О переименовании улиц села Сепе
Решение акима села Сепе Атбасарского района Акмолинской области от 9 января 2017 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 9 февраля 2017 года № 5741
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения, на основании заключения заседания Акмолинской областной ономастической комиссии от 21 октября 2016 года, аким села Сепе РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы села Сепе:
улицу № 1 на улицу Тауелсиздик;
улицу № 2 на улицу Бейбитшилик;
улицу № 3 на улицу Достык;
улицу № 4 на улицу Желтоксан;
улицу № 6 на улицу Орталык;
улицу № 7 на улицу Енбекшилер;
улицу № 8 на улицу Ардагерлер;
улицу № 9 на улицу Женис;
улицу № 10 на улицу Атамекен;
улицу № 11 на улицу 9 мамыр;
улицу № 12 на улицу Алтын дан.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима села Сепе Е.Молдабаев
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющая обязанности
руководителя государственного
учреждения "Отдел культуры и
развития языков
Атбасарского района" Ж.Калиякбарова
"9" 01. 2017 года
Руководитель государственного
учреждения "Отдел архитектуры и
градостроительства
Атбасарского района" М.Жанабаев
"9" 01. 2017 года

Сепе ауылының көшелерін қайта атау туралы
Ақмола облысы Атбасар ауданы Сепе ауылы әкімінің 2017 жылғы 9 қаңтардағы № 1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 9 ақпанда № 5741 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңдарына сәйкес, халықтың пікірі ескере отырып, Ақмола облыстық ономастика комиссиясы отырысының 2016 жылғы 21 қазандағы қорытындысының негізінде, Сепе ауылының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1.Сепе ауылының көшелері қайта аталсын:
№ 1 көшесі Тәуелсіздік көшесіне;
№ 2 көшесі Бейбітшілік көшесіне;
№ 3 көшесі Достық көшесіне;
№ 4 көшесі Желтоқсан көшесіне;
№ 6 көшесі Орталық көшесіне;
№ 7 көшесі Еңбекшілер көшесіне;
№ 8 көшесі Ардагерлер көшесіне;
№ 9 көшесі Жеңіс көшесіне;
№ 10 көшесі Атамекен көшесіне;
№ 11 көшесі 9 мамыр көшесіне;
№ 12 көшесі Алтын дән көшесіне;
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сепе ауылы әкімінің
міндетін атқарушы Е.Молдабаев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Атбасар ауданының мәдениет
және тілдерді дамыту бөлімі"
мемлекеттік мекемесі басшысының
міндетін атқарушы Ж.Қалиякбарова
2017 жылғы "9" 01.
"Атбасар ауданының сәулет
және қала құрылысы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы М.Жанабаев
2017 жылғы "9" 01.