О внесении изменений в решение Акмолинского областного маслихата от 12 декабря 2016 года № 6С-7-2 "Об областном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Акмолинского областного маслихата от 29 мая 2017 года № 6С-11-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 1 июня 2017 года № 5978
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Акмолинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Акмолинского областного маслихата "Об областном бюджете на 2017 - 2019 годы" от 12 декабря 2016 года № 6С-7-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5634, опубликовано 11 января 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2017-2019 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 181 286 526,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 18 494 128,3 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 1 349 178,9 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 161 443 219,3 тысячи тенге;
2) затраты – 182 250 014,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 6 812 570,5 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 8 326 307,7 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1 513 737,2 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 88 917,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 89 017,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 100,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -7 864 975,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7 864 975,6 тысяч тенге."
пункт 9 исключить;
приложения 1, 2, 3, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии,
секретарь Акмолинского
областного маслихата
Д.Нурмулдин
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Акмолинской области М.Мурзалин
29.05.2017
Руководитель
государственного учреждения
"Управление экономики
и бюджетного планирования
Акмолинской области"
Б.Малгаждаров
29.05.2017
Приложение 1
к решению Акмолинского
областного маслихата

Ақмола облыстық мәслихатының 2016 жылғы 12 желтоқсандағы № 6С-7-2 "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облыстық мәслихатының 2017 жылғы 29 мамырдағы № 6С-11-2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 1 маусымда № 5978 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес Ақмола облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақмола облыстық мәслихатының "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" 2016 жылғы 12 желтоқсандағы № 6С-7-2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5634 тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2017 жылғы 11 қаңтарда жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 181 286 526,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 18 494 128,3 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 349 178,9 мың теңге;
трансферттер түсімі – 161 443 219,3 мың теңге;
2) шығындар – 182 250 014,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 6 812 570,5 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 8 326 307,7 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1 513 737,2 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 88 917,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 89 017,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 100,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – -7 864 975,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 7 864 975,6 мың теңге."
9-тармақ алып тасталсын;
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешiм Ақмола облысының Әдiлет департаментiнде мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Сессия төрағасы,
Ақмола облыстық
мәслихатының хатшысы
Д.Нұрмолдин
"КЕЛІСІЛДІ"
Ақмола облысының әкімі М.Мырзалин
29.05.2017
"Ақмола облысының
экономика және бюджеттік
жоспарлау басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің
басшысы
Б.Малғаждаров
29.05.2017
Ақмола облыстық мәслихатының

278 891,3
013
Капитальные расходы государственного органа
11 523,0
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
7 429 312,7
029
Методическая работа
104 931,0
052
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
338 302,0
056
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам и на доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника
96 427,0
1
2
3
4
5
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
157 281,5
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 697 199,8
271
Управление строительства области
4 918 522,7
079
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
4 455 056,7
099
Строительство и реконструкция объектов технического, профессионального и послесреднего образования
463 466,0
285
Управление физической культуры и спорта области
1 230 927,1
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
925 485,6
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
305 441,5
05
Здравоохранение
15 740 715,0
253
Управление здравоохранения области
15 534 231,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
338 398,1
004
Оказание стационарной и стационарозамещающей медицинской помощи субъектами здравоохранения по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и медицинских организаций, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета
383 308,0
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
637 347,4
006
Услуги по охране материнства и детства
108 161,0
007
Пропаганда здорового образа жизни
111 306,0
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
308 466,0
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
3 913 255,6
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета

278 891,3
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
11 523,0
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
7 429 312,7
029
Әдістемелік жұмыс
104 931,0
052
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
338 302,0
056
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тілдік курстар өтілінен өткен мұғалімдерге үстемақы төлеу үшін және оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге үстемақы төлеу үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
96 427,0
1
2
3
4
5
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
157 281,5
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 697 199,8
271
Облыстың құрылыс басқармасы
4 918 522,7
079
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттерi
4 455 056,7
099
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
463 466,0
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
1 230 927,1
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
925 485,6
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
305 441,5
05
Денсаулық сақтау
15 740 715,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
15 534 231,1
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
338 398,1
004
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, бастапқы медициналық-санитариялық көмек және медициналық ұйымдар мамандарының жіберуі бойынша денсаулық сақтау субъектілерінің стационарлық және стационарды алмастыратын медициналық көмек көрсетуі
383 308,0
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдауыштары мен препараттарын өндіру
637 347,4
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі көрсетілетін қызметтер
108 161,0
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
111 306,0
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
308 466,0
009
Туберкулез, жұқпалы аурулар, психикалық, оның ішінде психикаға белсенді әсер ететін заттарды қолдануға байланысты күйзелістен және мінез-құлқының бұзылуынан зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
3 913 255,6
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация

1 410 526,0
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
15 078,0
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
1 516 283,0
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
6 953,5
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
21 913,0
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
302 685,0
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
456 629,0
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
204 211,0
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации органов
431 121,0
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
451 391,0
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
1 247 333,0
029
Областные базы спецмедснабжения
81 549,2
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
469,4
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
3 407 985,9
1
2
3
4
5
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
18 237,0
037
Погашение кредиторской задолженности по обязательствам организаций здравоохранения за счет средств местного бюджета
4 928,0
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
127 359,0
039
Оказание амбулаторно-поликлинических услуг и медицинских услуг субъектами сельского здравоохранения, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета, и оказание услуг Call-центрами
29 337,0
271
Управление строительства области
206 483,9
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
206 483,9
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
6 388 719,6
256
Управление координации занятости и социальных программ области
4 540 251,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
373 724,4
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания

1 410 526,0
013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
15 078,0
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
1 516 283,0
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
6 953,5
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
21 913,0
019
Туберкулезбен ауыратын науқастарды туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету
302 685,0
020
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
456 629,0
021
Онкогематологиялық аурулармен ауыратын науқастарды химиялық препараттармен қамтамасыз ету
204 211,0
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ ағзаларды транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
431 121,0
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
451 391,0
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
1 247 333,0
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
81 549,2
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
469,4
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
3 407 985,9
1
2
3
4
5
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
18 237,0
037
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен денсаулық сақтау ұйымдарының міндеттемелері бойынша кредиттік қарызды өтеу
4 928,0
038
Тегін медициналық көмектің кепілдендірілген көлемі шеңберінде скринингтік зерттеулер жүргізу
127 359,0
039
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін көмекті қоспағанда ауылдық денсаулық сақтау субъектілерінің амбулаториялық-емханалық қызметтерді және медициналық қызметтерді көрсетуі және Сall-орталықтардың қызмет көрсетуі
29 337,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
206 483,9
038
Денсаулық сақтау объектiлерiн салу және реконструкциялау
206 483,9
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
6 388 719,6
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
4 540 251,0
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
373 724,4
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету

647 579,5
003
Социальная поддержка инвалидов
291 855,4
007
Капитальные расходы государственного органа
15 597,0
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 177 125,6
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
7 700,0
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
216 469,0
019
Реализация текущих мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
3 107,0
037
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
521 198,0
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
3 955,9
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
245 749,0
046
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
2 484,0
047
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
155 762,0
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
36 121,0
054
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
91 574,0
1
2
3
4
5
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
471 488,3
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
278 760,9
261
Управление образования области
1 079 958,5
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
1 028 549,5
037
Социальная реабилитация

647 579,5
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
291 855,4
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
15 597,0
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 177 125,6
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
7 700,0
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
216 469,0
019
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, ағымдағы іс-шараларды іске асыру
3 107,0
037
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, іс-шараларын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
521 198,0
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
3 955,9
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
245 749,0
046
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
2 484,0
047
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Өрлеу" жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
155 762,0
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
36 121,0
054
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
91 574,0
1
2
3
4
5
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
471 488,3
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
278 760,9
261
Облыстың білім басқармасы
1 079 958,5
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
1 028 549,5
037
Әлеуметтік сауықтандыру

51 409,0
263
Управление внутренней политики области
25 030,0
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
25 030,0
265
Управление предпринимательства и промышленности области
18 100,0
018
Обучение предпринимательству в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
18 100,0
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
1 273,0
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
1 273,0
270
Управление по инспекции труда области
108 949,9
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
98 034,9
003
Капитальные расходы государственного органа
10 915,0
271
Управление строительства области
615 157,2
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
615 157,2
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
19 070 791,6
251
Управление земельных отношений области
10 525,0
011
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на изъятие земельных участков для государственных нужд
10 525,0
253
Управление здравоохранения области
223 736,0
047
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
223 736,0
256
Управление координации занятости и социальных программ области
318 947,0
043
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
318 947,0
271
Управление строительства области
7 510 704,0
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
2 386 448,3
027
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 129 061,1
058
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
3 995 194,6
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
11 006 879,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства

51 409,0
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
25 030,0
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
25 030,0
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
18 100,0
018
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікке оқыту
18 100,0
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
1 273,0
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 273,0
270
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
108 949,9
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
98 034,9
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
10 915,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
615 157,2
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
615 157,2
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
19 070 791,6
251
Облыстың жер қатынастары басқармасы
10 525,0
011
Аудандардың (республикалық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
10 525,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
223 736,0
047
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
223 736,0
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
318 947,0
043
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
318 947,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
7 510 704,0
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 386 448,3
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 129 061,1
058
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
3 995 194,6
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
11 006 879,6
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

125 029,5
002
Поддержка семеноводства
582 532,0
003
Капитальные расходы государственного органа
11 643,0
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
4 911,0
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
156 908,0
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
8 550 330,0
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
109 240,0
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
8 119,0
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
1 576 762,0
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
8 377 378,0
051
Субсидирование в рамках гарантирования и страхования займов субъектов агропромышленного комплекса
133 516,0
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
4 334 252,0
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
75 526,0
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
9 223 799,0
1
2
3
4
5
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
3 014 523,0
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
171 600,0
059
Субсидирование затрат ревизионных союзов сельскохозяйственных кооперативов на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов
31 860,0
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
210 850,0
061
Субсидирование операционных затрат микрофинансовых организаций в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
31 023,0
719
Управление ветеринарии области
951 103,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
65 631,9
003
Капитальные расходы государственного органа
240,0
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения

125 029,5
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
582 532,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
11 643,0
018
Пестицидтердi (улы химикаттарды) залалсыздандыру
4 911,0
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс-шаралар
156 908,0
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
8 550 330,0
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
109 240,0
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
8 119,0
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
1 576 762,0
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
8 377 378,0
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
133 516,0
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
4 334 252,0
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
75 526,0
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
9 223 799,0
1
2
3
4
5
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
3 014 523,0
057
Ауыл шаруашылығы өнімін мал шаруашылығы саласындағы терең қайта өңдеу өнімдерінің өндірісі үшін қайта өңдеу кәсіпорындарының оны сатып алуға жұмсайтын шығындарын субсидиялау
171 600,0
059
Ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одақтарының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау
31 860,0
060
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
210 850,0
061
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде микроқаржы ұйымдарының операциялық шығындарын субсидиялау
31 023,0
719
Облыстың ветеринария басқармасы
951 103,9
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
65 631,9
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
240,0
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер

100 000,0
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
100 000,0
261
Управление образования области
57 230,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
57 230,0
265
Управление предпринимательства и промышленности области
1 282 881,0
004
Поддержка частного предпринимательства в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
40 000,0
014
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
1 001 986,0
015
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
170 000,0
027
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
70 895,0
271
Управление строительства области
2 265 032,7
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
2 265 032,7
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
1 762 418,8
024
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
1 762 418,8
14
Обслуживание долга
5 114,1
257
Управление финансов области
5 114,1
004
Обслуживание долга местных исполнительных органов
2 272,0
016
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета
2 842,1
15
Трансферты
41 493 546,6
257
Управление финансов области
41 493 546,6
007
Субвенции
40 522 514,0
011
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
486 019,7
017
Возврат, использованных не по целевому назначению целевых трансфертов
5 884,6
053
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
479 128,3
III. Чистое бюджетное кредитование
6 812 570,5
Бюджетные кредиты
8 326 307,7
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
413 557,0
265
Управление предпринимательства и промышленности области
413 557,0
009
Предоставление бюджетных кредитов для содействия развитию предпринимательства в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства

100 000,0
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
100 000,0
261
Облыстың білім басқармасы
57 230,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
57 230,0
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
1 282 881,0
004
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
40 000,0
014
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
1 001 986,0
015
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
170 000,0
027
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
70 895,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2 265 032,7
051
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
2 265 032,7
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 762 418,8
024
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
1 762 418,8
14
Борышқа қызмет көрсету
5 114,1
257
Облыстың қаржы басқармасы
5 114,1
004
Жергілікті атқарушы органдардың борышына қызмет көрсету
2 272,0
016
Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
2 842,1
15
Трансферттер
41 493 546,6
257
Облыстың қаржы басқармасы
41 493 546,6
007
Субвенциялар
40 522 514,0
011
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
486 019,7
017
Нысаналы мақсатқа сай пайдаланылмаған нысаналы трансферттерді қайтару
5 884,6
053
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің сомасын қайтару
479 128,3
III. Таза бюджеттiк кредиттеу
6 812 570,5
Бюджеттiк кредиттер
8 326 307,7
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
413 557,0
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
413 557,0
009
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесу үшін бюджеттік кредиттер беру

131 208,0
002
Поддержка семеноводства
608 746,0
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
5 132,0
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
163 969,0
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
8 943 444,0
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
114 156,0
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
136,0
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
1 647 716,0
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
4 529 293,0
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
171 600,0
Функциональная группа
Сумма
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
059
Субсидирование затрат ревизионных союзов сельскохозяйственных кооперативов на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов
40 651,0
719
Управление ветеринарии области
885 591,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
65 023,0
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
3 594,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
816 974,0
725
Управление по контролю за использованием и охраной земель области
48 157,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере контроля за использованием и охраной земель
48 157,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
1 870 658,0
271
Управление строительства области
1 793 935,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
62 335,0
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
1 731 600,0
272
Управление архитектуры и градостроительства области
35 496,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
35 496,0
724
Управление государственного архитектурно-строительного контроля области
41 227,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере государственного архитектурно-строительного контроля
41 227,0
12
Транспорт и коммуникации
3 417 421,0

131 208,0
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
608 746,0
018
Пестицидтердi (улы химикаттарды) залалсыздандыру
5 132,0
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс-шаралар
163 969,0
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
8 943 444,0
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
114 156,0
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
136,0
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
1 647 716,0
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
4 529 293,0
057
Ауыл шаруашылығы өнімін мал шаруашылығы саласындағы терең қайта өңдеу өнімдерінің өндірісі үшін қайта өңдеу кәсіпорындарының оны сатып алуға жұмсайтын шығындарын субсидиялау
171 600,0
Функционалдық топ
Сома
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
059
Ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одақтарының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау
40 651,0
719
Облыстың ветеринария басқармасы
885 591,0
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
65 023,0
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
3 594,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
816 974,0
725
Облыстың жердiң пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау басқармасы
48 157,0
001
Жергілікті деңгейде жердiң пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
48 157,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
1 870 658,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 793 935,0
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
62 335,0
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
1 731 600,0
272
Облыстың сәулет және қала құрылысы басқармасы
35 496,0
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
35 496,0
724
Облыстың мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы басқармасы
41 227,0
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
41 227,0
12
Көлiк және коммуникация
3 417 421,0

7 516,0
На обеспечение охраны общественного порядка во время проведения мероприятий международного значения
131 510,0
На материально-техническое оснащение подразделений органов внутренних дел
8 347,0
На обучение сотрудников административной полиции органов внутренних дел
1 055,0
На увеличение размеров надбавки за классную квалификацию сотрудников органов внутренних дел
31 712,0
Управление координации занятости и социальных программ области
770 858,0
На развитие рынка труда, в том числе:
261 091,0
на частичное субсидирование заработной платы
93 985,0
на предоставление субсидий на переезд
24 852,0
на молодежную практику
139 147,0
на информационную работу
3 107,0
На размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях, в том числе:
80 711,0
на оказание специальных социальных услуг престарелым и инвалидам в условиях полустационара и в условиях на дому
69 082,0
на оказание специальных социальных услуг жертвам торговли людьми
11 629,0
На размещение государственного социального заказа на развитие служб "Инватакси"
2 765,0
На увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
168 138,0
На оказание услуг специалиста жестового языка
13 429,0
На расширение Перечня технических вспомогательных (компенсаторных) средств
52 841,0
На внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
155 762,0
На услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам, в том числе:
36 121,0
замена и настройка речевых процессоров детям с кохлеарными имплантами
12 029,0
замена и настройка речевых процессоров взрослым с кохлеарными имплантами
24 092,0
Управление образования области
104 480,0
На доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам
43 413,0
На доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника
61 067,0
Управление здравоохранения области
12 109 897,0
На обеспечение и расширение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
127 359,0
На закуп лекарственных средств, вакцин и других иммунобиологических препаратов, а также специализированных продуктов детского и лечебного питания на амбулаторном уровне
4 671 456,0
На оказание гарантированного объема бесплатной медицинской помощи наместом уровне, в том числе:
6 448 300,0
восстановительное лечение и реабилитация, паллиативная помощь и сестринский уход
382 541,0
Наименование
Сумма,
тысяч тенге
оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета
1 410 526,0
производство крови и ее компонентов

7 516,0
Халықаралық маңызы бар іс-шараларды өткізу уақытында қоғамдық тәртіпті сақтауды қамтамасыз етуге
131 510,0
Ішкі істер органдарының бөлімшелерін материалдық-техникалық жарақтандыруға
8 347,0
Ішкі істер органдарының әкімшілік полиция қызметкерлерін оқытуға
1 055,0
Ішкі істер органдары қызметкерлерінің сыныптық біліктілігі үшін үстемеақы мөлшерлерін ұлғайтуға
31 712,0
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
770 858,0
Еңбек нарығын дамытуға, оның iшiнде:
261 091,0
жалақыны ішінара субсидиялауға
93 985,0
көшуге субсидиялар беруге
24 852,0
жастар практикасына
139 147,0
ақпараттық жұмысқа
3 107,0
Үкіметтік емес ұйымдарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға, оның iшiнде:
80 711,0
үйде және жартылай стационар жағдайында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтерді көрсету
69 082,0
адамдар саудасының құрбандарына арнаулы әлеуметтік қызметтерді көрсету
11 629,0
"Инватакси" қызметін дамытуға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
2 765,0
Мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайту
168 138,0
Ымдау тілі маманының қызмет көрсетуге
13 429,0
Техникалық көмекшi (компенсаторлық) құралдар Тiзбесiн кеңейтуге
52 841,0
"Өрлеу" жобасы бойынша шартты ақшалай көмекті енгізуге
155 762,0
Кохлеарлық импланттарға сөйлеу процессорларын ауыстыру және теңшеу жөніндегі көрсетілетін қызметтерге, оның iшiнде:
36 121,0
кохлеарлы импланттары бар балаларға сөйлеу процессорларын ауыстыру және теңшеу
12 029,0
кохлеарлы импланттары бар ересектерге сөйлеу процессорларын ауыстыру және теңшеу
24 092,0
Облыстың бiлiм басқармасы
104 480,0
Тілдік курстар бойынша тағылымдамадан өткен мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге
43 413,0
Оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге
61 067,0
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
12 109 897,0
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін қамтамасыз етуге және кеңейтуге
127 359,0
Дәрiлiк заттарды, вакциналарды және басқа да иммундық-биологиялық препараттарды сондай-ақ балаларға арналған және емдік мамандандырылған тамақ өнімдерін сатып алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
4 671 456,0
Жергілікті деңгейде тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін көрсетуге, оның iшiнде:
6 448 300,0
қалпына келтіру емі және оңалту, паллиативтік көмек және мейірбике күтімін көрсету
382 541,0
Атауы
Сома,
мың теңге
республикалық ұйыммен көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
1 410 526,0
қанды және оның құрамдауыштарын өндіру

636 874,0
реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
209 491,0
проведение патологоанатомического вскрытия и патологоанатомической диагностики
15 078,0
оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ (алкоголизм, наркомания, токсикомания)
3 793 790,0
На материально-техническое оснащение организаций здравоохранения на местном уровне
765 000,0
На пропаганду здорового образа жизни
97 782,0
Управление внутренней политики области
12 515,0
На обеспечение сопровождения сурдопереводом при транслирование новостных телепередач
12 515,0
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
2 579 235,0
На финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
2 577 962,0
На установку дорожных знаков и указателей в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов
338,0
На обустройство пешеходных переходов звуковыми устройствами в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов
935,0
Управление сельского хозяйства области
20 824 742,0
На субсидирование в рамках гарантирования и страхования займов субъектов агропромышленного комплекса
133 516,0
На субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
75 526,0
На субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
9 223 799,0
На субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
3 014 523,0
На возмещение части расходов, понесенных субьектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
8 377 378,0
Управление земельных отношений области
10 525,0
На изъятие земельных участков для государственных нужд
10 525,0
Целевые трансферты на развитие
18 816 385,0
в том числе:
Управление строительства области
11 431 449,0
На строительство объектов общественного порядка и безопасности
2 051 406,0
На строительство и реконструкцию объектов образования, в том числе:
2 967 530,0
за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
2 654 427,0
На проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда, в том числе:
1 562 500,0
за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
1 562 500,0
На проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры

636 874,0
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
209 491,0
патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу және патологоанатомиялық диагностика
15 078,0
туберкулез, жұқпалы аурулар, психикалық күйзеліс және мінез-құлқының бұзылуынан, оның ішінде психикаға белсенді әсер ететін заттарды қолдануға байланысты (алкоголизм, нашақорлық, уытқұмарлық), зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
3 793 790,0
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау ұйымдарын материалдық-техникалық жарақтандыруға
765 000,0
Саламатты өмір салтын насихаттауға
97 782,0
Облыстың ішкі саясат басқармасы
12 515,0
Жаңалық телебағдарламаларының трансляциясын сурдоаудармамен сүйемелдеуді қамтамасыз ету
12 515,0
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
2 579 235,0
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға
2 577 962,0
Мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жол белгілері мен сілтегіштерін орнатуға
338,0
Мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жүргіншілер өтетін жолдарды дыбыстайтын құрылғылармен жарақтауға
935,0
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
20 824 742,0
Агроөнеркәсіптік кешен субьектілерінің қарыздарын сақтандыру мен кепілдендіру шеңберінде субсидиялауға
133 516,0
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялауға
75 526,0
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялауға
9 223 799,0
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялауға
3 014 523,0
Инвестициялық салымдар кезінде агроөнеркәсіптік кешен субъектісі шеккен шығыстардың бір бөлігін өтеуге
8 377 378,0
Облыстың жер қатынастары басқармасы
10 525,0
Мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алып қоюға
10 525,0
Дамытуға арналған нысаналы трансферттер
18 816 385,0
оның iшiнде:
Облыстың құрылыс басқармасы
11 431 449,0
Қоғамдық тәртіп пен қауіпсіздік объектілерін салуға
2 051 406,0
Білім беру объектілерін салуға және қайта жаңғыртуға, оның ішінде:
2 967 530,0
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферті есебінен
2 654 427,0
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға, оның ішінде:
1 562 500,0
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферті есебінен
1 562 500,0
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға

345 907,0
На развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах в рамках Программы развития регионов до 2020 года
2 697 112,0
На развитие индустриальной инфраструктуры
1 806 994,0
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
5 088 447,0
На развитие теплоэнергетической системы
1 188 425,0
На развитие системы водоснабжения и водоотведения в рамках Программы развития регионов до 2020 года
2 203 330,0
На развитие индустриальной инфраструктуры, в том числе:
1 696 692,0
за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
624 978,0
Наименование
Сумма,
тысяч тенге
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
2 296 489,0
На развитие транспортной инфраструктуры
2 296 489,0
Бюджетные кредиты
7 502 553,0
в том числе:
Управление экономики и бюджетного планирования области
1 068 699,0
Для реализации мер социальной поддержки специалистов
1 068 699,0
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
4 244 615,0
На реконструкцию и строительство систем тепло-водоснабжения и водоотведения, в том числе:
4 244 615,0
за счет кредитования из средств целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
4 244 615,0
Управление предпринимательства и промышленности области
177 239,0
На содействие развитию предпринимательства в областных центрах и моногородах
177 239,0
Управление сельского хозяйства области
2 012 000,0
На развитие продуктивной занятости и массового предпринимательства
2 012 000,0
Приложение 5
к решению Акмолинского
областного маслихата
от 29 мая 2017 года
№ 6С-11-2
Приложение 5
к решению Акмолинского
областного маслихата
от 12 декабря 2016 года
№ 6С-7-2
Целевые трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на 2017 год
Наименование
Сумма,
тысяч тенге
1
2
Всего
20 872 173,7
Целевые текущие трансферты
12 647 843,9
в том числе:
Аппарат акима области
24 165,0
На проведение обследования жилых домов подвергшихся подтоплению в период паводка
24 165,0
Управление образования области
1 697 199,8
На ремонт объектов образования
1 278 266,6
На проведение мероприятий по государственному языку для учащихся школ некоренной национальности
30 571,0
На приобретение и доставку учебников для школ
364 000,0
На обучение педагогов школ на семинарах по превенции суицидов
24 362,2
Управление физической культуры и спорта области
100 000,0
На изготовление и установку искусственного покрытия футбольного поля, трибун для зрителей, благоустройство территорий стадиона в городе Державинск Жаркаинского района
100 000,0
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области

345 907,0
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
2 697 112,0
Индустриялық инфрақұрылымды дамытуға
1 806 994,0
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
5 088 447,0
Жылу-энергетика жүйесін дамытуға
1 188 425,0
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 203 330,0
Индустриялық инфрақұрылымды дамыту, оның ішінде:
1 696 692,0
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен
624 978,0
Атауы
Сома,
мың теңге
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
2 296 489,0
Көліктік инфрақұрылымды дамытуға
2 296 489,0
Бюджеттік несиелер
7 502 553,0
оның iшiнде:
Облыстың экономика және бюджеттiк жоспарлау басқармасы
1 068 699,0
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
1 068 699,0
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
4 244 615,0
Жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкция және құрылысына, оның ішінде:
4 244 615,0
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт қаражатынан кредит беру есебінен
4 244 615,0
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
177 239,0
Облыс орталықтарында және моноқалаларда кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесуге
177 239,0
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
2 012 000,0
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытуға
2 012 000,0
Ақмола облыстық мәслихатының
2017 жылғы 29 мамырдағы
№ 6С-11-2 шешіміне
5 қосымша
Ақмола облыстық мәслихатының
2016 жылғы 12 желтоқсандағы
№ 6С-7-2 шешіміне
5 қосымша
2017 жылға арналған аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерiне облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Атауы
Сома,
мың теңге
1
2
Барлығы
20 872 173,7
Ағымдағы нысаналы трансферттер
12 647 843,9
оның iшiнде:
Облыс әкімінің аппараты
24 165,0
Су тасқыны кезінде суға батқан тұрғын үйлердің тексеруін жүргізуге
24 165,0
Облыстың білім басқармасы
1 697 199,8
Бiлiм беру объектілерінің жөндеуіне
1 278 266,6
Жергілікті ұлт өкілдеріне жатпайтын мектеп оқушылары үшін мемлекеттік тілден іс-шаралар өткізуге
30 571,0
Мектептерге арналған оқулықтарды сатып алу және жеткізуге
364 000,0
Суицидтің алдын алу бойынша семинарларда мектеп педагогтарын оқытуға
24 362,2
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
100 000,0
Жарқайын ауданының Державинск қаласында футбол алаңына жасанды жабылуларды, көремендер үшін орындарды әзірлеуге және орнатуға, стадион аумақтарын абаттандыруға
100 000,0
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы

2 908 331,0
На разработку проектно-сметной документации и ремонт автомобильных дорог
2 858 331,0
На финасирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
50 000,0
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
5 977 173,7
На развитие жилищно-коммунального хозяйства
5 740 373,7
На ремонт системы водоснабжения и водоотведения
236 800,0
Управление земельных отношений области
204 585,0
На возмещение убытков землепользователей или собственникам земельных участков при принудительном отчуждении земельных участков для создания зеленой зоны города Астаны
204 585,0
Управление ветеринарии области
881 793,0
На проведение противоэпизоотических мероприятий
709 655,0
Возмещение стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота) больных бруцеллезом направленных на санитарный убой
172 138,0
Управление строительства области
206 051,0
На приобретение жилья отдельным категориям граждан
206 051,0
Управление культуры области
66 964,5
На ремонт объектов культуры
59 964,5
На укрепление материально-технической базы объектов культуры
7 000,0
Управление координации занятости и социальных программ области
563 897,9
Размещение государственного социального заказа на развитие служб "Инватакси"
11 060,0
На оказание специальных социальных услуг в рамках государственного социального заказа престарелым и инвалидам в условиях стационара
10 863,0
На реализацию краткосрочного профессионального обучения
263 214,0
На субсидии по возмещению расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и оралманов
47 791,0
На обеспечение электронными очередями центров занятости населения
13 958,1
На выплату единовременного пособия отдельным категориям граждан
217 011,8
Управление архитектуры и градостроительства области
17 683,0
На разработку градостроительной документации
17 683,0
Целевые трансферты на развитие
8 224 329,8
в том числе:
Наименование
Сумма,
тысяч тенге
Управление строительства области
5 732 018,3
На строительство и реконструкцию объектов дошкольного воспитания и обучения
328 655,6
На строительство и реконструкцию объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
1 487 526,7
На развитие систем водоснабжения в сельских населенных пунктах
1 298 082,6
На проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
873 212,3
На проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
806 854,1
На строительство административных зданий
50 000,0
На развитие инфраструктуры досуга, отдыха и социальной сферы города Кокшетау
750 054,0
На развитие объектов спорта

2 908 331,0
Жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеу және автомобиль жолдарын жөндеуге
2 858 331,0
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға
50 000,0
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
5 977 173,7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын дамытуға
5 740 373,7
Сумен жабдықтау және су бұруын жөндеуге
236 800,0
Облыстың жер қатынастары басқармасы
204 585,0
Жер пайдаланушыларға немесе жер учаскелерінің меншік иелеріне Астана қаласының жасыл аймағын құру үшін жер учаскелерін мәжбүрлеп иеліктен шығару кезінде келтірілген шығынды өтеуге
204 585,0
Облыстың ветеринария басқармасы
881 793,0
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
709 655,0
Бруцелезбен ауыратын санитариялық союға жіберілетін ауыл шаруашылығы малдарының (ірі қара және ұсақ малдың) құнын өтеуге
172 138,0
Облыстың құрылыс басқармасы
206 051,0
Азаматтардын жекелеген санаттарына баспана сатып алуға
206 051,0
Облыстың мәдениет басқармасы
66 964,5
Мәдениет объектілерінің жөндеуіне
59 964,5
Мәдениет объектілерінің материалдық-техникалық базасын нығайтуға
7 000,0
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
563 897,9
"Инватакси" қызметін дамытуға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
11 060,0
Мемлекеттік әлеуметтік тапсырыс орналастыру үшін мүгедектермен қарттарға стационарлық жағдайда арнайы әлеуметтік қызмет көрсетуге
10 863,0
Қыска мерзімдік кәсіби оқытуды іске асыруына
263 214,0
Қоныс аударушылар мен оралмандар үшін тұрғын үйді жалдау (жалға алу) бойынша шығындарды өтеуге
47 791,0
Халықты жұмыспен қамту орталықтарын электрондық кезекпен қамтамасыз етуге
13 958,1
Азаматтардың жекеленген топтарына біржолғы ақшалай өтемақы төлеуге
217 011,8
Облыстың сәулет және қала құрылысы басқармасы
17 683,0
Қала құрылысы құжаттамасының әзірленуіне
17 683,0
Нысаналы даму трансферттерi
8 224 329,8
оның iшiнде:
Атауы
Сома,
мың теңге
Облыстың құрылыс басқармасы
5 732 018,3
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салуға және реконструкциялауға
328 655,6
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға
1 487 526,7
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау жүйелерін дамытуға
1 298 082,6
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға
873 212,3
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға
806 854,1
Әкімшілік ғимараттардың құрылысына
50 000,0
Көкшетау қаласының бос уақытта инфрақұрылымын, демалыс орындарын және әлеуметтік саланы дамытуға
750 054,0
Спорт объектілерін дамытуға