Об установлении специалистам в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта, ветеринарии и лесного хозяйства, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности Акмолинской области, повышенных на двадцать пять процентов должностных окладов и тарифных ставок по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях
Решение Акмолинского областного маслихата от 29 марта 2017 года № 6С-9-7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 3 мая 2017 года № 5928.
Сноска. Заголовок решения - в редакции решения Акмолинского областного маслихата от 25.10.2019 № 6С-38-3 (вводится в действие со дня официального опубликования).
В соответствии с пунктом 9 статьи 139 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года Акмолинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Установить специалистам в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта, ветеринарии и лесного хозяйства, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности Акмолинской области, повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях, за счет средств областного бюджета.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Акмолинского областного маслихата от 25.10.2019 № 6С-38-3 (вводится в действие со дня официального опубликования).
2. Настоящее решение маслихата вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
Акмолинского областного
маслихата
Т.Булатов
Секретарь
Акмолинского областного
маслихата
Д.Нурмулдин

Азаматтық қызметшілер болып табылатын және Ақмола облысының ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт, ветеринария және орман шаруашылығы саласындағы мамандарға қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшiлердiң айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтiк мөлшерлемелерін белгiлеу туралы
Ақмола облыстық мәслихатының 2017 жылғы 29 наурыздағы № 6С-9-7 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 3 мамырда № 5928 болып тіркелді.
Ескерту. Шешімнің тақырыбы жаңа редакцияда - Ақмола облыстық мәслихатының 25.10.2019 № 6С-38-3 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2015 жылғы 23 қарашадағы Қазақстан Республикасы Еңбек кодексінің 139-бабы 9-тармағына сәйкес Ақмола облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Азаматтық қызметшілер болып табылатын және Ақмола облысының ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қорғау қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт, ветеринария және орман шаруашылығы саласындағы мамандарға, облыстық бюджет қаражаты есебінен қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшiлердiң айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтiк мөлшерлемелері белгiленсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облыстық мәслихатының 25.10.2019 № 6С-38-3 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2.Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облыстық
мәслихаты сессиясының
төрағасы
Т.Болатов
Ақмола облыстық
мәслихатының
хатшысы
Д.Нұрмолдин