Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, лиц, освобожденных из мест лишения свободы и граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования по Буландынскому району на 2018 год
Постановление акимата Буландынского района Акмолинской области от 17 октября 2017 года № А-10/346. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 30 октября 2017 года № 6134
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 2) пункта 1 статьи 18 Уголовно-исполнительного кодекса Республики Казахстан от 5 июля 2014 года, подпунктами 7), 8), 9) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 26 мая 2016 года № 412 "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете службы пробации" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 13898), акимат Буландынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации по Буландынскому району на 2018 год согласно приложению 1.
2. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы по Буландынскому району на 2018 год согласно приложению 2.
3. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования по Буландынскому району на 2018 год согласно приложению 3.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима, курирующего данный вопрос.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Буландынского
района
К.Испергенов
Приложение 1
к постановлению акимата
Буландынского района
от 17 октября 2017 года
№ А-10/346
Квота рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации по Буландынскому району на 2018 год
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер установленной квоты (%)
1
Товарищество с ограниченной ответственностью "Даниловское и К"
49
2
2
Коммунальное государственное учреждение "Центр оказания специальных социальных программ село Купчановка, Буландынский район"
145
0,7
Приложение 2
к постановлению акимата
Буландынского района
от 17 октября 2017 года
№ А-10/346
Квота рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы по Буландынскому району на 2018 год
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер установленной квоты (%)
1
Коммунальное государственное учреждение "Центр оказания специальных социальных программ село Купчановка, Буландынский район"
145
0,7
2
Товарищество с ограниченной ответственностью "Буланды-Астык"
47
2,1
3
Товарищество с ограниченной ответственностью "Даниловское и К"
49
2
Приложение 3
к постановлению акимата
Буландынского района
от 17 октября 2017 года
№ А-10/346
Квота рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования по Буландынскому району на 2018 год
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер установленной квоты (%)
1
Коммунальное государственное учреждение "Центр оказания специальных социальных программ село Купчановка, Буландынский район"
145
0,7

Бұланды ауданы бойынша 2018 жылға арналған пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды және ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квоталар белгілеу туралы
Ақмола облысы Бұланды ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 17 қазандағы № А-10/346 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 30 қазанда № 6134 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 5 шілдедегі Қылмыстық-атқару кодексінің 18 бабының 1 тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 9 бабының 7), 8), 9) тармақшаларына, Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 26 мамырдағы № 412 "Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13898 болып тіркелген) сәйкес, Бұланды ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Бұланды ауданы бойынша 2018 жылға арналған пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы 1 қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Бұланды ауданы бойынша 2018 жылға арналған бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы 2 қосымшаға сәйкес белгіленсін.
3. Бұланды ауданы бойынша 2018 жылға арналған ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы 3 қосымшаға сәйкес белгіленсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау осы мәселеге жетекшілік ететін аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.
5. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Бұланды ауданының
әкімі
Қ.Испергенов
Бұланды ауданы әкімдігінің
2017 жылғы 17 қазандағы
№ А-10/346 қаулысына
1 қосымша
Бұланды ауданы бойынша 2018 жылға арналған пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы
Ұйымның атауы
Қызметкерлердің тізімдік саны
Белгіленген квота мөлшері (%)
1
"Даниловское и К" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
49
2
2
"Бұланды ауданы, Купчановка ауылы арнайы әлеуметтік қызметтер көрсету орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
145
0,7
Бұланды ауданы әкімдігінің
2017 жылғы 17 қазандағы
№ А-10/346 қаулысына
2 қосымша
Бұланды ауданы бойынша 2018 жылға арналған бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы
Ұйымның атауы
Қызметкерлердің тізімдік саны
Белгіленген квота мөлшері (%)
1
"Бұланды ауданы, Купчановка ауылы арнайы әлеуметтік қызметтер көрсету орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
145
0,7
2
"Бұланды-Астық" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
47
2,1
3
"Даниловское и К" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
49
2
Бұланды ауданы әкімдігінің
2017 жылғы 17 қазандағы
№ А-10/346 қаулысына
3 қосымша
Бұланды ауданы бойынша 2018 жылға арналған ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы
Ұйымның атауы
Қызметкерлердің тізімдік саны
Белгіленген квота мөлшері (%)
1
"Бұланды ауданы, Купчановка ауылы арнайы әлеуметтік қызметтер көрсету орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
145
0,7