О внесении изменений в решение Егиндыкольского районного маслихата от 24 декабря 2016 года № 6С10-2 "О бюджете района на 2017-2019 годы"
Решение Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 5 декабря 2017 года № 6С17-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 12 декабря 2017 года № 6216
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Егиндыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Егиндыкольского районного маслихата "О бюджете района на 2017-2019 годы" от 24 декабря 2016 года № 6С10-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5677, опубликовано 23 января 2017 года в районной газете "Алтын астық") следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет района на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 1269552,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 192416,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2224,2 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5795,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1069117,7 тысяч тенге;
2) затраты – 1284134,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 12977,6 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 17380,6 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 4403,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 37667,8 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 39300,8 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 1633,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -65227,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 65227,0 тысяч тенге:
поступление займов – 17018,0 тысяч тенге;
погашение займов – 4403,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 52612,0 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 5, 7, 8 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии
районного маслихата
Р.Ахмедов
Секретарь районного
маслихата
Б.Абилов
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Егиндыкольского района Н.Тулепов
5 декабря 2017 год
Приложение 1
к решению Егиндыкольского
районного маслихата
от 5 декабря 2017 года

Егіндікөл аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 24 желтоқсандағы № 6С10-2 "Ауданның 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 2017 жылғы 5 желтоқсандағы № 6С17-2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 12 желтоқсанда № 6216 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Егіндікөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Егіндікөл аудандық мәслихатының "Ауданның 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2016 жылғы 24 желтоқсандағы № 6С10-2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5677 тіркелген, 2017 жылғы 23 қаңтарда аудандық "Алтын Астық" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған аудан бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1269552,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 192416,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2224,2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5795,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1069117,7 мың теңге;
2) шығындар – 1284134,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 12977,6 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 17380,6 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 4403,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 37667,8 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 39300,8 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 1633,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -65227,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 65227,0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 17018,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 4403,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 52612,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімінің 1, 4, 5, 7, 8 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
Р.Ахмедов
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
Б.Абилов
"КЕЛІСІЛДІ"
Егіндікөл ауданының әкімі Н.Төлепов
2017 жылғы 5 желтоқсан
Егіндікөл аудандық
мәслихатының
2017 жылғы 5 желтоқсандағы

81455,6
003
Капитальные расходы государственного органа
446,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
100399,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
96919,0
022
Капитальные расходы государственного органа
3480,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
28240,7
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
20765,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
478,7
015
Капитальные расходы государственного органа
4297,0
028
Приобретение имущества в коммунальную собственность
2700,0
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
11608,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования, физической культуры и спорта
11608,0
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
8118,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
8051,0
003
Капитальные расходы государственного органа
67,0
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
12963,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
12963,0
02
Оборона
2537,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
2537,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
1138,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
1325,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
74,0
Функциональная группа
Сумма
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
300,0
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
300,0

81455,6
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
446,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
100399,0
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
96919,0
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3480,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
28240,7
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20765,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
478,7
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4297,0
028
Коммуналдық меншікке мүлікті сатып алу
2700,0
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
11608,0
001
Жергілікті деңгейде білім, дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11608,0
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
8118,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8051,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
67,0
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
12963,0
001
Жергілікті деңгейде сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12963,0
02
Қорғаныс
2537,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
2537,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
1138,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
1325,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
74,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
300,0
Функционалдық топ
Сома
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
300,0

019
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
300,0
04
Образование
593165,5
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
588704,3
003
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
35069,0
004
Общеобразовательное обучение
496755,9
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
12293,4
020
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
5174,0
028
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
12753,0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
7900,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
18759,0
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
4461,2
059
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
4461,2
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
70446,9
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
4870,0
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
4870,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
65502,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
20971,0
002
Программа занятости
15700,5
006
Оказание жилищной помощи
83,2
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
5911,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
341,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
52,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
932,0
Функциональная группа
Сумма
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
1362,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
12342,2
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
5821,0
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы

019
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
300,0
04
Бiлiм беру
593165,5
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
588704,3
003
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
35069,0
004
Бiлiм беру
496755,9
009
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
12293,4
020
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
5174,0
028
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
12753,0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
7900,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
18759,0
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
4461,2
059
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
4461,2
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
70446,9
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
4870,0
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
4870,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
65502,7
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20971,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
15700,5
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
83,2
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
5911,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
341,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
52,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
932,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
1362,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
12342,2
Функционалдық топ
Сома
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
025
"Өрлеу" жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
5821,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру

214 098,9
Целевые текущие трансферты
61 550,5
в том числе:
Аппарат акима села Егиндыколь
17 920,0
На ремонт автомобильных дорог
17 920,0
Отдел занятости и социальных программ района
6 742,2
На реализацию краткосрочного профессионального обучения
6 742,2
Отдел ветеринарии района
16 765,0
На проведение противоэпизоотических мероприятий
15 160,0
Возмещение стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота) больных бруцеллезом направленных на санитарный убой
1 605,0
Отдел образования, физической культуры и спорта района
18 123,3
На приобретение и доставку учебников для школ
1 874,4
На текущий ремонт Ушаковской средней школы
15 745,8
На обучение педагогов школ на семинарах по превенции суицидов
503,1
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района
2 000,0
На подготовку к отопительному сезону коммунальных предприятий
2 000,0
Целевые трансферты на развитие
152 548,4
в том числе:
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района
152548,4
Увеличение уставного капитала

214 098,9
Ағымдағы нысаналы трансферттер
61 550,5
оның iшiнде:
Егіндікөл ауылы әкімінің аппараты
17 920,0
Автомобиль жолдарын жөндеуге
17 920,0
Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
6 742,2
Қыска мерзімдік кәсіби оқытуды іске асыруына берілетін
6 742,2
Ауданның ветеринария бөлімі
16 765,0
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
15 160,0
Бруцелезбен ауыратын санитариялық союға жіберілетін ауыл шаруашылығы малдарының (ірі қара және ұсақ малдың) құнын өтеуге
1 605,0
Ауданның білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
18 123,3
Мектептерге арналған оқулықтарды сатып алу және жеткізуге берілетін
1 874,4
Ушаков орта мектебінің қазаңдықты ағымдағы жөндеу
15 745,8
Суицидтің алдын алу бойынша семинарларда мектеп педагогтарын оқытуға берілетін
503,1
Ауданның сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2 000,0
Жылумен жабдықтайтын кәсіпорындардың жылу беру мезгіліне дайындалуға
2 000,0
Нысаналы даму трансферттерi
152 548,4
оның iшiнде:
Ауданның сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
152548,4
Жарғылық капиталының үлкейту

39300,8
Разработка проектно-сметной документации на строительство блок-модульной котельной с инженерными сетями для Днепропетровской школы в селе Коржинколь Егиндыкольского района
4461,2
Разработка проектно-сметной документации с проведением комплексной вневедомственной экспертизы на реконструкцию районного Дома культуры в селе Егиндыколь Егиндыкольского района
5000,0
Разработка проектно-сметной документации с проведением комплексной вневедомственной экспертизы для строительства блочно-модульной котельной районного Дома культуры Егиндыкольского района
7000,0
Строительство двухквартирного жилого дома (5 позиций) в селе Егиндыколь Егиндыкольского района
96786,4
Приложение 4
к решению Егиндыкольского
районного маслихата
от 5 декабря 2017 года
№ 6С17-2
Приложение 7
к решению Егиндыкольского
районного маслихата

39300,8
Егіндікөл ауданы Қоржынкөл ауылындағы Днепропетровск мектебіне инженерлік желілермен блок-модульді қазандықтың құрылысына жобалық-сметалық құжаттама әзірлеу
4461,2
Егіндікөл ауданы Егіндікөл ауылындағы аудандық Мәдениет үйінің қайта құрылысына кешенді ведомстводан тыс сараптама өткізумен жобалық-сметалық құжаттамасын әзірлеу
5000,0
Егіндікөл ауданы Аудандық Мәдениет үйіне блок-модульді қазандықтың құрылысына кешенді ведомстводан тыс сараптама өткізумен жобалық-сметалық құжаттамасын әзірлеу
7000,0
Егіндікөл ауданы Егіндікөл ауылында екі пәтерлі тұрғын үйдің құрылысы (5 позиция)
96786,4
Егіндікөл аудандық
мәслихатының
2017 жылғы 5 желтоқсандағы
№ 6С17-2 шешіміне
4 қосымша
Егіндікөл аудандық
мәслихатының