О внесении изменений в постановление акимата Акмолинской области от 22 декабря 2010 года № А-12/499 "Об утверждении перечня автомобильных дорог общего пользования областного значения"
Постановление акимата Акмолинской области от 6 сентября 2017 года № А-10/378. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 28 сентября 2017 года № 6091
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 17 июля 2001 года "Об автомобильных дорогах", акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении перечня автомобильных дорог общего пользования областного значения" от 22 декабря 2010 года № А-12/499 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3382, опубликовано 29 января 2011 года в газетах "Арқа ажары" и "Акмолинская правда") следующие изменения:
в перечне автомобильных дорог общего пользования областного значения, утвержденном указанным постановлением:
строку, порядковый номер 49 изложить в следующей редакции:
"
49
КС-49
Акмол – Нуресиль – Талапкер
23
";
строку, порядковый номер 54 исключить;
цифры "2665" заменить на цифры "2661".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Акмолинской области Крылова В.Л.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской областии вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Акмолинской
области
М.Мурзалин
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Комитета автомобильных
дорог Министерства по
инвестициям и развитию
Республики Казахстан
М.Пшембаев
6 сентября 2017 года

"Облыстық маңызы бар жалпы қолданыстағы автомобиль жолдарының тізбесін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № А-12/499 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2017 жылғы 6 қыркүйектегі № А-10/378 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 28 қыркүйекте № 6091 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Автомобиль жолдары туралы" 2001 жылғы 17 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңдарына сәйкес, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Облыстық маңызы бар жалпы қолданыстағы автомобиль жолдарының тізбесін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № А-12/499 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізбесінде № 3382 болып тіркелген, "Арқа ажары" және "Акмолинская правда" газеттерінде 2011 жылғы 29 қаңтарда жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген облыстық маңызы бар жалпы қолданыстағы автомобиль жолдарының тізбесінде:
реттік нөмірі 49-жолы келесі редакцияда жазылсын:
"
49
КС-49
Ақмол – Нұресіл – Талапкер
23
";
реттік нөмірі 54-жолы алынып тасталсын;
"2665" цифрлары "2661" цифрларына ауыстырылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Акмола облысы әкімінің орынбасары В.Л.Крыловқа жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының
әкімі
М.Мырзалин
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Инвестициялар және даму министрлігі
Автомобиль жолдары комитетінің
төрағасы
М.Пішембаев
2017 жылғы 6 қыркүйек