О внесении изменения в постановление акимата Акмолинской области от 23 сентября 2015 года № А-10/446 "Об утверждении регламентов оказания государственных услуг в области технической инспекции"
Постановление акимата Акмолинской области от 5 июня 2017 года № А-6/245. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 13 июля 2017 года № 6017. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 6 сентября 2019 года № А-9/426
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 06.09.2019 № А-9/426 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах", акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении регламентов оказания государственных услуг в области технической инспекции" от 23 сентября 2015 года № А-10/446 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5026, опубликовано 4 ноября 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующее изменение:
подпункт 2) пункта 1 исключить.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Акмолинской области Каппеля Е. Я.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким области М.Мурзалин

"Техникалық инспекция саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 23 қыркүйектегі № А-10/446 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2017 жылғы 5 маусымдағы № А-6/245 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 13 шілдеде № 6017 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2019 жылғы 6 қыркүйектегі № А-9/426 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 06.09.2019 № А-9/426 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" 2013 жылғы 15 сәуірдегі заңдарына сәйкес, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Техникалық инспекция саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 23 қыркүйектегі № А-10/446 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5026 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылдың 4 қарашасында жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
1-тармақтың 2)-тармақшасы алынып тасталсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақмола облысы әкімінің орынбасары Е. Я. Каппельге жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі М.Мырзалин