О внесении изменений в решение Енбекшильдерского районного маслихата от 26 декабря 2016 года № С-8/3 "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Енбекшильдерского районного маслихата Акмолинской области от 11 декабря 2017 года № С-17/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 20 декабря 2017 года № 6235
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Енбекшильдерский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Енбекшильдерского районного маслихата "О районном бюджете на 2017-2019 годы" от 26 декабря 2016 года № С-8/3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5687, опубликовано 20 января 2017 года в районной газете "Еңбекшілдер жаршысы" - "Вести Енбекшильдерья") следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2017-2019 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 933 815,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 794 820 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 288 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 472 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 136 235,3 тысяч тенге;
2) затраты – 2 928 069,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 6 697 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 9 914 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3 217 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 38 300 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 39 251,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 39 251,5 тысяч тенге.";
Приложение 1, 5, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии
районного маслихата
К.Тастанбеков
Секретарь
районного маслихата
С.Шауенов
"СОГЛАСОВАНО"
Аким
Енбекшильдерского района
Акмолинской области
А.Кииков
"11" декабря 2017 года
Приложение 1
к решению Енбекшильдерского
районного маслихата
от 11 декабря 2017 года

Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 2016 жылғы 26 желтоқсандағы № С-8/3 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 2017 жылғы 11 желтоқсандағы № С-17/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 20 желтоқсанда № 6235 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Еңбекшілдер аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Еңбекшілдер аудандық мәслихатының "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2016 жылғы 26 желтоқсандағы № С-8/3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5687 тіркелген, 2017 жылдың 20 қаңтарында "Еңбекшілдер жаршысы" - "Вести Енбекшильдерья" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 2 933 815,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 794 820 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 288 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 472 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 2 136 235,3 мың теңге;
2) шығындар – 2 928 069,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 6 697 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 9 914 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3 217 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 38 300 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – - 39 251,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 39 251,5 мың теңге.";
Көрсетілген шешімнің 1, 5, 6 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
Қ.Тастанбеков
Аудандық мәслихат
хатшысы
С.Шәуенов
"КЕЛІСІЛДІ"
Ақмола облысы
Еңбекшілдер ауданының әкімі
А.Қиықов
"11" желтоқсан 2017 жыл
Еңбекшілдер аудандық
мәслихатының
2017 жылғы 11 желтоқсандағы