О бюджетах города Есиль, Красивинского сельского округа на 2018-2020 годы
Решение Есильского районного маслихата Акмолинской области от 25 декабря 2017 года № 23/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 8 января 2018 года № 6299.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Есильский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Есиль на 2018-2020 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) кірістер 92327,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 71970 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 9357,1 мың теңге;
трансферттер түсімі 11000 мың теңге;
2) шығындар 92327,1 мың теңге;
3) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-0) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 мың теңге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Есильского районного маслихата Акмолинской области от 18.10.2018 № 36/2 (вводится в действие с 01.01.2018).
1-1. Учесть, что в бюджете города Есиль на 2018 год из районного бюджета предусмотрены целевые трансферты согласно приложению 7.
Сноска. Решение дополнено пунктом 1-1 в соответствии с решением Есильского районного маслихата Акмолинской области от 30.05.2018 № 31/2 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Утвердить бюджет Красивинского сельского округа на 2018-2020 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) кірістер 20551,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 3450 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 2537,1 мың теңге;
трансферттер түсімі 14564 мың теңге;
2) шығындар 20551,1 мың теңге;
3) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-0) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 мың теңге.
Сноска. Пункт 2 – в редакции решения Есильского районного маслихата Акмолинской области от 18.10.2018 № 36/2 (вводится в действие с 01.01.2018).
3. Учесть, что в бюджете Красивинского сельского округа на 2018 год из районного бюджета предусмотрена субвенция в сумме 14564 тысячи тенге.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
районного маслихата
О.Ахметов
Секретарь районного маслихата С.Агымбаева
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Есильского района Т.Ерсеитов
25 декабря 2017 года
Приложение 1
к решению Есильского
районного маслихата
от 25 декабря 2017 года

2018-2020 жылдарға арналған Есіл қаласының, Красивинский ауылдық округінің бюджеттері туралы
Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 23/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 8 қаңтарда № 6299 болып тіркелді.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Есіл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2018-2020 жылдарға арналған Есіл қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 92327,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 71970 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 9357,1 мың теңге;
трансферттер түсімі 11000 мың теңге;
2) шығындар 92327,1 мың теңге;
3) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-0) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 18.10.2018 № 36/2 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
1-1. 2018 жылға арналған Есіл қаласының бюджетінде аудандық бюджеттен 7 қосымшаға сәйкес нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 1-1-тармақпен толықтырылды - Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 30.05.2018 № 31/2 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2018-2020 жылдарға арналған Красивинский ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 20551,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 3450 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 2537,1 мың теңге;
трансферттер түсімі 14564 мың теңге;
2) шығындар 20551,1 мың теңге;
3) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-0) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 мың теңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 18.10.2018 № 36/2 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. 2018 жылға арналған Красивинский ауылдық округінің бюджетінде, аудандық бюджеттен 14564 мың теңге сомасында субвенция көзделгені ескерілсін.
4. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
О.Ахметов
Аудандық мәслихат
хатшысы
С.Ағымбаева
"КЕЛІСІЛДІ"
Есіл ауданының әкімі Т.Ерсейітов
25 желтоқсан 2017 жыл
Есіл аудандық мәслихатының
2017 жылғы 25 желтоқсандағы