Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2017 год
Постановление акимата Буландынского района Акмолинской области от 24 апреля 2017 года № а-04/129. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 22 мая 2017 года № 5954. Утратило силу постановлением акимата Буландынского района Акмолинской области от 8 ноября 2017 года № А-11/363
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Буландынского района Акмолинской области от 08.11.2017 № А-11/363 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.

2017 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Ақмола облысы Бұланды ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 24 сәуірдегі № а-04/129 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 22 мамырда № 5954 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Бұланды ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 8 қарашадағы № А-11/363 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Бұланды ауданы әкімдігінің 08.11.2017 № А-11/363 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.

В соответствии с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат Буландынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2017 год.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Буландынского района Тасылбекову Б.Ш.

Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6 бабының 4 тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Бұланды ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған 2017 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Бұланды ауданы әкімінің орынбасары Б.Ш.Тасылбековаға жүктелсін.

3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области, вводится в действие со дня официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2017 года.
Аким района К.Испергенов
Утвержден
постановлением акимата
Буландынского района
от 24 апреля 2017 года
№ а-04/129
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2017 год
Вид дошкольной организации
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер подушевого финансирования в дошкольных организациях в месяц (тенге)
государственный
частный
государственный
частный
Детский сад

3. Осы қаулы Ақмола облысының Әдiлет департаментiнде мемлекеттiк тiркелген күнінен бастап күшiне енедi, ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi және 2017 жылдың 1 қантарынан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таратылады.
Аудан әкімі Қ.Испергенов
Бұланды ауданы әкімдігінің
2017 жылғы 24 сәуірдегі
№ а-04/129 қаулысымен
бекітілген
2017 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Мектепке дейінгі мекеменің түрі
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқу мекемелеріндегі тәрбиеленушілер саны
Бір айдағы мектепке дейінгі мекемелерде жан басына шаққандағы қаражаттың мөлшері (теңге)
мемлекеттік
жеке меншік
мемлекеттік
жеке меншік
Балабақша