О внесении изменений в решение Буландынского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 6С-8/1 "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 18 августа 2017 года № 6С-13/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 31 августа 2017 года № 6063
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106, статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Буландынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Буландынского районного маслихата "О районном бюджете на 2017-2019 годы" от 23 декабря 2016 года № 6С-8/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5693, опубликовано 20 января 2017 года в газете "Бұланды Ақпарат") следующие изменения:
подпункты 1), 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 3999498,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 662501,0 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 33904,0 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 58329,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3244764,7 тысячи тенге;
2) затраты – 4070598,9 тысяч тенге;";
подпункт 3) пункта 2 изложить в новой редакции:
"3) поступления от продажи основного капитала, в том числе:
продажа государственного имущества, закрепленного за государственными учреждениями;
продажа земли;
продажа нематериальных активов.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Учесть, что в районном бюджете на 2017 год предусмотрены объемы трансфертов, передаваемых из районного бюджета органам местного самоуправления в сумме 43863,0 тысячи тенге, в том числе:
аппарату акима города 36330,0 тысяч тенге;
Айнакольскому сельскому округу 452,0 тысячи тенге;
Амангельдинскому сельскому округу 665,0 тысяч тенге;
Вознесенскому сельскому округу 555,0 тысяч тенге;
Даниловскому сельскому округу 100,0 тысяч тенге;
Ергольскому сельскому округу 303,0 тысячи тенге;
Журавлевскому сельскому округу 930,0 тысяч тенге;
Капитоновскому сельскому округу 1132,0 тысячи тенге;
Караозекскому сельскому округу 130,0 тысяч тенге;
Карамышевскому сельскому округу 1405,0 тысяч тенге;
Никольскому сельскому округу 1205,0 тысяч тенге;
Новобратскому сельскому округу 656,0 тысяч тенге.";
приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель 13 очередной
сессии
Е.Антошкина
Секретарь районного
маслихата
Ш.Кусаинов
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Буландынского
района
К. Испергенов
18 августа 2017 года
Приложение 1
к решению Буландынского
районного маслихата
от 18 августа 2017 года

Бұланды аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 6С-8/1 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2017 жылғы 18 тамыздағы № 6С-13/3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 31 тамызда № 6063 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, 109 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағына сәйкес, Бұланды аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бұланды аудандық мәслихатының "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 6С-8/1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5693 болып тіркелген, 2017 жылғы 20 қаңтарда "Бұланды ақпарат" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1) кірістер – 3999498,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 662501,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 33904,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 58329,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3244764,7 мың теңге;
2) шығындар – 4070598,9 мың теңге;";
2 тармақтың 3) тармақшасы жаңа редакцияда баяндалсын:
"3) негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер, соның ішінде:
мемлекеттік мекемелерге бекітілген мемлекеттік мүлікті сату;
жерді сату;
материалдық емес активтерді сату.";
5 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"5. 2017 жылға арналған аудандық бюджетте жергілікті өзін-өзі басқару органдарына аудандық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі 43863 мың теңге сомасында ескерілсін, оның iшiнде:
қала әкімінің аппараты 36330,0мың теңге;
Айнакөл ауылдық округі 452,0 мың теңге;
Амангелді ауылдық округі 665,0 мың теңге;
Вознесенка ауылдық округі 555,0 мың теңге;
Даниловка ауылдық округі 100,0 мың теңге;
Ерголка ауылдық округі 303,0 мың теңге;
Журавлевка ауылдық округі 930,0 мың теңге;
Капитоновка ауылдық округі 1132,0 мың теңге;
Қараөзек ауылдық округі 130,0 мың теңге;
Карамышевка ауылдық округі 1405,0 мың теңге;
Никольск ауылдық округі 1205,0 мың теңге;
Новобратск ауылдық округі 656,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезекті 13 – сессияның
төрайымы
Е.Антошкина
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
Ш.Құсайынов
"КЕЛІСІЛДІ"
Бұланды ауданы әкімі Қ.Испергенов
18 тамыз 2017 жыл
Бұланды аудандық
мәслихатының
2017 жылғы 18 тамыздағы