О районном бюджете на 2018-2020 годы
Решение Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 22 декабря 2017 года № 6С18-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 9 января 2018 года № 6307.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Егиндыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 1251938,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 183590,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3178,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4289,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1060881,2 тысяч тенге;
2) затраты – 1266713,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 22398,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 27744,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 5346,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 3456,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 4800,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 1344,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 40629,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 40629,6 тысяч тенге:
поступление займов – 27506,2 тысяч тенге;
погашение займов – 5346,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 18469,4 тысяч тенге
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 31.10.2018 № 6С28-2 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Утвердить доходы районного бюджета за счет следующих источников:
1) налоговых поступлений:
индивидуальный подоходный налог;
социальный налог;
налоги на имущество;
земельный налог;
налог на транспортные средства;
единый земельный налог;
акцизы;
поступления за использование природных и других ресурсов;
сборы за ведение предпринимательской и профессиональной деятельности;
государственная пошлина;
2) неналоговых поступлений:
поступления части чистого дохода государственных предприятий;
доходы от аренды имущества, находящейся в государственной собственности;
вознаграждения по кредитам, выданным из государственного бюджета;
штрафы, пеня, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан, за исключением поступлений от предприятий нефтяного сектора;
прочие неналоговые поступления;

2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 6С18-2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 9 қаңтарда № 6307 болып тіркелді.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9 бабының 2 тармағына, 75 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабы 1 тармағының 1 тармақшасына сәйкес Егіндікөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2018 – 2020 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1251938,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 183590,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3178,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4289,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1060881,2 мың теңге;
2) шығындар – 1266713,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 22398,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 27744,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 5346,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 3456,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 4800,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 1344,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 40629,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 40629,6 мың теңге:
қарыздар түсімі – 27506,2 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 5346,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 18469,4 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 31.10.2018 № 6С28-2 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Келесі көздердің есебінен аудандық бюджетінің кірістері бекітілсін:
1) салықтық түсімдер:
жеке табыс салығы;
әлеуметтік салық;
мүлікке салынатын салықтар;
жер салығы;
көлік құралдарына салынатын салық;
бірыңғай жер салығы;
акциздер;
табиғи және басқа ресурстарды пайдаланғаны үшін түсетін түсімдер;
кәсіпкерлік және кәсіби қызметті жүргізгені үшін алынатын алымдар;
мемлекеттік баж;
2) салықтық емес түсімдер:
мемлекеттік кәсіпорындардың таза кіріс бөлігінің түсетін түсімдері;
мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер;
мемлекеттік бюджеттен берілген кредиттер бойынша сыйақылар;
мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) қамтылатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар;
басқа да салықтық емес түсiмдер;

3) поступлений от продажи основного капитала:
продажи земли;
4) поступлений трансфертов:
целевых текущих трансфертов;
целевых трансфертов на развитие;
субвенций.
3. Учесть, что в районном бюджете на 2018 год предусмотрена из областного бюджета субвенция на 2018 год в сумме 883481,0 тысяч тенге.
4. Учесть, что в районном бюджете на 2018 год предусмотрены целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета, согласно приложению 4.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов определяется постановлением акимата района.
5. Учесть, что в районном бюджете на 2018 год предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета, согласно приложению 5.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов определяется постановлением акимата района.
6. Учесть, что в районном бюджете на 2018 год предусмотрены суммы погашения основного долга по бюджетным кредитам, выделенных из республиканского бюджета в 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016 и 2017 годах для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 5346,0 тысяч тенге.
7. Учесть, что в районном бюджете предусмотрен возврат средств на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства, в том числе:
переносом срока ввода обязательных пенсионных взносов работодателя с 2018 года на 2020 год;
уменьшением ставок по отчислениям работодателей на обязательное социальное медицинское страхование.
8. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2018 год в сумме 425,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 8 - в редакции решения Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 31.10.2018 № 6С28-2 (вводится в действие с 01.01.2018).
9. Установить, согласно законодательству Республики Казахстан, специалистам образования, социального обеспечения, культуры, работающим в сельской местности повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки, по сравнению с окладами и тарифными ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
10. Утвердить перечень районных бюджетных программ (подпрограмм), не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2018 год, согласно приложению 6.
11. Утвердить бюджетные программы сел, сельских округов на 2018 год, согласно приложению 7.
12. Утвердить на 2018 год объемы распределения сумм трансфертов органам местного самоуправления согласно приложению 8.
13. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
районного маслихата
Р.Ахмедов
Секретарь районного
маслихата
Б.Абилов
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Егиндыкольского
района
Н.Тулепов
22 декабря 2017 года
Приложение 1
к решению Егиндыкольского
районного маслихата
от 22 декабря 2017 года

3) негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер:
жерді сату;
4) трансферттердің түсімдері:
ағымдағы нысаналы трансферттер;
нысаналы даму трансферттері;
субвенциялар.
3. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен 2018 жылға 883481,0 мың теңге сомасында субвенция қарастырылғаны ескерілсін.
4. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер қарастырылғаны ескерілсін, 4 қосымшаға сәйкес.
Көрсетілген нысаналы трансферттер сомасы аудан әкімдігінің қаулысымен анықталып бөлінеді.
5. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін, 5 қосымшаға сәйкес.
Көрсетілген нысаналы трансферттер сомасы аудан әкімдігінің қаулысымен анықталып бөлінеді.
6. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте бюджеттік кредиттер бойынша негізгі қарыздар сомасын өтеу, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016 және 2017 жылдар республикалық бюджеттен мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын көрсетуді іске асыру 5346,0 мың теңге сомасында бөлінгені, ескерілсін.
7. Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге аудандық бюджетте қаражат қайтару көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
жұмыс берушінің міндетті зейнетақы жарналарын енгізу мерзімінің 2018 жылдан 2020 жылға көшіруімен;
міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға жұмыс берушілердің аударымдары бойынша мөлшерлемелерді азайту.
8. Жергілікті атқарушы органның 2018 жылға арналған резерві 425,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 31.10.2018 № 6С28-2 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
9. Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес, ауылдық жерде қызмет істейтін білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет саласы қызметкерлерінің қызметтік жалақылары мен тарифтік ставкаларына осы қызмет түрлерімен қалалық жерлерде айналысатын мамандардың қызметтік жалақылары мен тарифтік ставкаларымен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылату белгіленсін.
10. 2018 жылға арналған аудандық бюджетінің атқарылу процесінде секвестрге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың (кіші бағдарламалардың) тізбесі 6 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
11. Ауыл, ауылдық округтердің 2018 жылға арналған бюджеттік бағдарламалары 7 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
12. Жергілікті өзін-өзі басқару органдарына 2018 жылға арналған трансферттер сомаларын бөлудің көлемдері 8 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
13. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
Р.Ахмедов
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
Б.Абилов
"КЕЛІСІЛДІ"
Егіндікөл ауданының әкімі Н.Төлепов
2017 жылғы 22 желтоқсан
Егіндікөл аудандық
мәслихатының
2017 жылғы 22 желтоқсандағы

1104957,0
01
Государственные услуги общего характера
218545,0
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
17970,0
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
17970,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
72183,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
72183,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
75953,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
75953,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
21691,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
20888,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
803,0
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
10807,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования, физической культуры и спорта
10807,0
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
8029,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
8029,0
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
11912,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
11912,0
02
Оборона
2124,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
2124,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
1043,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
998,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
83,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
391,0
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

1104957,0
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
218545,0
01
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
17970,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
17970,0
01
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
72183,0
01
122
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
72183,0
01
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
75953,0
01
123
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
75953,0
01
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
21691,0
13
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20888,0
01
459
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
803,0
13
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
10807,0
13
001
Жергілікті деңгейде білім, дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10807,0
13
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
8029,0
13
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8029,0
13
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
11912,0
13
001
Жергілікті деңгейде сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11912,0
02
Қорғаныс
2124,0
02
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
2124,0
02
122
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
1043,0
02
122
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
998,0
02
122
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
83,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
391,0
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

135 357,8
Целевые текущие трансферты
104 184,5
в том числе:
Отдел занятости и социальных программ района
2 640,3
На реализацию краткосрочного профессионального обучения
2 640,3
Отдел ветеринарии района
16 819,7
На проведение противоэпизоотических мероприятий
14 721,7
Возмещение стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота) больных бруцеллезом направленных на санитарный убой
1 188,0
На проведение вакцинации против нодулярного дерматита крупного рогатого скота
910,0
Отдел образования, физической культуры и спорта района
73 524,5
На приобретение блочно-модульных котельных для объектов образования
16 744,0
На ремонт объектов образования
49 996,0
На внедрение Программы "Формирование здоровья и жизненных навыков и превенции суицида среди несовершеннолетних"
648,0
На оснащение Wi-Fi сетями районные школы
1 366,5
На приобретение и доставку учебников для школ
4 770,0
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района
11 200,0
На текущий ремонт автомобильных дорог местного значения подвергшихся подтоплению в результате паводка
11 200,0
Целевые трансферты на развитие
31173,3
в том числе:
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района
31173,3
На проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
31173,3
Приложение 6
к решению Егиндыкольского
районного маслихата

135 357,8
Ағымдағы нысаналы трансферттер
104 184,5
оның iшiнде:
Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
2 640,3
Қыска мерзімдік кәсіби оқытуды іске асыруға
2 640,3
Ауданның ветеринария бөлімі
16 819,7
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
14 721,7
Бруцелезбен ауыратын санитариялық союға жіберілетін ауыл шаруашылығы малдарының (ірі қара және ұсақ малдың) құнын өтеуге
1 188,0
Ірі қара малдың нодулярлы дерматитіне қарсы екпе жұмыстарын жүргізуге
910,0
Ауданның білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
73 524,5
Бiлiм беру объектілері үшін блокты-модульдік қазандық сатып алуға
16 744,0
Бiлiм беру объектілерінің жөндеуіне
49 996,0
"Денсаулық пен тіршілік дағдыларын қалыптастыру, сонымен қатар кәмелетке толмаған жасөспірімдер арасында өзіне-өзі қол жұмсаудың алдын алу" бағдарламасын енгізуге
648,0
Аудандық мектептерді Wi-Fi желілерімен жабдықтау
1 366,5
Мектептерге арналған оқулықтарды сатып алу және жеткізу
4 770,0
Ауданның сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
11 200,0
Су тасқынының салдарынан жергілікті маңызы бар автожолдардың ағымдағы жөндеуге
11 200,0
Нысаналы даму трансферттерi
31173,3
оның iшiнде:
Ауданның сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
31173,3
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға
31173,3
Егіндікөл аудандық
мәслихатының

от 22 декабря 2017 года
№ 6С18-2
Перечень районных бюджетных программ (подпрограмм), не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2018 год
Функциональная группа
Администратор бюджетных программ
Программа
Подпрограмма
04
Наименование
II. Затраты
Образование
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
004
Общеобразовательное обучение
015
За счет средств местного бюджета
Приложение 7
к решению Егиндыкольского
районного маслихата

2017 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 6С18-2 шешіміне
6 қосымша
2018 жылға арналған аудандық бюджетінің атқарылу процесінде секвестрленуге жатпайтың аудандық бюджеттік бағдарламалардың (кіші бағдарламалардың) тізімі
Функционалдық топ
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Кіші бағдарлама
Атауы
II. Шығындар
04
Бiлiм беру
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
004
Жалпы білім беру
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
Егіндікөл аудандық
мәслихатының

от 22 декабря 2017 года
№ 6С18-2
Бюджетные программы сел и сельских округов на 2018 год
Сноска. Приложение 7 - в редакции решения Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 31.10.2018 № 6С28-2 (вводится в действие с 01.01.2018).
Функциональная группа
ВСЕГО тысяч тенге
Администратор бюджетных программ
Администратор бюджетных программ
Наименование
Всего
91913
01
Государственные услуги общего характера

2017 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 6С18-2 шешіміне
7 қосымша
2018 жылға арналған ауыл және ауылдық округтердің бюджеттік бағдарламалары
Ескерту. 7-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 31.10.2018 № 6С28-2 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Функционалдық топ
БАРЛЫҒЫ, мың теңге
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
Барлығы
91913
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер