О внесении изменения в постановление акимата города Астаны от 9 января 2017 года № 107-1 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы в расчете на одного воспитанника на 2017 год в дошкольных организациях города Астаны"
Постановление акимата города Астаны от 21 ноября 2017 года № 107-2369. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 28 ноября 2017 года № 1144
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7-1) пункта 3 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Астаны от 9 января 2017 года № 107-1 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы в расчете на одного воспитанника на 2017 год в дошкольных организациях города Астаны" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1089, опубликовано 14 января 2017 года в газетах "Астана ақшамы", "Вечерняя Астана") следующее изменение:
приложение 1 к вышеуказанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственным учреждениям "Аппарат акима района "Алматы" города Астаны", "Аппарат акима района "Есиль" города Астаны", "Аппарат акима района "Сарыарка" города Астаны" произвести возмещение текущих затрат дошкольных организаций по воспитанию и обучению в пределах утвержденных планов финансирования с 1 ноября 2017 года.
3. Государственному учреждению "Аппарат акима района "Есиль" города Астаны" произвести возмещение текущих затрат Государственному коммунальному казенному предприятию "Ясли-сад № 84 "Кәусар" акимата города Астаны по воспитанию и обучению в пределах утвержденного плана финансирования с 1 ноября 2017 года.
4. Руководителю Государственного учреждения "Управление образования города Астаны" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) направление копии настоящего постановления в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации Министерства юстиции Республики Казахстан" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

Астана қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 9 қаңтардағы № 107-1 "Астана қаласының мектепке дейінгі ұйымдарындағы 2017 жылға бір тәрбиеленушіге мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ананың ақы төлеу көлемін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 21 қарашадағы № 107-2369 қаулысы. Астана қаласының Әділет департаментінде 2017 жылғы 28 қарашада № 1144 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңы 6-бабы 3-тармағының 7-1) тармақшасына сәйкес Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Астана қаласының мектепке дейінгі ұйымдарындағы 2017 жылға бір тәрбиеленушіге мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ананың ақы төлеу көлемін бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 9 қаңтардағы № 107-1 қаулысына (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1089 болып тіркелген, 2017 жылғы 14 қаңтардағы "Астана ақшамы", "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген қаулыға 1-қосымша осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Астана қаласы "Алматы" ауданы әкімінің аппараты", "Астана қаласы "Есіл" ауданы әкімінің аппараты", "Астана қаласы "Сарыарқа" ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемелері бекітілген қаржыландыру жоспарлары шегінде тәрбиелеу мен оқыту бойынша мектепке дейінгі ұйымдардың ағымдағы шығындарын өтеуді 2017 жылғы 1 қарашадан бастап жүзеге асырсын.
3. "Астана қаласы "Есіл" ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі бекітілген қаржыландыру жоспары шегінде тәрбиелеу мен оқыту бойынша Астана қаласы әкімдігінің "№ 84 "Кәусар" балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ағымдағы шығындарын өтеуді 2017 жылғы 1 қарашадан бастап жүзеге асырсын.
4. "Астана қаласының Білім басқармасы" мемлекеттік мекемесінің басшысы Қазақстан Республикасы заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының көшірмесін мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде баспа және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;

3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления направление его копии для официального опубликования в периодических печатных изданиях, распространяемых на территории города Астаны;
4) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Астаны после его официального опубликования;
5) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего постановления представление в территориальный орган юстиции сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2), 3) и 4) настоящего пункта.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Астаны Аманшаева Е.А.

3) осы қаулы мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Астана қаласының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялау үшін жіберуді;
4) осы қаулы ресми жарияланғаннан кейін Астана қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
5) осы қаулы мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде аумақтық әділет органына осы тармақтың 1), 2), 3) және 4) тармақшаларымен көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің орынбасары Е.Ә. Аманшаевқа жүктелсін.

6. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Астаны A. Исекешев
Приложение
к постановлению акимата
города Астаны
от 21 ноября 2017 года № 107-2369
Приложение 1
к постановлению акимата
города Астаны
от 9 января 2017 года № 107-1
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы в расчете на одного воспитанника на 2017 год в
дошкольных организациях города Астаны
№ п/п
Наименование организации дошкольного воспитания и обучения
Государственный образовательный заказ, количество мест
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в дошкольных организациях в месяц (тенге)
Размер родительской платы на одного воспитанника в месяц (тенге)
1
2
3
4
5
Администратор бюджетных программ – Государственное учреждение "Аппарат акима района "Алматы" города Астаны"
1.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад № 1 "Бәйтерек" акимата города Астаны

6. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласының әкімі Ә. Исекешев
Астана қаласы әкімдігінің
2017 жылғы 21 қарашадағы
№ 107-2369 қаулысына
қосымша
Астана қаласының мектепке дейінгі ұйымдарындағы 2017 жылға бір тәрбиеленушіге мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ананың ақы төлеу көлемі
Р/с №
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен білім беру ұйымының атауы
Мемлекеттік білім беру тапсырысы, орындар саны
Мектепке дейінгі ұйымдарда бір тәрбиеленушіге жұмсалатын шығыстардың орташа құнының бір айдағы мөлшері (теңге)
Ата-ананың бір тәрбиеленушіге айына ақы төлеу көлемі (теңге)
1
2
3
4
5
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі – "Астана қаласы "Алматы"
ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1.
Астана қаласы әкімдігінің "№ 1 "Бәйтерек" балабақшасы" мемелекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны

240
30441
до 3-х лет – 14700
от 3-6 лет –16800
37.
Дошкольный мини-центр при Государственном коммунальном казенном предприятии "Ясли-сад № 8 "Думан" акимата города Астаны
120
19731
38.
Дошкольный мини-центр при Государственном коммунальном казенном предприятии "Ясли-сад № 16 "Шағала" акимата города Астаны
40
11680
39.
Дошкольный мини-центр при Государственном коммунальном казенном предприятии "Ясли-сад № 26 "Үміт" акимата города Астаны
40
13045
40.
Дошкольный мини-центр при Государственном коммунальном казенном предприятии "Ясли-сад № 32 "Балдәурен" акимата города Астаны
340
17249
41.
Дошкольный мини-центр при Государственном коммунальном казенном предприятии "Ясли-сад № 33 "Алтын дән" акимата города Астаны
196
17684
42.
Дошкольный мини-центр при Государственном коммунальном казенном предприятии "Ясли-сад № 34 "Ақ бидай" акимата города Астаны
160
14587
43.
Дошкольный мини-центр при Государственном коммунальном казенном предприятии "Ясли-сад № 37 "Арман" акимата города Астаны
40
17996
44.
Дошкольный мини-центр при Государственном коммунальном казенном предприятии "Ясли-сад № 38 "Шаттық" акимата города Астаны
420
19482
45.
Дошкольный мини-центр при Государственном коммунальном казенном предприятии "Ясли-cад № 48 "Ақ көгершін" акимата города Астаны
120
13978
46.
Дошкольный мини-центр при Государственном коммунальном казенном предприятии "Ясли-сад № 50 "Жұлдыз" акимата города Астаны
130
21498
47.
Дошкольный мини-центр при Государственном коммунальном казенном предприятии "Ясли-сад № 9 "Нұршашу" акимата города Астаны
40
14108
48.
Дошкольный мини-центр при Государственном коммунальном казенном предприятии "Ясли-сад № 24 "Айналайын" акимата города Астаны
50
13323
49.
Дошкольный мини-центр при Государственном коммунальном казенном предприятии "Ясли-сад № 7 "Аққу" акимата города Астаны
50
10622
50.
Дошкольный мини-центр при Государственном коммунальном казенном предприятии "Ясли-сад № 79 "Шабыт" акимата города Астаны
70
12931
51.
Дошкольный мини-центр при Государственном коммунальном казенном предприятии "Ясли-сад № 83 "Жансая" акимата города Астаны
50
14423
52.
Дошкольный мини-центр при Государственном коммунальном казенном предприятии "Ясли-сад № 66 "Толағай" акимата города Астаны
80
13455
53.
Дошкольный мини-центр при Государственном коммунальном казенном предприятии "Ясли-сад № 71 "Мөлдір" акимата города Астаны
60

240
30441
3 жасқа дейін – 14700;
3-6 жастан – 16800
37.
Астана қаласы әкімдігінің "№ 8 "Думан" балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық
қазыналық кәсіпорыны жанындағы мектепке дейінгі шағын орталық
120
19731
38.
Астана қаласы әкімдігінің "№ 16 "Шағала" балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны жанындағы мектепке дейінгі шағын орталық
40
11680
39.
Астана қаласы әкімдігінің
"№ 26 "Үміт" балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны жанындағы мектепке дейінгі шағын орталық
40
13045
40.
Астана қаласы әкімдігінің "№ 32 "Балдәурен" балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны жанындағы мектепке дейінгі шағын орталық
340
17249
41.
Астана қаласы әкімдігінің "№ 33 "Алтын дән" балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны жанындағы мектепке дейінгі шағын орталық
196
17684
42.
Астана қаласы әкімдігінің "№ 34 "Ақ бидай" балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық
қазыналық кәсіпорыны
жанындағы мектепке дейінгі шағын орталық
160
14587
43.
Астана қаласы әкімдігінің "№ 37 "Арман" балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны жанындағы мектепке дейінгі шағын орталық
40
17996
44.
Астана қаласы әкімдігінің "№ 38 "Шаттық" балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны жанындағы мектепке дейінгі шағын орталық
420
19482
45.
Астана қаласы әкімдігінің "№ 48 "Ақ көгершін" балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны жанындағы мектепке дейінгі шағын орталық
120
13978
46.
Астана қаласы әкімдігінің "№ 50 "Жұлдыз" балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны жанындағы мектепке дейінгі шағын орталық
130
21498
47.
Астана қаласы әкімдігінің "№ 9 "Нұршашу" балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны жанындағы мектепке дейінгі шағын орталық
40
14108
48.
Астана қаласы әкімдігінің "№ 24 "Айналайын" балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны жанындағы мектепке дейінгі шағын орталық
50
13323
49.
Астана қаласы әкімдігінің "№ 7 "Аққу" балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны жанындағы мектепке дейінгі шағын орталық
50
10622
50.
Астана қаласы әкімдігінің "№ 79 "Шабыт" балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны жанындағы мектепке дейінгі шағын орталық
70
12931
51.
Астана қаласы әкімдігінің "№ 83 "Жансая" балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны жанындағы мектепке дейінгі шағын орталық
50
14423
52.
Астана қаласы әкімдігінің "№ 66 "Толағай" балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны жанындағы мектепке дейінгі шағын орталық
80
13455
53.
Астана қаласы әкімдігінің "№ 71 "Мөлдір" балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны жанындағы мектепке дейінгі шағын орталық
60