О бюджетах поселка, сельских округов Аршалынского района на 2018-2020 годы
Решение Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 25 декабря 2017 года № 20/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 9 января 2018 года № 6317.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Аршалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Аршалы на 2018-2020 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 65 499,4 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 23 225 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 680 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 41 594,4 тысячи тенге;
2) затраты – 65 499,4 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 07.12. 2018 № 31/2 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Утвердить бюджет сельского округа Жибек жолы на 2018-2020 годы, согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 41 308,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 14 301 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 27 007,5 тысяч тенге;
2) затраты – 41 308,5 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 – в редакции решения Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 07.12. 2018 № 31/2 (вводится в действие с 01.01.2018).
3. Утвердить бюджет Ижевского сельского округа на 2018-2020 годы, согласно приложениям 7, 8, 9 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 18 884,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 308 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 387 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;

Аршалы ауданының кент, ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 20/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 9 қаңтарда № 6317 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 2-7 тармағына сәйкес, Аршалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аршалы кентінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 65 499,4 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 23 225 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 680 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері– 41 594,4 мың теңге;
2) шығындар – 65 499,4 мың теңге;
3) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 07.12.2018 № 31/2 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Жібек жолы ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5, 6 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 41 308,5 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 14 301 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері– 27 007,5 мың теңге;
2) шығындар – 41 308,5 мың теңге;
3) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда – Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 07.12.2018 № 31/2 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. Ижев ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8, 9 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 18 884,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 308 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 387 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;

поступления трансфертов – 13 189,9 тысяч тенге;
2) затраты – 18 884,9 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 – в редакции решения Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 07.12. 2018 № 31/2 (вводится в действие с 01.01.2018).
4. Учесть, что в составе поступлений бюджета поселка, сельских округов на 2018 год предусмотрена субвенция из районного бюджета в сумме 31 045 тысяч тенге, в том числе:
поселок Аршалы – 11 325 тысяч тенге;
сельский округ Жибек жолы – 7 369 тысяч тенге;
Ижевский сельский округ – 12 351 тысяча тенге.
5. Учесть, что в составе поступлений бюджета поселка, сельских округов на 2018 год предусмотрены целевые трансферты из районного бюджета согласно приложению 10, в том числе:
поселок Аршалы – 31 890 тысяч тенге;
сельский округ Жибек жолы – 23 940 тысяч тенге;
Ижевский сельский округ – 890 тысяч тенге.
6. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
районного маслихата
К.Шедербеков
Секретарь
районного маслихата
К.Шедербеков
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Аршалынского района А.Тайжанов
25 декабря 2017 года
Приложение 1
к решению Аршалынского
районного маслихата
от 25 декабря 2017 года

трансферттердің түсімдері– 13 189,9 мың теңге;
2) шығындар – 18 884,9 мың теңге;
3) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда – Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 07.12.2018 № 31/2 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4. Кент, ауылдық округтер бюджеттерінің түсімдерінің құрамындағы 2018 жылға арналған аудандық бюджеттен субвенция 31 045 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
Аршалы кенті - 11 325 мың теңге;
Жібек жолы ауылдық округі - 7 369 мың теңге;
Ижев ауылдық округі - 12 351 мың теңге.
5. 2018 жылға арналған кент, ауылдық округтер бюджеттерінің түсімдері құрамында 10-қосымшаға сәйкес аудандық бюджеттен нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
Аршалы кенті – 31 890 мың теңге;
Жібек жолы ауылдық округі - 23 940 мың теңге;
Ижев ауылдық округі - 890 мың теңге.
6. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
Қ.Шедербеков
Аудандық мәслихатының
хатшысы
Қ.Шедербеков
"КЕЛІСІЛДІ"
Аршалы ауданының әкімі А.Тайжанов
2017 жылғы 25 желтоқсан
Аршалы аудандық мәслихатының
2017 жылғы 25 желтоқсандағы