О признании утратившим силу решения Енбекшильдерского районного маслихата от 28 апреля 2016 года № С-2/6 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Енбекшильдерского районного Маслихата"
Решение Енбекшильдерского районного маслихата Акмолинской области от 13 марта 2017 года № С-10/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 17 марта 2017 года № 5839
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Енбекшильдерский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Енбекшильдерского районного маслихата от 28 апреля 2016 года № С-2/6 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Енбекшильдерского районного Маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5405, опубликовано 17 июня 2016 года в районной газете "Жаңа дәуір" - "Сельская новь").
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действия со дня официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата
О.Ганеева
Секретарь
районного маслихата
С.Шауенов

Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 2016 жылғы 28 сәуірдегі № С-2/6 "Еңбекшілдер аудандық Мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 2017 жылғы 13 наурыздағы № С-10/4 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 17 наурызда № 5839 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27 бабына сәйкес Еңбекшілдер аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 2014 жылғы 28 сәуірдегі № С-2/6 "Еңбекшілдер аудандық Мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5405 болып тіркелген, 2016 жылғы 17 маусымда аудандық "Жаңа дәуір" - "Сельская новь" газетінде жарияланған) шешімнің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
О.Ганеева
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
С.Шауенов