О внесении изменений в решение маслихата города Астаны от 8 декабря 2016 года № 84/13-VI "О бюджете города Астаны на 2017-2019 годы"
Решение маслихата города Астаны от 19 мая 2017 года № 137/19-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 25 мая 2017 года № 1105
Примечание РЦПИ!
Порядок введения в действие см. п.2
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат города Астаны РЕШИЛ:
1.Внести в решение маслихата города Астаны от 8 декабря 2016 года № 84/13-VI "О бюджете города Астаны на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1088, опубликовано 5 января 2017 года в газетах "Астана акшамы" № 1 и "Вечерняя Астана" № 1) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1) цифры "455 261 869" заменить цифрами "464 447 416";
цифры "215 277 933" заменить цифрами "222 277 933";
цифры "2 814 397" заменить цифрами "4 385 689";
цифры "5 528 953" заменить цифрами "6 143 208";
в подпункте 2) цифры "394 616 159" заменить цифрами "415 786 619";
в подпункте 4) цифры "73 996 593" заменить цифрами "77 011 680", в том числе:
приобретение финансовых активов цифры "73 996 593" заменить цифрами "77 011 680";
в подпункте 5) цифры "(-15 526 928)" заменить цифрами "(-30 526 928)";
в подпункте 6) цифры "15 526 928" заменить цифрами "30 526 928";
в подпункте 7) цифры "7 049 744" заменить цифрами "22 049 744";
в пункте 4: цифры "2 678 381" заменить цифрами "1 203 108".
Приложения 1,4,6,9,12 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1,2,3,4,5 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии
маслихата города Астаны
М. Шайдаров
Секретарь
маслихата города Астаны
Ж. Нурпиисов
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного учреждения
"Управление экономики и бюджетного
планирования города Астаны"
(УЭиБП)
А. Жумаев
Приложение 1
к решению маслихата города Астаны
от "19" мая 2017 года № 137/19-VI
Приложение 1
к решению маслихата города Астаны
от 8 декабря 2016 года № 84/13-VI
Бюджет города Астаны на 2017 год
Категория
Сумма тыс.тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

"Астана қаласының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" Астана қаласы мәслихатының 2016 жылғы 8 желтоқсандағы № 84/13-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Астана қаласы мәслихатының 2017 жылғы 19 мамырдағы № 137/19-VI шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2017 жылғы 25 мамырда № 1105 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Астана қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Астана қаласының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" Астана қаласы мәслихатының 2016 жылғы 8 желтоқсандағы № 84/13-VI (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1088 тіркелген, 2017 жылдың 5 қаңтарында "Астана ақшамы" газетінің № 1 нөмірінде және "Вечерняя Астана" газетінің № 1 нөмірінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшадағы "455 261 869" деген сандар "464 447 416" деген сандармен ауыстырылсын;
"215 277 933" деген сандар "222 277 933" деген сандармен ауыстырылсын;
"2 814 397" деген сандар "4 385 689" деген сандармен ауыстырылсын;
"5 528 953" деген сандар "6 143 208" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы "394 616 159" деген сандар "415 786 619" деген сандармен ауыстырылсын;
4) тармақшадағы "73 996 593" деген сандар "77 011 680" деген сандармен ауыстырылсын, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу "73 996 593" деген сандар "77 011 680" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы "(-15 526 928)" деген сандар "(-30 526 928)" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы "15 526 928" деген сандар "30 526 928" деген сандармен ауыстырылсын;
7) тармақшадағы "7 049 744" деген сандар "22 049 744" деген сандармен ауыстырылсын;
4-тармақта: "2 678 381" деген сандар "1 203 108" деген сандармен ауыстырылсын.
Аталған шешімге 1,4,6,9,12-қосымшалар осы шешімге 1,2,3,4,5-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласы
мәслихаты сессиясының төрағасы М. Шайдаров
Астана қаласы
мәслихатының хатшысы Ж. Нұрпейісов
КЕЛІСІЛДІ
"Астана қаласының
Экономика және бюджеттік жоспарлау
басқармасы" (ЭжБЖБ) мемлекеттік
мекемесінің басшысы                                          Ә. Жұмаев
Астана қаласы мәслихатының
2017 жылғы 19 мамырдағы
№ 137/19-VI шешіміне
1-қосымша
Астана қаласы мәслихатының
2016 жылғы 8 желтоқсандағы
№ 84/13-VI шешіміне
1-қосымша
Астана қаласының 2017 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы мың тенге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1. Кірістер

123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
9 977 116,0
4
123
004
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
2 933 936,0
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
7 043 180,0
352
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из бюджета города республиканского значения, столицы
12 314,0
006
Повышение квалификации и переподготовка кадров
12 314,0
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
578 817,0
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
223 022,0
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
265 753,0
044
Оказание социальной поддержки обучающимся по программам технического и профессионального, послесреднего образования
90 042,0
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
39 704 304,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
301 961,0
003
Общеобразовательное обучение
26 888 699,0
004
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным программам
341 686,0
005
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
960 429,0
007
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования города республиканского значения, столицы
2 502 776,0
008
Дополнительное образование для детей
2 117 278,0
009
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов масштаба города республиканского значения, столицы
52 672,0
011
Капитальные расходы государственного органа
2 000,0
013
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
83 671,0
014
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
203 624,0
019
Присуждение грантов государственным учреждениям образования города республиканского значения, столицы за высокие показатели работы
25 548,0
021
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
131 160,0
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
5 295 224,0
027
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
11 470,0
029
Методическая работа
96 640,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций

123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
9 977 116,0
4
123
004
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
2 933 936,0
041
Мектепке дейiнгi бiлiм беру ұйымдарында мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын iске асыруға
7 043 180,0
352
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың бюджетінен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
12 314,0
006
Кадрлардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау
12 314,0
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
578 817,0
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
223 022,0
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
265 753,0
044
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру бағдарламалары бойынша оқитындарға әлеуметтік қолдау көрсету
90 042,0
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
39 704 304,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
301 961,0
003
Жалпы білім беру
26 888 699,0
004
Арнаулы бiлiм беру бағдарламалары бойынша жалпы бiлiм беру
341 686,0
005
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
960 429,0
007
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
2 502 776,0
008
Балаларға қосымша білім беру
2 117 278,0
009
Республикалық маңызы бар қала, астана ауқымындағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
52 672,0
011
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 000,0
013
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
83 671,0
014
Дамуында проблемалары бар балалар мен жасөспірімдердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
203 624,0
019
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік білім беру мекемелеріне жұмыстағы жоғары көрсеткіштері үшін гранттар беру
25 548,0
021
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
131 160,0
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
5 295 224,0
027
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
11 470,0
029
Әдістемелік жұмыс
96 640,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттiк мекемелерiнiң және ұйымдарының күрделi шығыстары

686 603,0
068
Обеспечение повышения компьютерной грамотности населения
2 863,0
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
9 743 926,0
028
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
8 526 491,0
037
Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения
1 217 435,0
381
Управление физической культуры и спорта города республиканского значения, столицы
1 525 730,0
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
1 525 730,0
05
Здравоохранение
28 253 975,0
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
27 939 697,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
144 227,0
004
Оказание стационарной и стационарозамещающей медицинской помощи субъектами здравоохранения по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и медицинских организаций, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета
383 432,0
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
1 065 123,0
006
Услуги по охране материнства и детства
322 236,0
007
Пропаганда здорового образа жизни
186 261,0
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
584 782,0
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
5 499 148,0
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета
3 306 619,0
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
245 537,0
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
3 746 054,0
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
3 094,0
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
66 294,0
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
440 995,0
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
741 897,0
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
357 104,0
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации органов

686 603,0
068
Халықтың компьютерлік сауаттылығын арттыруды қамтамасыз ету
2 863,0
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
9 743 926,0
028
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
8 526 491,0
037
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау
1 217 435,0
381
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың дене шынықтыру және спорт басқармасы
1 525 730,0
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
1 525 730,0
05
Денсаулық сақтау
28 253 975,0
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
27 939 697,0
001
Жергілікті денгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
144 227,0
004
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, бастапқы медициналық-санитариялық көмек және медициналық ұйымдар мамандарының жіберуі бойынша денсаулық сақтау субъектілерінің стационарлық және стационарды алмастыратын медициналық көмек көрсетуі
383 432,0
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдауыштары мен препараттарын өндіру
1 065 123,0
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі көрсетілетін қызметтер
322 236,0
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
186 261,0
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
584 782,0
009
Туберкулез, жұқпалы аурулар, психикалық, оның ішінде психикаға белсенді әсер ететін заттарды қолдануға байланысты күйзелістен және мінез-құлқының бұзылуынан зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
5 499 148,0
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
3 306 619,0
013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
245 537,0
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
3 746 054,0
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
3 094,0
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
66 294,0
019
Туберкулезбен ауыратын науқастарды туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету
440 995,0
020
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
741 897,0
021
Онкогематологиялық аурулармен ауыратын науқастарды химиялық препараттармен қамтамасыз ету
357 104,0
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ ағзаларды транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету

1 267 414,0
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
447 501,0
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
1 860 873,0
028
Содержание вновь вводимых объектов здравоохранения
1 344 557,0
029
Базы спецмедснабжения города республиканского значения, столицы
91 100,0
030
Капитальные расходы государственного органа
1 160,0
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
5 247 428,0
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
33 185,0
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
217 997,0
039
Оказание амбулаторно-поликлинических услуг и медицинских услуг субъектами сельского здравоохранения, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета, и оказание услуг Call-центрами
335 679,0
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
314 278,0
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
314 278,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
11 959 741,0
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
811 773,0
016
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
610 231,0
017
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения
151 058,0
037
Социальная реабилитация
50 484,0
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
1 378 508,0
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
1 378 508,0
395
Управление занятости, труда и социальной защиты города республиканского значения, столицы
9 769 460,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения, регулирования трудовых отношений на местном уровне
263 976,0
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
524 945,0
003
Программа занятости
1 175 396,0
004
Государственная адресная социальная помощь
30 972,0
007
Оказание жилищной помощи
35 054,0
008
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
2 763 158,0
009
Социальная поддержка инвалидов
846 197,0
012
Государственные пособия на детей до 18 лет

1 267 414,0
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
447 501,0
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
1 860 873,0
028
Жаңадан iске қосылатын денсаулық сақтау объектiлерiн күтіп-ұстау
1 344 557,0
029
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың арнайы медициналық жабдықтау базалары
91 100,0
030
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
1 160,0
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
5 247 428,0
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
33 185,0
038
Тегін медициналық көмектің кепілдендірілген көлемі шеңберінде скринингтік зерттеулер жүргізу
217 997,0
039
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін көмекті қоспағанда ауылдық денсаулық сақтау субъектілерінің амбулаториялық-емханалық қызметтерді және медициналық қызметтерді көрсетуі және
Сall-орталықтардың қызмет көрсетуі
335 679,0
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
314 278,0
038
Денсаулық сақтау объектiлерiн салу және реконструкциялау
314 278,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
11 959 741,0
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
811 773,0
016
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтiк қамсыздандыру
610 231,0
017
Білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанының оқушылары мен тәрбиеленушілерін әлеуметтік қолдау
151 058,0
037
Әлеуметтік сауықтандыру
50 484,0
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
1 378 508,0
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
1 378 508,0
395
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту, еңбек және әлеуметтік қорғау басқармасы
9 769 460,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру, еңбек қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
263 976,0
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
524 945,0
003
Жұмыспен қамту бағдарламасы
1 175 396,0
004
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
30 972,0
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
35 054,0
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек
2 763 158,0
009
Мүгедектерді әлеуметтік қолдау
846 197,0
012
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар

45 079,0
013
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
5 802,0
015
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами, предоставление социальных услуг индивидуального помощника для инвалидов первой группы, имеющих затруднение в передвижении, и специалиста жестового языка для инвалидов по слуху в соотвествии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
786 682,0
016
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
156 730,0
018
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
281 499,0
019
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
156 008,0
020
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
706 292,0
022
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
863 758,0
026
Капитальные расходы государственного органа
3 040,0
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
157 636,0
030
Обеспечение деятельности центров занятости
205 889,0
045
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
378 866,0
048
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
15 364,0
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
80 373,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных
учреждений и организаций
286 744,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
123 855 917,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села,сельского округа
34 338 591,0
008
Освещение улиц населенных пунктов
1 819 112,0
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
18 935 629,0
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
121 633,0
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
13 122 556,0
027
Ремонт и благоустройство объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
339 661,0
354
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования города республиканского значения, столицы

45 079,0
013
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
5 802,0
015
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, жүріп-тұруы қиын бірінші топтағы мүгедектер үшін жеке көмекшінің және естуі боынша мүгедектер үшін ымдау тілі маманының әлеуметтік қызметтерін көрсету
786 682,0
016
Белгілі бір тұрғылықты жері жоқ адамдарды әлеуметтік бейімдеу
156 730,0
018
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
281 499,0
019
Үкіметтік емес ұйымдарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
156 008,0
020
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
706 292,0
022
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
863 758,0
026
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 040,0
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қауіпі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
157 636,0
030
Жұмыспен қамту орталықтарын қамтамасыз ету
205 889,0
045
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған
іс-шаралар жоспарын іске асыру
378 866,0
048
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
15 364,0
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
80 373,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттiк мекемелерiнiң және ұйымдарының күрделi шығыстары
286 744,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
123 855 917,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
34 338 591,0
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
1 819 112,0
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
18 935 629,0
010
Жерлеу орындарын ұстау және туыстары жоқ адамдарды жерлеу
121 633,0
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
13 122 556,0
027
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу және абаттандыру
339 661,0
354
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы

2 417,0
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
308 130,0
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
40 000,0
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
712 185,0
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
49 340,0
394
Управление земельных отношений и по контролю за использованием и охраной земель города республиканского значения, столицы
181 685,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, контроля за использованием и охраной земель на территории города республиканского значения, столицы
155 796,0
003
Капитальные расходы государственного органа
8 286,0
005
Организация работ по зонированию земель
17 603,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
1 921 959,0
365
Управление архитектуры и градостроительства города республиканского значения, столицы
1 645 142,0
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере архитектуры и градостроительства на местном уровне
142 763,0
002
Разработка генеральных планов застройки населенных пунктов
1 411 109,0
005
Капитальные расходы государственного органа
1 400,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
89 870,0
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
178 229,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
169 879,0
003
Капитальные расходы государственного органа
8 350,0
390
Управление государственного архитектурно-строительного контроля города республиканского значения, столицы
98 588,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере государственного архитектурно-строительного контроля
95 588,0
003
Капитальные расходы государственного органа
3 000,0
12
Транспорт и коммуникации
60 379 615,1
354
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования города республиканского значения, столицы
51 112,0
020
Обеспечение проведения путевых работ на судоходном участке реки Есиль в пределах административно-территориальной границы города Астаны
51 112,0
384
Управление пассажирского транспорта города республиканского значения, столицы

2 417,0
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
308 130,0
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
40 000,0
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
712 185,0
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
49 340,0
394
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жер қатынастары және жердің пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау басқармасы
181 685,0
001
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың аумағында жер қатынастары және жердің пайдаланылуы мен қорғалуын бақылауды реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
155 796,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
8 286,0
005
Жердi аймақтарға бөлу жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
17 603,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
1 921 959,0
365
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың сәулет және қала құрылысы басқармасы
1 645 142,0
001
Жергілікті деңгейде сәулет және құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
142 763,0
002
Елді мекендердегі құрылыстардың бас жоспарын әзірлеу
1 411 109,0
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 400,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
89 870,0
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
178 229,0
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
169 879,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
8 350,0
390
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы басқармасы
98 588,0
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
95 588,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 000,0
12
Көлiк және коммуникация
60 379 615,1
354
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
51 112,0
020
Астана қаласының әкімшілік-аумақтық шекарасы шегінде Есіл өзенінің кеме қатынасы учаскесінде су жолы жұмыстарын жүргізуді қамтамасыз ету
51 112,0
384
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жолаушылар көлігі басқармасы

431 847,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области пассажирского транспорта на местном уровне
52 148,0
003
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым внутренним сообщениям
354 230,0
007
Капитальные расходы государственного органа
320,0
008
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
8 702,0
010
Развитие транспортной инфраструктуры
11 547,0
011
Строительство и реконструкция технических средств регулирования дорожного движения
4 900,0
385
Управление автомобильных дорог города республиканского значения, столицы
59 896 656,1
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере автомобильных дорог на местном уровне
89 392,0
003
Развитие транспортной инфраструктуры
53 057 276,1
004
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
6 749 188,0
007
Капитальные расходы государственного органа
800,0
13
Прочие
9 316 496,0
356
Управление финансов города республиканского значения, столицы
1 203 108,0
013
Резерв местного исполнительного органа города республиканского значения, столицы
1 203 108,0
357
Управление экономики и бюджетного планирования города республиканского значения, столицы
401 120,0
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
401 120,0
364
Управление предпринимательства и промышленности города республиканского значения, столицы
3 998 868,0
002
Поддержка частного предпринимательства в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
128 000,0
017
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
3 612 868,0
018
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
258 000,0
386
Управление энергетики города Астаны
1 870 339,0
020
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
38 642,0
040
Развитие инфраструктуры специальных экономических зон, индустриальных зон, индустриальных парков
1 831 697,0
397
Управление по инвестициям и развитию города Астаны
1 843 061,0
001
Услуги по реализации государственной политики по обеспечению устойчивого роста конкурентоспособности и повышению имиджа города Астаны как новой столицы на международном уровне

431 847,0
001
Жергілікті деңгейде жолаушылар көлігі саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
52 148,0
003
Әлеуметтiк маңызы бар iшкi қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
354 230,0
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
320,0
008
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелердің және ұйымдардың күрделі шығыстары
8 702,0
010
Көлік инфрақұрылымын дамыту
11 547,0
011
Жол жүрiсiн реттеудiң техникалық құралдарын салу және реконструкциялау
4 900,0
385
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың автомобиль жолдары басқармасы
59 896 656,1
001
Жергілікті деңгейде Автомобиль жолдары саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
89 392,0
003
Көлік инфрақұрылымын дамыту
53 057 276,1
004
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
6 749 188,0
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
800,0
13
Басқалар
9 316 496,0
356
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қаржы басқармасы
1 203 108,0
013
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті атқарушы органының резервi
1 203 108,0
357
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
401 120,0
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
401 120,0
364
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
3 998 868,0
002
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
128 000,0
017
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемелерді субсидиялау
3 612 868,0
018
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
258 000,0
386
Астана қаласының энергетика басқармасы
1 870 339,0
020
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
38 642,0
040
Арнайы экономикалық аймақтардың, индустриялық аймақтардың, индустриялық парктердің инфрақұрылымын дамыту
1 831 697,0
397
Астана қаласының инвестициялар және даму басқармасы
1 843 061,0
001
Халықаралық деңгейдегі жаңа астана ретінде Астана қаласының бәсекеге қабілеттілігінің тұрақты өсуін қамтамасыз ету және имиджін арттыру бойынша мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

020
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
040
Развитие инфраструктуры специальных экономических зон, индустриальных зон, индустриальных парков
396
Управление культуры, архивов и документации города республиканского значения, столицы
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
Секретарь маслихата города Астаны Ж. Нурпиисов
Приложение 3
к решению маслихата города Астаны
от "19" мая 2017 года № 137/19-VI
Приложение 6
к решению маслихата города Астаны
от 8 декабря 2016 года № 84/13-VI
Перечень бюджетных программ района "Алматы" города Астаны на 2017 год
Функциональная группа
Сумма, тысяч тенге
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
01
Государственные услуги общего характера

020
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
040
Арнайы экономикалық аймақтардың, индустриялық аймақтардың, индустриялық парктердің инфрақұрылымын дамыту
396
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасы
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
Астана қаласы мәслихатының хатшысы Ж. Нұрпейісов
Астана қаласы мәслихатының
2017 жылғы 19 мамырдағы
№ 137/19-VI шешіміне
3-қосымша
Астана қаласы мәслихатының
2016 жылғы 8 желтоқсандағы
№ 84/13-VI шешіміне
6-қосымша
2017 жылға арналған Астана қаласының "Алматы" ауданының бюджеттік бағдарламаларының тізімі
Функционалдық топ
Сомасы, мың теңге
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер