О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Акмолинской области от 14 декабря 2015 года № А-12/572 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов и участков местного значения"
Постановление акимата Акмолинской области от 10 мая 2017 года № А-5/193. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 13 июня 2017 года № 5996. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 27 октября 2017 года № А-11/489
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 27.10.2017 № А-11/489 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 9 июля 2004 года "Об охране, воспроизводстве и использовании животного мира", акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов и участков местного значения" от 14 декабря 2015 года № А-12/572 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5225, опубликовано 9 февраля 2016 года в информационно – правовой системе "Әділет") следующие изменения и дополнения:
в перечне рыбохозяйственных водоемов и участков местного значения, утвержденном указанным постановлением:
в разделе "Аккольский район":
строку, порядковый номер 27, исключить;
слово и цифры "Итого: 38" заменить словом и цифрами "Итого: 37";
цифры "6485,5", заменить цифрами "5863,5";
в разделе "Бурабайский район":
строки, порядковые номера 5, 11, 16, исключить;
слово и цифры "Итого: "44" заменить словом и цифрами "Итого: 41";
цифры "6105" заменить цифрами "4805";
в разделе "Жаркаинский район":
строку, порядковый номер 10 исключить;
слово и цифры "Итого: 22" заменить словом и цифрами "Итого: 21";
цифры "4281", заменить цифрами "4001";
в разделе "Зерендинский район":
строку, порядковый номер 26 исключить;
дополнить строками, порядковый номерами 33, 34, 35 следующего содержания:
"
33
Озеро Далаколь
3
34
Озеро Желтау
75
35
Озеро Безымяное
8
1";
слово и цифры "Итого: 32" заменить словом и цифрами "Итого: 34";
цифры "7497", заменить цифрами "7323";
в разделе "Коргалжынский район":
строку, порядковый номер 8 исключить;
слово и цифры "Итого: 31" заменить словом и цифрами "Итого: 30";

"Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының және учаскелерінің тізбесін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 14 желтоқсандағы № А-12/572 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2017 жылғы 10 мамырдағы № А-5/193 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 13 маусымда № 5996 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2017 жылғы 27 қазандағы № А-11/489 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 27.10.2017 № А-11/489 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Жануарлар дүниесiн қорғау, өсiмiн молайту және пайдалану туралы" 2004 жылғы 9 шілдедегі заңдарына сәйкес, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының және учаскелерінің тізбесін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 14 желтоқсандағы № А-12/572 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5225 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық- құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 9 ақпанда жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының және учаскелерінің тізбесінде:
"Ақкөл ауданы" тарауындағы:
реттік нөмірі 27-жолы алынып тасталсын;
"Барлығы: 38" сөзі мен цифрлары "Барлығы: 37" сөзіне және цифрларына ауыстырылсын;
"6485,5" цифрлары "5863,5" цифрларына ауыстырылсын;
"Бурабай ауданы" тарауындағы:
реттік нөмірлері 5, 11, 16-жолдары алынып тасталсын;
"Барлығы: 44" сөзі мен цифрлары "Барлығы: 41" сөзіне және цифрларына ауыстырылсын;
"6105" цифрлары "4805" цифрларына ауыстырылсын;
"Жарқайың ауданы" тарауындағы:
реттік нөмірі 10-жолы алынып тасталсын;
"Барлығы: 22" сөзі мен цифрлары "Барлығы: 21" сөзіне және цифрларына ауыстырылсын;
"4281" цифрлары "4001" цифрларына ауыстырылсын;
"Зеренді ауданы" тарауындағы:
реттік нөмірі 26-жолы алынып тасталсын;
келесі мазмұндағы реттік нөмірлері 33, 34, 35-жолдарымен толықтырылсын:
"
33
Далакөл көлі
3
34
Желтау көлі
75
35
Безымянное көлі
8
";
"Барлығы: 32" сөзі мен цифрлары "Барлығы: 34" сөзіне және цифрларына ауыстырылсын;
"7497" цифрлары "7323" цифрларына ауыстырылсын;
"Қорғалжын ауданы" тарауындағы:
реттік нөмірі 8-жолы алынып тасталсын;
"Барлығы: 31" сөзі мен цифрлары "Барлығы: 30" сөзіне және цифрларына ауыстырылсын;

цифры "20222", заменить цифрами "20092";
в разделе "Целиноградский район":
дополнить строкой, порядковый номер 55, следующего содержания:
"
55
Озеро Карасу
3,5
";
слово и цифры "Итого: 54" заменить словом и цифрами "Итого: 55";
цифры "8738", заменить цифрами "8741,5";
слово и цифры "Всего: 510" заменить словом и цифрами "Всего: 507";
цифры "108140,2" заменить цифрами "105637,7".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Акмолинской области Каппель Е.Я.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Акмолинской области М.Мурзалин

"20222" цифрлары "20092" цифрларына ауыстырылсын;
"Целиноград ауданы"тарауында:
келесі мазмұндағы реттік нөмірі 55-жолымен толықтырылсын:
"
55
Қарасу көлі
3,5
Ы ";
"Барлығы: 54" сөзі менцифрлары "Барлығы: 55" сөзіне және цифрларына ауыстырылсын;
"8738" цифрлары "8741,5" цифрларына ауыстырылсын;
"Барлығы: 510" сөзі мен цифрлары "Барлығы: 507" сөзіне және цифрларына ауыстырылсын;
"108140,2" цифрлары "105637,7" цифрларына ауыстырылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақмола облысы әкімінің орынбасары Е.Я.Каппельге жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмолаоблысының әкімі М.Мырзалин