжаттардың толық емес жиынтығы ұсынылған жағдайда кеңсе қызметкері құжат қабылдаудан ерікті түрде қызметалушыға жазбаша хабарлама бере отырып бас тартады.
2) өтінімдерді тіркеу және төлемдерді есепке алу басқармасы сарапшысының қызметалушының құжаттарын екі күнтізбелік күннің ішінде қарауы;

3) подготовка результата государственной услуги экспертом управления государственных реестров и публикаций услугодателя производится в течение семи календарных дней;
4) направление услугодателем результата оказания государственной услуги услугополучателю в течение одного рабочего дня.
Глава 3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) в процессе оказания государственной услуги
6. Перечень структурных подразделений (работников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) специалист канцелярии услугодателя;
2) эксперт управления регистрации заявок и учета оплат услугодателя;
3) эксперт управления государственных реестров и публикаций услугодателя.
7. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями работниками услугодателя:
1) специалист канцелярии принимает документы, выдает услугополучателю уведомление с указанием входящего номера, даты и времени приема и передает в течение одного рабочего дня принятые документы соответствующим структурным подразделениям.
В случаях представления услугополучателем неполного пакета документов, специалист канцелярии отказывает в приеме документов письменным уведомлением услугополучателя в произвольной форме;
2) эксперт управления регистрации заявок и учета оплат услугодателя проверяет поступление оплаты за оказание государственной услуги услугодателя в течение двух календарных дней;
3) эксперт управления государственных реестров и публикаций услугодателя подготавливает результат государственной услуги в течение семи календарных дней.
Канцелярия осуществляет выдачу результата оказания государственной услуги услугополучателю в течение одного рабочего дня.
8. Государственная услуга оказывается в бумажном виде.
9. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению к настоящему Регламенту.
Глава 4. Описание порядка взаимодействия с центром обслуживания населения и (или) иными услугодателями, а также порядок использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги
10. Услугодатель в процессе оказания государственной услуги не взаимодействует с некоммерческим акционерным обществом "Государственная корпорация "Правительство для граждан" и (или) иными услугодателями.
Приложение
к регламенту государственной
услуги "Предоставление
выписки из государственных
реестров товарных знаков,
наименований мест
происхождения товаров"
Справочник
бизнес-процессов оказания государственной услуги "Предоставление выписки из государственных реестров товарных знаков, наименований мест происхождения товаров"

3) мемлекеттік тізілімдер және жарияланымдар басқармасы сарапшысының мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нәтижесін жеті күнтізбелік күннің ішінде дайындауы;
4) Көрсетілетін қызметті берушінің қызмет алушыға мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесін бір жұмыс күні ішінде жолдауы.
3-тарау. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінде құрылымдық бөлімшелердің (қызметкерлердің) өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау
6. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет үрдісіне көрсетілетін қызметті беруші бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) тізімі:
1) көрсетілетін қызметті берушінің канцелярия маманы;
2) өтінімдерді тіркеу және төлемдерді есепке алу басқармасы сарапшысы;
3) Мемлекеттік тізілімдерді және жарияланымдарды басқармасы сарапшысы;
7. Көрсетілетін қызметті берушінің қызметкерлерінің құрылымдық бөлімшелері арасындағы процестер (іс-қимылдар) кезектілігінің сипаттамасы:
1) канцелярия маманы құжаттарды қабылдайды, кіріс нөмірі, күні мен уақыты көрсетілген хабарлама береді және бір жұмыс күні ішінде қабылданған құжаттарды тиісті құрылымдық бөлімшелерге жібереді.
Егер қызметалушымен құжаттардың толық емес жиынтығы ұсынылған жағдайда кеңсе қызметкері құжат қабылдаудан жазбаша ерікті түрде қызметалушыға хабарлама бере отырып бас тартады.
2) өтінімдерді тіркеу және төлемдерді есепке алу басқармасының сарапшысы екі күнтізбелік күннің ішінде қызмет берушінің мемлекеттік көрсетілетін қызмет үшін төленген төлемді тексереді.
3) мемлекеттік тізілімдер және жарияланымдар басқармасының сарапшысы жеті күнтізбелік күннің ішінде мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нәтижесін дайындайды.
Мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нәтижесін ұсынуды бір жұмыс күні ішінде қамтамасыз етеді.
8. Мемлекеттік қызмет қағаз түрінде көрсетіледі.
9. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) процедураларының (әрекеттерінің) дәйектілігінің толық сипаттамасы, осы регламенттің қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі.
4-тарау. Халыққа қызмет көрсету орталығымен және (немесе) өзге де көрсетілетін қызметті берушілермен өзара іс-қимыл жасасу тәртібін, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету процесінде ақпараттық жүйелерді пайдалану тәртібін сипаттау.
10. Көрсетілетін қызметті беруші "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамымен және (немесе) өзге де көрсетілетін қызметті берушілермен өзара іс-қимыл жасамайды
"Тауар белгілері, тауар
шығарылған жерлердің
атаулары мемлекеттік
тізілімдерінен үзінді көшірмесін
ұсыну" мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне қосымша
"Тауар белгілері, тауар шығарылған жерлердің атаулары мемлекеттік тізілімдерінен үзінді көшірмесін ұсыну" мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы