О внесении изменений в решение Жаркаинского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 6С-7/3 "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 7 февраля 2017 года № 6С-8/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 15 февраля 2017 года № 5745
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Жаркаинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жаркаинского районного маслихата "О районном бюджете на 2017-2019 годы" от 23 декабря 2016 года № 6С-7/3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5684, опубликовано 20 января 2017 года в районных газетах "Жарқайың тынысы" и "Целинное знамя") следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2017-2019 годы, согласно приложениям 1, 2, и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы - 2639834,6 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления - 431814,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления - 16427,6 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 24139,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 2167454,0 тысячи тенге;
2) затраты - 2629121,6 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 1204831,0 тысяча тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 1206807,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 1976,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 10713,0 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 10 713,0 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -1204831,0 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 1204831,0 тысяча тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии
районного маслихата,
Исполняющий обязанности
Секретаря районного маслихата С.Оспан-Улы
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Жаркаинского района А.Уисимбаев

Жарқайың аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 6С-7/3 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2017 жылғы 7 ақпандағы № 6С-8/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 15 ақпанда № 5745 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Жарқайың аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жарқайың аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 6С-7/3 (Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5684 болып тіркелген, 2017 жылғы 20 қаңтарында "Жарқайың тынысы" және "Целинное знамя" аудандық газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджеттің тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 2639834,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 431814,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 16427,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 24139,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 2167454,0 мың теңге;
2) шығындар - 2629121,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 1204831,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 1206807,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 1976,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 10713,0 мың
теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 10713,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -1204831,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 1204831,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы,
Аудандық мәслихат
хатшысының міндетін атқарушы С.Оспан-Ұлы
"КЕЛІСІЛДІ"
Жарқайың ауданының әкімі А.Үйсімбаев