О признании утратившим силу решения Акмолинского областного маслихата от 5 марта 2014 года № 5С-22-3 "Об утверждении регламента Акмолинского областного маслихата"
Решение Акмолинского областного маслихата от 22 ноября 2017 года № 6С-16-8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 11 декабря 2017 года № 6210
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Акмолинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Акмолинского областного маслихата "Об утверждении регламента Акмолинского областного маслихата" от 5 марта 2014 года № 5С-22-3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4049, опубликовано 3 апреля 2014 года в газетах "Арқа ажары" и "Акмолинская правда").
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
Акмолинского областного
маслихата
А.Баймагамбетов
Секретарь Акмолинского
областного маслихата
Д.Нурмулдин

"Ақмола облыстық мәслихатының регламентін бекіту туралы" Ақмола облыстық мәслихатының 2014 жылғы 5 наурыздағы № 5С-22-3 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облыстық мәслихатының 2017 жылғы 22 қарашадағы № 6С-16-8 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 11 қарашада № 6210 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Ақмола облыстық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Ақмола облыстық мәслихатының регламентін бекіту туралы" Ақмола облыстық мәслихатының 2014 жылғы 5 наурыздағы № 5С-22-3 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4049 болып тіркелген, 2014 жылғы 3 сәуірде "Арқа ажары" және "Акмолинская правда" газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешiм Ақмола облысының Әдiлет департаментiнде мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облыстық
мәслихаты сессиясының
төрағасы
Ә.Баймағамбетов
Ақмола облыстық
мәслихатының
хатшысы
Д.Нұрмолдин