О бюджетах города Степняк и Макинского сельского округа на 2018-2020 годы
Решение Енбекшильдерского районного маслихата Акмолинской области от 25 декабря 2017 года № С-18/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 9 января 2018 года № 6304.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 - 1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района Биржан сал РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула в редакции решения маслихата района Биржан сал Акмолинской области от 27.02.2018 № С-20/3 (вводится в действие с 01.01.2018).
1. Утвердить бюджеты города Степняк и Макинского сельского округа на 2018 – 2020 годы, в том числе:
по городу Степняк согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 56 642,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 15 153 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 41 489,1 тысяч тенге;
2) затраты – 56 642,1 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.
по Макинскому сельскому округу согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 26 456 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 144 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 21 312 тысяч тенге;
2) затраты – 26 456 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения маслихата района Биржан сал Акмолинской области от 19.11.2018 № С-30/3 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Утвердить доходы бюджетов города Степняк и Макинского сельского округа за счет следующих источников:
1) налоговых поступлений, в том числе:
индивидуального подоходного налога;
налогов на имущество;
земельного налога;
налога на транспортные средства.
3. Учесть, что в бюджетах на 2018 год предусмотрены объемы субвенций, в сумме 38 381 тысяч тенге, в том числе:

2018-2020 жылдарға арналған Степняк қаласының және Макин ауылдық округінің бюджеттері туралы
Ақмола облысы Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № С-18/3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 9 қаңтарда № 6304 болып тіркелді.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Біржан сал ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Ақмола облысы Біржан сал ауданы мәслихатының 27.02.2018 № С-20/3 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
1. 2018 - 2020 жылдарға арналған Степняк қаласының және Макин ауылдық округінің бюджеттері бекітілсін, оның ішінде:
Степняк қаласы бойынша осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде:
1) кірістер – 56 642,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 15 153 мың теңге;
салықтан тыс түсімдер - 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттердің түсуі – 41 489,1 мың теңге;
2) шығындар – 56 642,1 мың теңге;
3) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профицит) – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын (профицитті пайдалану) қаржыландыру – 0 мың теңге.
Макин ауылдық округі бойынша осы шешімнің 4, 5 және 6 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде:
1) кірістер – 26 456 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 144 мың теңге;
салықтан тыс түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсуі – 21 312 мың теңге;
2) шығындар – 26 456 мың теңге;
3) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профицит) – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын (профицитті пайдалану) қаржыландыру – 0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Біржан сал ауданы мәслихатының 19.11.2018 № С-30/3 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Степняк қаласының және Макин ауылдық округінің бюджеттерінің кірістері келесі көздер есебінен бекітілсін:
1) салықтық түсімдер, оның ішінде:
жеке табыс салығы;
мүлік салығы;
жер салығы;
автокөлік құралдарына салық.
3. 2018 жылға арналған бюджеттерде субвенция көлемі 38 381 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін, оның ішінде:

городу Степняку 17 069 тысяч тенге;
Макинскому сельскому округу 21 312 тысяч тенге.
3-1. Учесть, что в составе расходов бюджета города Степняк на 2018 год предусмотрены целевые трансферты из районного бюджета согласно приложению 7.
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-1 в соответствии с решением маслихата района Биржан сал Акмолинской области от 10.04.2018 № С-23/3 (вводится в действие с 01.01.2018); в редакции решения маслихата района Биржан сал Акмолинской области от 19.11.2018 № С-30/3 (вводится в действие с 01.01.2018).
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
районного маслихата
К.Тастанбеков
Секретарь районного
маслихата
С.Шауенов
"СОГЛАСОВАНО"
Аким города Степняк Д.Абилганиев
"25" декабря 2017 года
Аким Макинского
сельского округа
А.Шарипов
"25" декабря 2017 года
Приложение 1
к решению Енбекшильдерского
районного маслихата
от 25 декабря 2017 года

Степняк қаласы 17 069 мың теңге;
Макин ауылдық округі 21 312 мың теңге.
3-1. 2018 жылға арналған Степняк қаласы бюджеттің шығыстарының құрамында 7 қосымшаға сәйкес аудандық бюджеттен нысаналы трансферттердің қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 3-1 тармақпен толықтырылды Ақмола облысы Біржан сал ауданы мәслихатының 10.04.2018 № С-23/3 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен; жаңа редакцияда - Ақмола облысы Біржан сал ауданы мәслихатының 19.11.2018 № С-30/3 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4. Осы шешім Ақмола облысының әділет Департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді және 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
Қ.Тастанбеков
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
С.Шәуенов
"КЕЛІСІЛДІ"
Степняк қаласының әкімі Д.Әбілғаниев
"25" желтоқсан 2017 жыл
Макин ауылдық
округінің әкімі
Ә.Шәріпов
"25" желтоқсан 2017 жыл
Еңбекшілдер аудандық
мәслихатының
2017 жылғы 25 желтоқсандағы