О бюджете города на 2018-2020 годы
Решение Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 21 декабря 2017 года № 6С-24/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 5 января 2018 года № 6282.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Степногорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города на 2018-2020 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 254 619,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 993 033,6 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 210 009,3 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 38 467 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 013 109,5 тысяч тенге;
2) затраты – 6 082 075,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 654 218,5 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 1 042 286,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 388 068 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 481 674,5 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 481 674,5 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 20.11.2018 № 6С-35/2 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Учесть, что в бюджете города на 2018 год предусмотрена субвенция, передаваемая из областного бюджета в сумме 2 042 279 тысяч тенге.
3. Учесть в составе поступлений бюджета города на 2018 год, целевые трансферты из областного бюджета согласно приложению 4.
4. Учесть, что в бюджете города на 2018 год предусмотрены объемы субвенций, передаваемых из городского бюджета бюджетам поселков, в сумме 45 395 тысяч тенге, в том числе:
поселок Аксу – 11 008 тысяч тенге;
поселок Бестобе – 11 249 тысяч тенге;
поселок Шантобе – 23 113 тысяч тенге.
5. Утвердить резерв местного исполнительного органа города на 2018 год в сумме 52 000 тысячи тенге.
6. Установить специалистам здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности, повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки, по сравнению с окладами и ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

2018-2020 жылдарға арналған қала бюджеті туралы
Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 6С-24/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 5 қаңтарда № 6282 болып тіркелді.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Степногорск қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2018-2020 жылдарға арналған қала бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6 254 619,4 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 993 033,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 210 009,3 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 38 467 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 3 013 109,5 мың теңге;
2) шығындар – 6 082 075,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 654 218,5 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 1 042 286,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 388 068 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 481 674,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 481 674,5 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 20.11.2018 №6С-35/2 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2018 жылға арналған қала бюджетінде областық бюджеттен берілетін 2 042 279 мың теңге сома субвенция көзделгені есепке алынсын.
3. 2018 жылға арналған қала бюджетінің түсімдер құрамында облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер 4-қосымшаға сәйкес есепке алынсын.
4. 2018 жылға арналған қала бюджетінде қалалық бюджеттен кенттер бюджеттеріне берілетін 45 395 мың теңге сома субвенциялар көлемі көзделгені есепке алынсын, соның ішінде:
Ақсу кенті – 11 008 мың теңге;
Бестөбе кенті – 11 249 мың теңге;
Шаңтөбе кенті – 23 113 мың теңге.
5. Қаланың жергілікті атқарушы органының 2018 жылға арналған резерві 52 000 мың теңге сомасында бекітілсін.
6. Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерлерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына, осы қызметтің түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың жалақыларымен және ставкаларымен салыстырғанда, жиырма бес пайызға жоғары лауазымдық жалақылар және тарифтік ставкалар белгіленсін.

7. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета города на 2018 год, согласно приложению 5.
8. Учесть, что в бюджете города на 2018 год предусмотрены кредиты в сумме 1 046 063 тысячи тенге, в том числе для реализации мер социальной поддержке специалистов – 10 823 тысячи тенге, на реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения – 1 015 240 тысяч тенге и кредитование АО "Фонд развития предпринимательства "Даму" на реализацию государственной инвестиционной политики – 20 000 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 8 - в редакции решения Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 24.08.2018 № 6С-30/2 (вводится в действие с 01.01.2018).
9. Утвердить расходы по содержанию села, сельского округа на 2018 год, согласно приложению 6.
10. Учесть, что в бюджете города предусмотрены трансферты органам местного самоуправления на 2018 год, согласно приложению 7.
11. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
городского маслихата
Н.Морозова
Секретарь городского
маслихата
Г.Копеева
"СОГЛАСОВАНО"
Аким города
Степногорска
А.Кумпекеев
Приложение 1
к решению Степногорского
городского маслихата

7. 2018 жылға арналған қала бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
8. 2018 жылға арналған қала бюджетінде 1 046 063 мың теңге сомасында кредиттер көзделгені есепке алансын, соның ішінде, мамандарды әлеуметтік қолдау бойынша шараларды іске асыруға 10 823 мың теңге, жылумен, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкциялауға және салуға 1 015 240 мың теңге және мемлекеттік инвестициялық саясатты іске асыру үшін "Даму" кәсіпкерлікті дамыту қоры АҚ-ға кредит беруге 20 000 мың теңге.
Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда – Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 24.08.2018 № 6С-30/2 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
9. 2018 жылға арналған ауыл, ауылдық округті ұстау бойынша шығыстар 6-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
10. Қала бюджетінде 2018 жылға арналған жергілікті өзін-өзі басқару органдарына трансферттердің көзделгені 7-қосымшаға сәйкес есепке алынсын.
11. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрайымы
Н.Морозова
Қалалық мәслихаттың
хатшысы
Ғ.Көпеева
"КЕЛІСІЛДІ"
Степногорск қаласының
әкімі
Ә.Күмпекеев
Степногорск қалалық
мәслихатының

70 000
006
Дополнительное образование для детей
158 172
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
125
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
409 762
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
31 695
018
Организация профессионального обучения
41 005
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
367 192
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
47 590
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
42 055
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
42 055
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
233 645
464
Отдел образования района (города областного значения)
16 939
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
14 570
031
Государственная поддержка по содержанию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа и приемных семьях
2 369
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
216 706
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
39 455
002
Программа занятости
17 020
005
Государственная адресная социальная помощь
14 029
006
Оказание жилищной помощи
16 027
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
37 740
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 806
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
894
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
44 491
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
15 688
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
22 373
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
2 795
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
4 388
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
148 741
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

70 000
006
Балаларға қосымша білім беру
158 172
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
125
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
409 762
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
31 695
018
Кәсіптік оқытуды ұйымдастыру
41 005
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
367 192
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
47 590
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
42 055
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
42 055
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
233 645
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
16 939
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
14 570
031
Жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау
2 369
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
216 706
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
39 455
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
17 020
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
14 029
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
16 027
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
37 740
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 806
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
894
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
44 491
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
15 688
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
22 373
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
2 795
054
Үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
4 388
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
148 741
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

39 557
022
Капитальные расходы государственного органа
200
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
24 735
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
23 590
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
1 145
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
16 990
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
16 990
02
Оборона
55 446
122
Аппарат акима района (города областного значения)
55 446
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
5 116
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
50 000
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
330
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
4 900
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
4 900
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
4 900
04
Образование
3 479 559
464
Отдел образования района (города областного значения)
3 436 173
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
15 873
003
Общеобразовательное обучение
2 274 123
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
75 000
006
Дополнительное образование для детей
165 622
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
130
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
428 278
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
31 695
018
Организация профессионального обучения
42 700
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
367 719
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций

39 557
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
200
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
24 735
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23 590
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
1 145
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
16 990
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16 990
02
Қорғаныс
55 446
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
55 446
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
5 116
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
50 000
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
330
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
4 900
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
4 900
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
4 900
04
Білім беру
3 479 559
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3 436 173
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15 873
003
Жалпы білім беру
2 274 123
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
75 000
006
Балаларға қосымша білім беру
165 622
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
130
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
428 278
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
31 695
018
Кәсіптік оқытуды ұйымдастыру
42 700
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
367 719
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары

337 746
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
259 518
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
11 278
003
Поддержка культурно-досуговой работы
165 830
006
Функционирование районных (городских) библиотек
59 474
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
11 936
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
11 000
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
46 231
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
11 938
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
21 570
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
12 723
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
31 997
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
15 970
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
5 527
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
10 500
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
26 448
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
2 161
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
2 161
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
7 973
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
7 973
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
16 314
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
13 429
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1 685
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
1 200
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
19 848
467
Отдел строительства района (города областного значения)
11 160
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства

337 746
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
259 518
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11 278
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
165 830
006
Аудандық (қалалық) кітапханалардың жұмыс істеуі
59 474
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халқының басқа да тілдерін дамыту
11 936
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
11 000
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
46 231
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11 938
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
21 570
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды iске асыру
12 723
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
31 997
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15 970
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткізу
5 527
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
10 500
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
26 448
459
Ауданың (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
2 161
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
2 161
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
7 973
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 973
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
16 314
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13 429
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1 685
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
1 200
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
19 848
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
11 160
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

4 293
На возмещение расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и оралманов
10 127,3
На размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
28 129
На выплату государственной адресной социальной помощи
22 031
Гранты на реализацию новых бизнес-идей
7 215
На внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения
4 390,9
Отдел образования
На доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам
29 890
На доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника
33 690
На оснащение Wi-Fi сетями городские школы
2 598
На доплату за квалификацию педагогического мастерства учителям, прошедшим национальный квалификационный тест и реализующим образовательные программы начального, основного и общего среднего образования
17 386
На доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию образования, и возмещение сумм, выплаченных по данному направлению расходов за счет средств местного бюджета
137 791
На внедрение Программы "Формирование здоровья и жизненных навыков и превенции суицида среди несовершеннолетних"
1 728
На приобретение и доставку учебников для школ
33 903
Отдел строительства
Обустройство инженерных коммуникаций к 45-ти квартирному жилому дому в городе Степногорск (1 позиция)
8 389
Строительство инженерной инфраструктуры к индивидуальному жилищному строительству 20 микрорайона города Степногорск (2 очередь 1 этап) Водоснабжение
92 692,5
Строительство инженерной инфраструктуры к индивидуальному жилищному строительству 20 микрорайона города Степногорск (2 очередь 1 этап) Электроснабжение
127 000
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии
На проведение противоэпизоотических мероприятий
18 500,2
На возмещение стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота) больных бруцеллезом, направляемых на санитарный убой
1 565
Отдел культуры и развития языков
На текущий ремонт помещений туалетов ГККП "Дом культуры "Мирас" города Степногорск
2 842
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
На текущий ремонт улично-дорожной сети города Степногорск

4 293
Қоныс аударушылар мен оралмандар үшін тұрғын үйді жалдау (жалға алу) бойынша шығындарды өтеуге
10 127,3
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
28 129
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге
22 031
Жаңа бизнес-идеяларды жүзеге асыруға гранттар
7 215
Жұмыспен қамту орталықтарында әлеуметтік жұмыс жөніндегі кеңесшілер мен көмекшілерді енгізуге
4 390,9
Білім бөлімі
Тіл курстары бойынша тәжірибеден өткен мұғалімдерге үстеме ақы төлеуге
29 890
Негізгі қызметкерді оқыту кезеңінде орнын басқаны үшін мұғалімдерге үстеме ақы төлеуге
33 690
Қала мектептерін Wi-Fi желісімен жабдықтауға
2 598
Ұлттық біліктілік сынағынан өткен және бастауыш, негізгі және жалпы орта білім берудің білім беру бағдарламаларын іске асыратын мұғалімдерге педагогикалық шеберліктің біліктілігіне қосымша ақы төлеуге
17 386
Білім берудің жаңартылған мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білім берудің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге және жергілікті бюджет қаражаты есебінен шығыстардың осы бағыт бойынша төленген сомаларын өтеуге
137 791
"Денсаулық пен өмірлік дағдыларды қалыптастыру және кәмелетке толмағандар арасында өзіне-өзі қол жұмсаудың алдын алу" бағдарламасын енгізуге
1 728
Мектептер үшін кітаптарды алуға және жеткізуге
33 903
Құрылыс бөлімі
Степногорск қаласындағы 45 пәтерлі тұрғын үйге инженерлік коммуникацияларды жайластыру (1-позиция)
8 389
Степногорск қаласының 20 шағын ауданында жеке тұрғын үй құрылысына инженерлік инфрақұрылым құрылысы (2-кезек, 1-кезең) Сумен жабдықтау
92 692,5
Степногорск қаласының 20 шағынауданында жеке тұрғын үй құрылысына инженерлік инфрақұрылым құрылысы (2-кезек, 1-кезең) Электрмен жабдықтау
127 000
Ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге
18 500,2
Санитарлық союға жіберілген бруцеллезбен ауыратын ауыл шаруашылық малдардың (ірі және ұсақ қара мал) құнын қайтаруға
1 565
Мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
Степногорск қаласының "Мирас" мәдениет үйі" МКҚК әжетхана үй-жайларын ағымдағы жөндеуге
2 842
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
Степногорск қаласының көше-жол желісін ағымдағы жөндеуге

51 000
Отдел физической культуры и спорта
На приобретение спортивного инвентаря для бокса ДЮСШ поселка Шантобе
1 000
Аппарат акима
На завершение отопительного сезона теплоснабжающим предприятиям (поселок Шантобе)
47 453
На подготовку к отопительному сезону теплоснабжающим предприятиям (поселок Шантобе)
213 566,1
ИТОГО
970 830,5
Приложение 5
к решению Степногорского
городского маслихата
от 21 декабря 2017 года
№ 6С-24/2
Перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета города на 2018 год
Функциональная группа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
04
Образование

51 000
Дене тәрбиесі және спорт бөлімі
Шаңтөбе кентінің БЖСМ боксқа арналған спорттық техникасын сатып алуға
1 000
Әкім аппараты
Жылумен жабдықтайтын кәсіпорындарға жылу беру маусымын аяқтауға (Шаңтөбе кенті)
47 453
Жылумен жабдықтайтын кәсіпорындарға жылу беру маусымына дайындалуға (Шаңтөбе кенті)
213 566,1
БАРЛЫҒЫ
970 830,5
Степногорск қалалық
мәслихатының
2017 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 6С-24/2 шешіміне
5-қосымша
2018 жылға арналған қала бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Функционалдық топ
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
04
Бiлiм беру