О бюджетах города Ерейментау, Еркиншиликского, Тайбайского и Тургайского сельских округов на 2018-2020 годы
Решение Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 25 декабря 2017 года № 6С-18/5-17. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 10 января 2018 года № 6325.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Ерейментауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Ерейментау на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 61 997,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 54 864,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 200,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6 933,0 тысячи тенге;
2) затраты – 61 997,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.
2. Утвердить бюджет Еркиншиликского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 21 817,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7 337,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 313,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 14 167,0 тысяч тенге;
2) затраты – 21 817,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.
3. Утвердить бюджет Тайбайского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 21 578,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 671,0 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 485,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 17 422,0 тысячи тенге;
2) затраты – 21 578,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;

2018-2020 жылдарға арналған Ерейментау қаласының, Еркіншілік, Тайбай және Торғай ауылдық округтерінің бюджеттері туралы
Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С-18/5-17 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 10 қаңтарда № 6325 болып тіркелді.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ерейментау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2018-2020 жылдарға арналған Ерейментау қала бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 61 997,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 54 864,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 200,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 6 933,0 мың теңге;
2) шығындар - 61 997,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.
2. 2018-2020 жылдарға арналған Еркіншілік ауылдық округінің бюджетін 4, 5 және 6 қосымшаларына сәйкес оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 21 817,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 337,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 313,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер –0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 14 167,0 мың теңге;
2) шығындар – 21 817,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.
3. 2018-2020 жылдарға арналған Тайбай ауылдық округінің бюджетін 7, 8 және 9 қосымшаларына сәйкес оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 21 578,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 671,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 485,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер –0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 17 422,0 мың теңге;
2) шығындар – 21 578,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;

4) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.
4. Утвердить бюджет Тургайского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 20 543,0 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 186,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 185,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 16 172,0 тысячи тенге;
2) затраты – 20 543,0 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.
5. Учесть на 2018 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета бюджетам города и сельских округов в сумме 54 694,0 тысячи тенге, в том числе:
городу Ерейментау 6 933,0 тысячи тенге;
Еркиншиликскому сельскому округу 14 167,0 тысяч тенге;
Тайбайскому сельскому округу 17 422,0 тысячи тенге;
Тургайскому сельскому округу 16 172,0 тысячи тенге.
5-1. Учесть, что в бюджете города Ерейментау на 2018 год предусмотрено погашение долга аппарата акима города перед вышестоящим бюджетом в сумме 7 000,0 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 5-1 в соответствии с решением Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 03.08.2018 № 6С-28/3-18 (вводится в действие с 01.01.2018).
6. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
Ерейментауского районного
маслихата
Ю.Адайкин
Секретарь Ерейментауского
районного маслихата
К.Махметов
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Ерейментауского
района
Е.Нугманов
25 декабря 2017 года
Приложение 1
к решению Ерейментауского
районного маслихата
от 25 декабря 2017 года

4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.
4. 2018-2020 жылдарға арналған Торғай ауылдық округінің бюджетін 10, 11 және 12 қосымшаларына сәйкес оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 20 543,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 186,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 185,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер –0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 16 172,0 мың теңге;
2) шығындар – 20 543,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.
5. 2018 жылға арналған аудандық бюджетінде 54 694,0 мың теңге сомасында қала және ауылдық округтердің бюджетіне аудандық бюджетінен берілетін субвенция көлемі қарастырылуы ескерілсін, оның ішінде:
Ерейментау қаласына 6 933,0 мың теңге;
Еркіншілік ауылдық округіне 14 167,0 мың теңге;
Тайбай ауылдық округіне 17 422,0 мың теңге;
Торғай ауылдық округіне 16 172,0 мың теңге.
5-1. 2018 жылға арналған Ерейментау қаласының бюджетінде қала әкімі аппаратының жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеуге 7 000,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 5-1-тармақпен толықтырылды - Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 03.08.2018 № 6С-28/3-18 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ерейментау аудандық
мәслихаты сессиясының
төрағасы
Ю.Адайкин
Ерейментау аудандық
мәслихатының хатшысы
Қ.Махметов
"КЕЛІСІЛДІ"
Ерейментау ауданының
әкімі
Е.Нұғыманов
25 желтоқсан 2017 жыл
Ерейментау аудандық
мәслихатының
2017 жылғы 25 желтоқсандағы