Об изменении административно-территориального устройства Жаксынского района Акмолинской области
Постановление акимата Акмолинской области от 17 июля 2017 года № А-7/310 и решение Акмолинского областного маслихата от 17 июля 2017 года № 6С-13-13. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 16 августа 2017 года № 6053
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании постановления акимата Жаксынского района от 11 мая 2017 года № а-4/102 и решения Жаксынского районного маслихата от 11 мая 2017 года № 6С-14-7 "О внесении предложения об изменении административно-территориального устройства Жаксынского района Акмолинской области", акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Акмолинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести следующие изменения в административно-территориальное устройство Жаксынского района Акмолинской области:
1) перевести в категорию иных поселений и исключить из учетных данных село Коксай Терсаканского сельского округа, включив его в состав села Терсакан Терсаканского сельского округа;
2) преобразовать Терсаканский сельский округ в село Терсакан.
2. Настоящее постановление акимата Акмолинской области и решение Акмолинского областного маслихата вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким области М.Мурзалин
Председатель сессии,
секретарь Акмолинского
областного маслихата
Д.Нурмулдин

Ақмола облысы Жақсы ауданының әкімшілік-аумақтық құрылысын өзгерту туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2017 жылғы 17 шілдедегі № А-7/310 қаулысы және Ақмола облыстық мәслихатының 2017 жылғы 17 шілдедегі № 6С-13-13 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 16 тамызда № 6053 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңына сәйкес, "Ақмола облысы Жақсы ауданының әкімшілік-аумақтық құрылысына өзгерістер енгізу ұсынысы туралы" Жақсы ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 11 мамырдағы № а-4/102 қаулысы мен Жақсы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 11 мамырдағы № 6С-14-7 шешімінің негізінде, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Ақмола облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақмола облысы Жақсы ауданының әкімшілік-аумақтық құрылысына келесі өзгерістер енгізілсін:
1) Терісаққан ауылдық округінің Көксай ауылы Терісаққан ауылдық округі Терісаққан ауылының құрамына қосу арқылы басқа қоныстар санатына ауыстырылсын және есептік деректерден шығарылсын;
2) Терісаққан ауылдық округі Терісаққан ауылы болып қайта құрылсын.
2. Осы Ақмола облысы әкімдігінің қаулысы мен Ақмола облыстық мәслихатының шешімі Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі М.Мырзалин
Сессияның төрағасы,
Ақмола облыстық
мәслихатының
хатшысы
Д.Нұрмолдин