О внесении изменений в решение Енбекшильдерского районного маслихата от 26 декабря 2016 года № С-8/3 "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Енбекшильдерского районного маслихата Акмолинской области от 17 августа 2017 года № С-14/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 4 сентября 2017 года № 6066
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Енбекшильдерский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Енбекшильдерского районного маслихата "О районном бюджете на 2017 – 2019 годы" от 26 декабря 2016 года № С-8/3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5687, опубликовано 20 января 2017 года в районной газете "Еңбекшілдер жаршысы" - "Вести Енбекшильдерья") следующие изменения:
Приложение 1, 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии
районного маслихата
А.Аргимбаев
Секретарь
районного маслихата
С.Шауенов
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Енбекшильдерского
района Акмолинской области
А.Кииков
"17" августа 2017 года
Приложение 1
к решению Енбекшильдерского
районного маслихата
от 17 августа 2017 года

Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 2016 жылғы 26 желтоқсандағы № С-8/3 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 2017 жылғы 17 тамыздағы № С-14/3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 4 қыркүйекте № 6066 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Еңбекшілдер аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Еңбекшілдер аудандық мәслихатының "2017 – 2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2016 жылғы 26 желтоқсандағы № С-8/3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5687 тіркелген, 2017 жылдың 20 қаңтарында "Еңбекшілдер жаршысы" - "Вести Енбекшильдерья" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
Көрсетілген шешімнің 1, 7 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
А.Арғымбаев
Аудандық мәслихат
хатшысы
С.Шәуенов
"КЕЛІСІЛДІ"
Ақмола облысы
Еңбекшілдер ауданының
әкімі
А.Қиықов
"17" тамыз 2017 жыл
Еңбекшілдер аудандық
мәслихатының
2017 жылғы 17 тамыздағы