О внесении изменений в решение Кокшетауского городского маслихата от 23 декабря 2016 года № С-7/3 "О городском бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 19 сентября 2017 года № С-14/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 22 сентября 2017 года № 6082
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 2) пункта 2, пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кокшетауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кокшетауского городского маслихата "О городском бюджете на 2017-2019 годы" от 23 декабря 2016 года № С-7/3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5669, опубликовано 19 января 2017 года в газетах "Көкшетау" и "Степной маяк") следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2017 – 2019 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 29 499 846,7 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 19 144 089,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 116 059,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 86 809,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 10 152 889,7 тысяч тенге;
2) затраты – 30 211 540,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 29 248,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 37 439,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 8 191,0 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 18 708,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 18 708,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 759 649,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 759 649,7 тысяч тенге.";
приложения 1, 5, 7 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель 14-ой внеочередной
сессии Кокшетауского городского
маслихата шестого созыва
М.Тукеев
Секретарь Кокшетауского
городского маслихата
шестого созыва
Б.Ғайса
Приложение 1
к решению Кокшетауского
городского маслихата
от 19 сентября 2017 года

Көкшетау қалалық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № С-7/3 "2017-2019 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2017 жылғы 19 қыркүйектегі № С-14/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 22 қыркүйекте № 6082 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағының 2) тармақшасына, 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Көкшетау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көкшетау қалалық мәслихатының "2017-2019 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № С-7/3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5669 тіркелген, 2017 жылғы 19 қаңтарда "Көкшетау" және "Степной Маяк" газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2017–2019 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 29 499 846,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 19 144 089,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 116 059,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 86 809,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 10 152 889,7 мың теңге;
2) шығындар – 30 211 540,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 29 248,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 37 439,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 8 191,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 18 708,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржылық активтерін сатып алу – 18 708,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 759 649,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 759 649,7 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 5, 7 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Алтыншы шақырылған Көкшетау
қалалық мәслихатының 14 –ші
кезектен тыс сессиясының төрағасы
М.Тукеев
Алтыншы шақырылған
Көкшетау қалалық
мәслихатының хатшысы
Б.Ғайса
"КЕЛІСІЛДІ"
Көкшетау қаласының
әкімі
Е.Маржықпаев
2017 жылғы "19" қыркүйек
Көкшетау қалалық
мәслихатының
2017 жылғы 19 қыркүйектегі

015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
65653,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
7667,0
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
7548,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
111975,9
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
906393,5
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
35867,0
005
Государственная адресная социальная помощь
10952,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
10491,0
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
14424,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
8801,8
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
8034,0
031
Государственная поддержка по содержанию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа и приемных семьях
767,8
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
651425,1
002
Программа занятости
141822,4
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
9872,0
006
Оказание жилищной помощи
19000,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
171038,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4302,0
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
57266,2
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
125797,3
Функциональная группа
Сумма тысяч тенге
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
1
2
3
4
5
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
88636,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
33691,2
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
206511,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения

015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
65653,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
7667,0
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
7548,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
111975,9
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
906393,5
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
35867,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
10952,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
10491,0
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
14424,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
8801,8
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
8034,0
031
Жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау
767,8
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
651425,1
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
141822,4
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
9872,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
19000,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
171038,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4302,0
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
57266,2
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
125797,3
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
88636,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
33691,2
Функционалдық топ
Сома мың теңге
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
1
2
3
4
5
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
206511,4
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

1 581,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Кокшетау
3 041 248,0
На ремонт автомобильных дорог
1 445 948,0
На ремонт дворовых территорий
804 300,0
На восстановление лифтового хозяйства
230 000,0
На изъятие земельных участков и недвижимого имущества для государственных надобностей
200 000,0
На устройство игровых площадок
50 000,0
На обеспечение санитарии города Кокшетау
61 000,0
На благоустройство и озеленение города Кокшетау
250 000,0
Отдел строительства города Кокшетау
93 681,0
Приобретение жилья для отдельных категорий граждан
93 681,0
Отдел занятости и социальных программ города Кокшетау
43 894,7
На размещение государственного социального заказа на развитие служб "Инватакси"
3 289,0
На оказание специальных социальных услуг в рамках государственного социального заказа престарелым и инвалидам в условиях стационара
10 863,0
На обеспечение электронными очередями центров занятости населения
4 652,7
На субсидии по возмещению расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и оралманов
7 169,0
На реализацию краткосрочного профессионального обучения
17 921,0
Отдел ветеринарии города Кокшетау
7 367,0
На проведение противоэпизоотических мероприятий
6 501,0
На возмещение стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота) больных бруцеллезом направляемых на санитарный убой
866,0
Целевые трансферты на развитие
2 164 427,0
в том числе:
Аппарат акима города Кокшетау
18 708,0
Увеличение уставного капитала ГКП на ПХВ Кокшетау жылу
18 708,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Кокшетау
554 052,0
На реконструкцию улицы Габдуллина (от улицы Ауэзова до проспекта Абылайхана)
554 052,0
Отдел строительства города Кокшетау
1 591 667,0
Разработка проектно-сметной документации на строительство 12-ти многоквартирных жилых домов в городе Кокшетау
61 095,6
Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство 108-ми квартирного жилого дома (позиция Б) города Кокшетау
240 026,0
Строительство внутриквартальных сетей (электрические, тепловые, водоснабжение и канализация) и благоустройство к 60-ти квартирному жилому дому в микрорайоне Боровской города Кокшетау
20 734,9
Строительство внутриквартальных наружных газоснабжающих сетей к 60-ти квартирному жилому дому в микрорайоне Боровской города Кокшетау
77,0
Разработка проектно-сметной документации с проведением государственной экспертизы на строительство инженерных сетей на участке площадью 514 га города Кокшетау
18 487,0
Разработка проектно-сметной документации с проведением государственной экспертизы на строительство инженерных сетей в южной части поселка Станционный на участке площадью 60 га города Кокшетау

1 581,0
Көкшетау қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3 041 248,0
Автомобиль жолдарын жөндеуге
1 445 948,0
Аулалық аумақтарды жөндеуге
804 300,0
Лифт шаруашылығын қалпына келтіруіне
230 000,0
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн, жылжымайтын мүлiктердi алып қоюға
200 000,0
Ойын алаңдарын орналастыруға
50 000,0
Көкшетау қаласының санитариясын қамтамасыз етуге
61 000,0
Көкшетау қаласын абаттандыруға және көгалдандыруға
250 000,0
Көкшетау қаласының құрылыс бөлімі
93 681,0
Жекелеген санаттардың азаматтарына тұрғын үй сатып алуға
93 681,0
Көкшетау қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
43 894,7
Арнаулы әлеуметтік қызметтер "Инватакси" қызметін дамытуға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
3 289,0
Мемлекеттік әлеуметтік тапсырыс орналастыру үшін мүгедектермен қарттарға стационарлық жағдайда арнайы әлеуметтік қызмет көрсетуге
10 863,0
Халықты жұмыспен қамту орталықтарын электрондық кезекпен қамтамасыз етуге
4 652,7
Қоныс аударушылар мен оралмандар үшін тұрғын үйді жалдау (жалға алу) бойынша шығындарды өтеуге
7 169,0
Қыска мерзімдік кәсіби оқытуды іске асыруына
17 921,0
Көкшетау қаласының ветеринария бөлімі
7 367,0
Эпизиотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
6 501,0
Бруцеллезбен ауыратын санитариялық союға жіберілетін ауыл шаруашылығы малдарының (ірі қара және ұсақ малдың) құнын өтеуге
866,0
Нысаналы даму трансферттерi
2 164 427,0
оның iшiнде:
Көкшетау қаласы әкімінің аппараты
18 708,0
"Көкшетау жылу" ШЖҚ МКК жарғылық капиталының үлкейту
18 708,0
Көкшетау қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
554 052,0
Көкшетау қаласындағы (Әуезов көшесінен Абылайхан даңғылына дейінгі) Габдуллин көшесінің қайта құрылысына
554 052,0
Көкшетау қаласының құрылыс бөлімі
1 591 667,0
Көкшетау қаласындағы 12 көппәтерлі тұрғын үйлерді құруға жобалау-сметалық құжаттарын әзірлеу
61 095,6
Көкшетау қаласындағы 108 пәтерлі тұрғын үйін абаттандыру және сыртқы инженерлік желілердің құрылысы
240 026,0
Көкшетау қаласындағы Боровской шағын ауданда 60 пәтерлі тұрғын үйге ішкі кварталды желілерін (электр, жылу, сумен жабдықтау және кәріз) құру және аббатандыру
20 734,9
Көкшетау қаласындағы Боровской шағын ауданда 60 пәтерлі тұрғын үйге ішкі кварталды сыртқы газбен жабдықтау желілерін құру
77,0
Көкшетау қаласындағы 514 га жер учаскі ауданында инженерлік желілер құрылысына мемлекеттік сараптама өткізумен жобалау-сметалық құжаттарын әзірлеу
18 487,0
Көкшетау қаласы Станционный кентінің оңтүстігіндегі 60 га жер учаскі аумағындағы инженерлік желілер құрылысына мемлекеттік сараптама өткізумен жобалау-сметалық құжаттарын әзірлеу

5 662,0
Разработка проектно-сметной документации с проведением государственной экспертизы на строительство наружных инженерных сетей и благоустройства к 11-ти многоквартирным жилым домам севернее микрорайона Коктем города Кокшетау
1 896,4
Разработка проектно-сметной документации на строительство наружных сетей теплоснабжения в селе Красный Яр города Кокшетау
19 900,0
Реконструкция тепломагистрали в поселке Застанционный города Кокшетау

5 662,0
Көкшетау қаласы Көктем шағын ауданының солтүстігіндегі 11 көп пәтерлі тұрғын үйлерге абаттандыру және сыртқы инженерлік желілер құрылысына мемлекеттік сараптамадан өткізумен жобалау-сметалық құжаттарын әзірлеу
1 896,4
Көкшетау қаласындағы Красный Яр ауылында сыртқы жылу желілерің құруға жобалау-сметалық құжаттарын әзірлеу
19 900,0
Көкшетау қаласындағы Застанционный кенті жылу магистралін қайта жаңарту