О внесении изменений в решение Аршалынского районного маслихата от 26 декабря 2016 года № 10/2 "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 10 февраля 2017 года № 12/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 20 февраля 2017 года № 5750
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106, пунктом 1 статьи 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Аршалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аршалынского районного маслихата "О районном бюджете на 2017-2019 годы" от 26 декабря 2016 года № 10/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5694, опубликовано 27 января 2017 года в районной газете "Аршалы айнасы", 27 января 2017 года в районой газете "Вперед") следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2017-2019 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 377 954 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 843 361 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 3 024 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 136 115 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 395 454 тысячи тенге;
2) затраты – 3 502 808,2 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 83 075,5 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 102 158,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 19 083 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 28 048 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 28 048 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 235 977,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 235 977,7 тысяч тенге.";
Приложения 1, 5, 7 к указанному решению, изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии
районного маслихата Т.Тналина
Секретарь
районного маслихата К.Шедербеков
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Аршалынского района А.Тайжанов
10 февраля 2017 года
Приложение 1
к решению Аршалынского
районного маслихата
от 10 февраля 2017 года

Аршалы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 26 желтоқсандағы № 10/2 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 10 ақпандағы № 12/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 20 ақпанда № 5750 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, 111 бабының 1 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес, Аршалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аршалы аудандық мәслихатының "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2016 жылғы 26 желтоқсандағы № 10/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5694 тіркелген, 2017 жылдың 27 қаңтарында аудандық "Аршалы айнасы" газетінде, 2017 жылдың 27 қаңтарында аудандық "Вперед" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2017 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 3 377 954 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 843 361 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3 024мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 136 115 мың теңге;
трансферттер түсімі– 2 395 454 мың теңге;
2) шығындар – 3 502 808,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 83 075,5 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 102 158,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 19 083 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 28 048 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 28 048 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -235 977,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 235 977,7 мың теңге.";
Көрсетілген шешімнің 1, 5, 7 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редақцияда баяндалсын.
11. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрайымы Т.Тналина
Аудандық мәслихатының
хатшысы Қ.Шедербеков
"КЕЛІСІЛДІ"
Аршалы ауданының әкімі А.Тайжанов
2017 жылғы 10 ақпан
Аршалы аудандық
мәслихатының
2017 жылғы 10 ақпандағы

150089,5
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
149683
022
Капитальные расходы государственного органа
406,5
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
7977
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
7977
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
23436
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
19941
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
716
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
792
028
Приобретение имущества в коммунальную собственность
1987
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
6693
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
6693
02
Оборона
7704
122
Аппарат акима района (города областного значения)
7704
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
2704
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
5000
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
790
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
790
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
790
04
Образование
2192039,9
464
Отдел образования района (города областного значения)
2105437
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
12783
003
Общеобразовательное обучение
1534321
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
3262
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
14308
006
Дополнительное образование для детей
61448
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
1876
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
188854
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей

150089,5
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
149683
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
406,5
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
7977
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7977
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
23436
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19941
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
716
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
792
028
Коммуналдық меншікке мүлікті сатып алу
1987
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
6693
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6693
02
Қорғаныс
7704
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
7704
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
2704
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
5000
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
790
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
790
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
790
04
Бiлiм беру
2192039,9
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2105437
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12783
003
Жалпы білім беру
1534321
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
3262
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
14308
006
Балаларға қосымша білім беру
61448
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
1876
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
188854
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі

13962
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей) - сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
160
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
204800
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
69663
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
31993
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
31993
467
Отдел строительства района (города областного значения)
54609,9
024
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
46609,9
037
Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения
8000
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
135452,7
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
24825,7
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
24825,7
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
108469
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
19628
002
Программа занятости
26787
005
Государственная адресная социальная помощь
939
006
Оказание жилищной помощи
964
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
12779
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
613
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
218
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
1005
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
2500
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
6000
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
16967
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
10800
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
7905
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
1364
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
90
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
90

13962
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
160
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
204800
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
69663
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
31993
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
31993
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
54609,9
024
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
46609,9
037
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау
8000
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
135452,7
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
24825,7
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
24825,7
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
108469
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19628
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
26787
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
939
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
964
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
12779
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
613
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
218
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
1005
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
2500
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
6000
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
16967
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
10800
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
7905
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
1364
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
90
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
90

404 447,0
Целевые текущие трансферты
134 237,0
в том числе:
Отдел образования района (города областного значения)
37 237,0
Разработка проектно-сметной документации с государственной экспертизой на капитальный ремонт Аршалынской средней школы № 2
10 000,0
Капитальный ремонт Аршалынской средней школы № 2
25 628,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проведение мероприятий по государственному языку для учащихся школ некоренной национальности
1 609,0
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
21 667,0
Текущий ремонт кровли и потолков здания Дома культуры села Булаксай Аршалынского района
3 229,0
Текущий ремонт кровли и потолков здания Дома культуры в селе Константиновка Аршалынского района
4 822,0
Текущий ремонт кровли и потолков здания, системы отопления внутренний и наружный ремонт здания Дома культуры села Николаевка Аршалынского района
7 721,0
Текущий ремонт кровли, внутренний и внешний ремонт, система отопления Дома культуры села Ольгинка Аршалынского района
5 895,0
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
30000,0
Текущий ремонт центральной площади поселка Аршалы
30000,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
9 000,0
Разработка проектно- сметной документации на "Капитальный ремонт внутрипоселковых дорог с подъездной дорогой села Жалтырколь"
9 000,0
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
30 704,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проведение противоэпизоотических мероприятий
28 604,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на возмещение стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота) больных бруцеллезом направляемых, на санитарный убой
2 100,0
Отдел архитектуры и градостроительства (города областного значения)
5 629,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на разработку градостроительной документации
5 629,0
Целевые трансферты на развитие
270 210,0
в том числе:
Отдел строительства района (города областного значения)
233 162,0
Строительство котельной для школы и детского сада на станции Анар Аршалынского района
25 084,0
Разработка проектно-сметной документации на строительство средней школы на 300 мест в селе Жалтырколь Аршалынского района
10 000,0
Разработка проектно-сметной документации на строительство средней школы на 300 мест в селе Жибек Жолы Аршалынского района
10 000,0
Строительство 45-ти квартирного жилого дома в поселке Аршалы Аршалынского района

404 447,0
Ағымдағы нысаналы трансферттер
134 237,0
cоның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру бөлімі
37 237,0
Аршалы № 2 орта мектебін күрделі жөндеуге арналған жобалық сметалық құжаттаманы әзірлеуге
10 000,0
Аршалы № 2 орта мектебін күрделі жөндеуден өткізу
25 628,0
Облыстық бюджеттен аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне жергілікті ұлт өкілдеріне жатпайтын мектеп оқушылары үшін мемлекеттік тілден іс-шаралар өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
1 609,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
21 667,0
Аршалы ауданы Бұлақсай ауылы мәдениет үйі ғимаратының шатыры мен төбелерін ағымдағы жөндеу
3 229,0
Аршалы ауданы Константиновка ауылы мәдениет үйі ғимаратының шатыры мен төбелерін ағымдағы жөндеу
4 822,0
Аршалы ауданы Николаевка ауылы мәдениет үйінің ғимаратын ішкі және сыртқы жөндеу жұмыстары, жылу жүйесін, ғимараттың шатыры мен төбелерін ағымдағы жөндеу
7 721,0
Аршалы ауданы Ольгинка ауылы мәдениет үйінің жылу жүйесін, ішкі және сыртқы жөндеу, шатырын ағымдағы жөндеу
5 895,0
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
30 000,0
Аршалы кенті орталық алаңы жолының ағымдағы жөндеуі
30 000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
9 000,0
Жалтыркөл ауылына кірме жолмен кентішілік жолдарының күрделі жөндеуіне жобалық сметалық құжаттаманы әзірлеу
9 000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
30 704,0
Облыстық бюджеттен аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне эпизиотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
28 604,0
Облыстық бюджеттен аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне бруцелезбен ауыратын санитариялық союға жіберілетін ауыл шаруашылығы малдарының (ірі қара және ұсақ малдың) құнын өтеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
2 100,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлім
5 629,0
Облыстық бюджеттен аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне қала құрылысы құжаттамасының әзірлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
5 629,0
Дамыту нысаналы трансферттер
270 210,0
cоның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
233 162,0
Аршалы ауданы Анар станциясында мектебіне және балабақшаға қазандығын салу
25 084,0
Аршалы ауданы Жалтыркөл ауылындағы 300 орындық орта мектепті салуға жобалық сметалық құжаттаманы әзірлеу
10 000,0
Аршалы ауданы Жібек жолы ауылындағы 300 орындық орта мектепті салуға жобалық сметалық құжаттаманы әзірлеу
10 000,0
Аршалы ауданы Аршалы кенті 45 пәтерлі тұрғын үйдің құрылысы

50 000,0
Строительство разводящих сетей водоснабжения на станции Разъезд 42 Аршалынского района
10 684,0
Разработка проектно-сметной документации с проведением государственной экспертизы на строительство инженерно-коммуникационных сетей в селе Акбулак Аршалынского района
8 608,0
Разработка проектно- сметной документации с проведением государственной экспертизы на строительство инженерно-коммуникационных сетей в поселке Аршалы Аршалынского района
14 000,0
Разработка проектно-сметной документации с проведением государственной экспертизы на строительство инженерно-коммуникационных сетей в селе Жибек жолы Аршалынского района
39 886,0
Разработка проектно-сметной документации с проведением государственной экспертизы на строительство инженерно-коммуникационных сетей в селе Костомар Аршалынского района

50 000,0
Аршалы ауданы Разъезд 42 ауылында сумен жабдықтаудың таратушы желілерін қайта жабдықтауға жобалық сметалық құжаттаманы әзірлеу
10 684,0
Аршалы ауданы Ақбұлақ ауылында инженерлік-коммуникациялық желілер құрылысына мемлекеттік сараптама өткізумен жобалық сметалық құжаттаманы әзірлеу
8 608,0
Аршалы ауданы Аршалы ауылында инженерлік-коммуникациялық желілер құрылысына мемлекеттік сараптама өткізумен жобалық сметалық құжаттаманы әзірлеу
14 000,0
Аршалы ауданы Жібек жолы ауылында инженерлік-коммуникациялық желілер құрылысына мемлекеттік сараптама өткізумен жобалық сметалық құжаттаманы әзірлеу
39 886,0
Аршалы ауданы Қостомар ауылында инженерлік-коммуникациялық желілер құрылысына мемлекеттік сараптама өткізумен жобалық сметалық құжаттаманы әзірлеу

16 592,0
Разработка проектно-сметной документации на строительство водопроводных сетей на новых участках в селе Жибек жолы Аршалынского района
18 000,0
Разработка проектно-сметной документации на реконструкция разводящих сетей водоснабжения в селе Костомар Аршалынского района
5 600,0
Реконструкция канализационных сетей в поселке Аршалы
16 708,0
Привязка типового проекта к местности на строительство детского сада на 140 мест в селе Волгодоновка Аршалынского района

16 592,0
Аршалы ауданының Жібек жолы ауылы жаңа учаскелерінде су құбырлары желілерін салуға жобалық сметалық құжаттаманы әзірлеу
18 000,0
Аршалы ауданының Қостомар ауылы жаңа учаскелерінде су құбырлары желілерін салуға жобалық сметалық құжаттаманы әзірлеу
5 600,0
Аршалы кентінің кәріз жүйесін қайта құру
16 708,0
Волгодоновка селосында 140 орындық балабақша салу үлгілік жобаны жергілікті жерге байланыстыру

8 000,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
37 048,0
Увеличение уставного капитала государственного коммунального предприятие на праве хозяйственного ведения "Аршалы су 2030"
28 048,0
Разработка проектно-сметной документации на строительство улично-дорожной сети села Жибек жолы Аршалынского района
9 000,0
Приложение 3
к решению Аршалынского
районного маслихата
от 10 февраля 2017 года
№12/2
Приложение 7
к решению Аршалынского
районного маслихата

8 000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың)тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
37 048,0
"Аршалы су 2030" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорын жарғылық капиталын үлкейту
28 048,0
Аршалы ауданы Жібек жолы ауылының көше-жол желісін салуға жобалық сметалық құжаттаманы әзірлеу
9 000,0
Аршалы аудандық
мәслихатының
2017 жылғы 10 ақпандағы
№ 12/2 шешіміне
3 қосымша
Аршалы аудандық
мәслихатының

от 26 декабря 2016 года
№10/2
Перечень бюджетных программ города районного значения, поселка, села, сельского округа на 2017 год
АБП
Наименование программ
001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа"
003 "Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому"
013 "Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения,поселках,селах, сельских округах"
014 "Организация водоснабжения населенных пунктов"
022 "Капитальнве расходы государственного органа"

2016 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 10/2 шешіміне
7 қосымша
2017 жылға арналған аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округінің бюджеттік бағдарламалар
ББӘ
Бағдарлама
001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер"
003 "Мұқтаж азаматтарға үінде әлеуметтік көмек көрсету"
013 "Аудандық маңызы бар қалалард, кенттерд, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету"
014 "Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру"
022 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары"