О признании утратившим силу постановления акимата Акмолинской области от 5 сентября 2016 года № А-10/429 "Об утверждении норм и предельных цен приобретения (использования) субсидируемых семян"
Постановление акимата Акмолинской области от 5 июня 2017 года № А-6/247. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 27 июня 2017 года № 6005
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Акмолинской области от 5 сентября 2016 года № А-10/429 "Об утверждении норм и предельных цен приобретения (использования) субсидируемых семян" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5536, опубликовано 13 октября 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Акмолинской области Каппеля Е. Я.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким области М.Мурзалин

"Субсидияланатын тұқымдарды сатып алудың (пайдаланудың) нормалары мен шекті бағаларын бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2016 жылғы 5 қыркүйектегі № А-10/429 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2017 жылғы 5 маусымдағы № А-6/247 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 27 маусымда № 6005 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Субсидияланатын тұқымдарды сатып алудың (пайдаланудың) нормалары мен шекті бағаларын бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2016 жылғы 5 қыркүйектегі № А-10/429 қаулысының (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5536 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылдың 13 қазанында жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақмола облысы әкімінің орынбасары Е.Я.Каппельге жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі М.Мырзалин