О внесении изменения в решение акима поселка Аксу от 22 февраля 2010 года № 1 "О переименовании улиц в поселке Аксу"
Решение акима поселка Аксу акимата города Степногорска Акмолинской области от 5 января 2017 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 7 февраля 2017 года № 5738
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким поселка Аксу РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима поселка Аксу "О переименовании улиц в поселке Аксу" от 22 февраля 2010 года № 1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-2-128, опубликовано 13 мая 2010 года в региональных общественно-политических газетах "Степногорск ақшамы" и "Вечерний Степногорск") следующее изменение:
преамбулу вышеуказанного решения изложить в следующей редакции:
"В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с учетом мнения населения, аким поселка Аксу РЕШИЛ:".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение акима поселка Аксу вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким поселка Аксу М.Смагулов
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющий обязанности
руководителя государственного
учреждения "Отдел культуры
и развития языков
города Степногорска" Б.Айтпаева
05.01.2017 г.
Руководитель государственного
учреждения "Отдел архитектуры
и градостроительства
города Степногорска" З.Картбаева
05.01.2017 г.

Ақсу кенті әкімінің 2010 жылғы 22 ақпандағы № 1 "Ақсу кентінде көшелердің атауларын өзгерту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы"
Ақмола облысы Степногорск қаласы әкімдігі Ақсу кенті әкімінің 2017 жылғы 5 қаңтардағы № 1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 7 ақпанда № 5738 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабының 2-тармағына сәйкес, Ақсу кентінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақсу кенті әкімінің "Ақсу кентінде көшелердің атауларын өзгерту туралы" 2010 жылғы 22 ақпандағы № 1 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-2-128 болып тіркелген, 2010 жылғы 13 мамырда "Степногорск ақшамы" және "Вечерний Степногорск" аймақтық қоғамдық-саяси газеттерінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген шешімнің кіріспесі келесі редакцияда баяндалсын:
"Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабының 2-тармағына сәйкес, тұрғындардың пікірін ескере отырып, Ақсу кентінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:".
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы Ақсу кенті әкімнің шешімі Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақсу кентінің әкімі М.Смағұлов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Степногорск қаласының
мәдениет және тілдерді дамыту
бөлімі" мемлекеттік мекемесі
басшысының міндетін
атқарушы Б.Айтпаева
05.01.2017
"Степногорск қаласының сәулет
және қала құрылысы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
басшысы З.Қартбаева
05.01.2017