О внесении изменений в решение Астраханского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 6С-14-2 "О бюджете Астраханского района на 2017-2019 годы"
Решение Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 17 ноября 2017 года № 6С-25-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 24 ноября 2017 года № 6191
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Астраханский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Астраханского районного маслихата "О бюджете Астраханского района на 2017-2019 годы" от 23 декабря 2016 года № 6С-14-2 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5691, опубликовано 16 января 2017 года в районной газете "Маяк") следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2017 – 2019 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 3420527,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 564695,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 43050,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5575,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2807207,7 тысяч тенге;
2) затраты – 3491780,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 29334,5 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 40438,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 11104,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 65274,3 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 65274,3 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -165861,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 165861,4 тысяч тенге.";
пункт 9 изложить в новой редакции:
"9. Учесть, что в составе расходов районного бюджета на 2017 год предусмотрены трансферты органам местного самоуправления в сумме 12758,9 тысяч тенге согласно приложению 7.";
приложения 1, 6, 7 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии
Астраханского районного
маслихата
Б.Шарипов
Секретарь Астраханского
районного маслихата
М.Қожахмет
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Астраханского района Т.Ерсеитов

Астрахан аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 6С-14-2 "2017-2019 жылдарға арналған Астрахан ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2017 жылғы 17 қарашадағы № 6С-25-2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 24 қарашада № 6191 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Астрахан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Астрахан аудандық мәслихатының "2017-2019 жылдарға арналған Астрахан ауданының бюджеті туралы" 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 6С-14-2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5691 тіркелген, 2017 жылғы 16 қаңтарда аудандық "Маяк" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3420527,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 564695,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 43050,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5575,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2807207,7 мың теңге;
2) шығындар – 3491780,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 29334,5 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 40438,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 11104,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 65274,3 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 65274,3 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -165861,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 165861,4 мың теңге.";
9 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"9. 2017 жылға арналған аудандық бюджет шығындарының құрамында 12758,9 мың теңге сомасында жергілікті өзін-өзі басқару органдарына 7 қосымшаға сәйкес трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 6, 7 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Астрахан аудандық
мәслихатының
сессия төрағасы
Б.Шәріпов
Астрахан аудандық
мәслихатының хатшысы
М.Қожахмет
"КЕЛІСІЛДІ"
Астрахан ауданының
әкімі
Т.Ерсейітов

157461,1
022
Капитальные расходы государственного органа
2176,9
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
10487,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
10187,0
013
Капитальные расходы государственного органа
300,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
32735,8
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
25909,7
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
1827,0
015
Капитальные расходы государственного органа
4999,1
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
1500,0
040
Развитие объектов государственных органов
1500,0
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
8791,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
8791,3
02
Оборона
6788,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
6788,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
1839,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
4755,2
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
193,8
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
5931,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5931,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
5931,0
04
Образование
1937772,5
464
Отдел образования района (города областного значения)
1877500,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
13862,0
003
Общеобразовательное обучение
1436709,9
005
Приобретение и доставка учебников, учебно - методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
34388,9
006
Дополнительное образование для детей
28995,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба

157461,1
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2176,9
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
10487,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10187,0
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
300,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
32735,8
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25909,7
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
1827,0
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4999,1
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
1500,0
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
1500,0
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
8791,3
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8791,3
02
Қорғаныс
6788,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмінің аппараты
6788,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
1839,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
4755,2
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елді мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
193,8
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық - атқару қызметі
5931,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5931,0
021
Елді мекендерде жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз ету
5931,0
04
Бiлiм беру
1937772,5
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1877500,1
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13862,0
003
Жалпы білім беру
1436709,9
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттiк бiлiм беру мекемелер үшiн оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткiзу
34388,9
006
Балаларға қосымша білім беру
28995,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олипиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткізу

226422,6
Астраханский сельский округ
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
47467,2
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
18422,7
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
3611,7
008
Освещение улиц населенных пунктов
10568,9
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
7092,5
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
2175,0
022
Капитальные расходы государственного органа
538,4
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
5058,0
Бесбидаикский сельский округ
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
10457,1
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
9618,1
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
200,0
022
Капитальные расходы государственного органа
350,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
289,0
Есильский сельский округ
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
15617,4
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
12354,4
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
1992,0
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
200,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
1071,0
Жалтырский сельский округ
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
29371,3
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
17490,0
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
5974,5
008
Освещение улиц населенных пунктов
1474,9
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
300,0
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
200,0
022
Капитальные расходы государственного органа
312,5
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года

226422,6
Астрахан ауылдық округі
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
47467,2
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
18422,7
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтiк көмек көрсету
3611,7
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
10568,9
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
7092,5
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
2175,0
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
538,4
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
5058,0
Бесбидайық ауылдық округі
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
10457,1
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
9618,1
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
200,0
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
350,0
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
289,0
Есіл ауылдық округі
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
15617,4
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
12354,4
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтiк көмек көрсету
1992,0
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
200,0
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
1071,0
Жалтыр ауылдық округі
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
29371,3
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
17490,0
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтiк көмек көрсету
5974,5
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
1474,9
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
300,0
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
200,0
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
312,5
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру