О внесении изменения в решение акима Жаксынского района от 19 октября 2016 года № 3 "Об образовании избирательных участков"
Решение акима Жаксынского района Акмолинской области от 14 сентября 2017 года № 5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 27 сентября 2017 года № 6089. Утратило силу решением акима Жаксынского района Акмолинской области от 7 декабря 2018 года № 9
Сноска. Утратило силу решением акима Жаксынского района Акмолинской области от 07.12.2018 № 9 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", аким Жаксынского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Жаксынского района "Об образовании избирательных участков" от 19 октября 2016 года № 3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5594, опубликовано 28 ноября 2016 года в газете "Жаксынский вестник") следующее изменение:
строку 30 в приложении к указанному решению исключить.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района К.Суюндиков
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Жаксынской
районной территориальной
избирательной комиссии
Д.Пшембаева
"14" сентября 2017 года

"Сайлау учаскелерін құру туралы" Жақсы ауданы әкімінің 2016 жылғы 19 қазандағы № 3 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы Жақсы ауданы әкімінің 2017 жылғы 14 қыркүйектегі № 5 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 27 қыркүйекте № 6089 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Жақсы ауданы әкімінің 2018 жылғы 7 желтоқсандағы № 9 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Жақсы ауданы әкімінің 07.12.2018 № 9 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 23-бабына сәйкес, Жақсы ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Сайлау учаскелерін құру туралы" Жақсы ауданы әкімінің 2016 жылғы 19 қазандағы № 3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5594 болып тіркелген, 2016 жылғы 28 қарашада "Жақсы жаршысы" газетінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасында 30-жол алынып тасталсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Қ.Сүйіндіков
"КЕЛІСІЛДІ"
Жақсы аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының
төрайымы
Д.Пшембаева
"14" қыркүйек 2017 жыл