Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2017 год
Постановление акимата Аршалынского района Акмолинской области от 12 мая 2017 года № А-134. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 13 июня 2017 года № 5997
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.

2017 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Ақмола облысы Аршалы ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 12 мамырдағы № А-134 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 13 маусымда № 5997 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.

В соответствии с подпунктом 8-1 пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат Аршалынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2017 год.
2. Действие настоящего постановления распространяется на правоотношения возникшие с 1 января 2017 года.

"Білім туралы" 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Аршалы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған 2017 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері бекітілсін.
2. Осы қаулының әрекеті 2017 жылғы 1 қаңтардан туындаған құқықтық қатынаста таратылады.

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Аршалынского района Ибраева А.Т.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Аршалынского района А.Тайжанов
Утвержден
постановлением акимата
Аршалынского района
от 12 мая 2017 года
№ А - 134
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2017 год
Наименование организации
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер подушевого финансирования в месяц (тенге)
Размер родительской платы в месяц (тенге)
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в месяц (тенге)
1
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли - сад "Құлыншақ"
50

3. Осы қаулының орындалуын бақылау Аршалы ауданы әкімінің орынбасары Ә.Т.Ыбыраевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы Ақмола облысының Әдiлет департаментiнде мемлекеттiк тiркелген күнінен бастап күшiне енедi және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Аршалы ауданының әкімі А.Тайжанов
Аршалы ауданының
2017 жылы 12 мамыр
№ А – 134 қаулысымен
бекітілген
2017 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Ұйымның атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарындағы тәрбиеленушілердің саны
Жан басына шаққандағы айлық қаржыландыру мөлшері (теңге)
Ата-аналардың айлық төлемінің мөлшері (теңге)
Бір тәрбиеленушіге айына жұмсалатын шығындардың орташа құны (теңге)
1
Мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны "Құлыншақ" бөбектер бақшасы
50