О бюджетах сельских округов на 2018-2020 годы
Решение Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 23 декабря 2017 года № 6С-29-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 10 января 2018 года № 6327.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Астраханский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Астраханского сельского округа на 2018-2020 годы, согласно приложениям 1, 1-1 и 1-2 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 51607,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 38302,1 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2718,9 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 10586,0 тысяч тенге;
2) затраты – 51607,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 20.11.2018 № 6С-45-3 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Учесть, что в объеме бюджета Астраханского сельского округа на 2018 год предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 10586 тысяч тенге.
3. Утвердить бюджет Жалтырского сельского округа на 2018-2020 годы, согласно приложениям 2, 2-1 и 2-2 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 33963,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 17940,1 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3742,9 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 12280,0 тысяч тенге;
2) затраты – 33963,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 – в редакции решения Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 20.11.2018 № 6С-45-3 (вводится в действие с 01.01.2018).

2018-2020 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы
Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2017 жылғы 23 желтоқсандағы № 6С-29-2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 10 қаңтарда № 6327 болып тіркелді.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Астрахан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Астрахан ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті, тиісінше 1, 1-1 және 1-2 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 51607,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 38302,1 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2718,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 10586,0 мың теңге;
2) шығындар – 51607,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 20.11.2018 № 6С-45-3 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2018 жылға арналған Астрахан ауылдық округінің бюджеттік көлемінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар 10586 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
3. Жалтыр ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті, тиісінше 2, 2-1 және 2-2 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 33963,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 17940,1 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3742,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 12280,0 мың теңге;
2) шығындар – 33963,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 20.11.2018 № 6С-45-3 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

4. Учесть, что в объеме бюджета Жалтырского сельского округа на 2018 год предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 12280 тысяч тенге.
5. Утвердить бюджет Первомайского сельского округа на 2018-2020 годы, согласно приложениям 3, 3-1 и 3-2 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 17900,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8294,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 682,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 8924,0 тысяч тенге;
2) затраты – 17900,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 – в редакции решения Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 20.11.2018 № 6С-45-3 (вводится в действие с 01.01.2018).
6. Учесть, что в объеме бюджета Первомайского сельского округа на 2018 год предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 8924 тысяч тенге.
7. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджетов сельских округов на 2018 год, согласно приложению 4.
8. Решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
районного маслихата
В.Путинцева
Секретарь
районного маслихата
М.Қожахмет
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Астраханского района Н.Сеилов

4. 2018 жылға арналған Жалтыр ауылдық округінің бюджеттік көлемінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар 12280 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
5. Первомай ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті, тиісінше 3, 3-1 және 3-2 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 17900,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 8294,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 682,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 8924,0 мың теңге;
2) шығындар – 17900,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 20.11.2018 № 6С-45-3 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6. 2018 жылға арналған Первомай ауылдық округінің бюджет көлемінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар 8924 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
7. 2018 жылға арналған ауылдық округтер бюджеттерінің атқару процесінде секвестрленуге жатпайтын бюджетік бағдарламалардың тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
8. Шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихатының
сессия төрайымы
В.Путинцева
Аудандық мәслихатының
хатшысы
М.Қожахмет
"КЕЛІСІЛДІ"
Астрахан ауданының әкімі Н.Сейілов

от 23 декабря 2017 года
№ 6С-29-2
Перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджетов сельских округов на 2018 год
Наименование
Здравоохранение
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь

2017 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 6С-29-2 шешіміне
4 қосымша
2018 жылға арналған ауылдық округтер бюджеттерінің атқару процесінде секвестрленуге жатпайтын бюджетік бағдарламалардың тізбесі
Атауы
Денсаулық сақтау
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру