О переименовании улиц Беловодского сельского округа Жаксынского района Акмолинской области
Решение акима Беловодского сельского округа Жаксынского района Акмолинской области от 10 февраля 2017 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 24 февраля 2017 года № 5774
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения, на основании заключения заседания Акмолинской областной ономастической комиссии от 5 декабря 2016 года, аким Беловодского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы:
1) села Беловодское:
улицу Победа на улицу Женис;
2) села Перекатное:
улицу Элеваторская на улицу Достык.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Беловодского
сельского округа
А.Козбаева

Ақмола облысы Жақсы ауданы Беловод ауылдық округінің көшелерін қайта атау туралы
Ақмола облысы Жақсы ауданы Беловод ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 10 ақпандағы №1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 24 ақпанда № 5774 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, халқының пікірін ескере отырып, Ақмола облыстық ономастика комиссиясы отырысының 2016 жылғы 5 желтоқсандағы қорытындысы негізінде, Беловод ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көшелері қайта аталсын:
1) Беловод ауылының:
Победа көшесін Жеңіс көшесіне;
2) Перекатное ауылының:
Элеваторская көшесін Достық көшесіне.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Ақмола облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Беловод ауылдық
округінің әкімі
А.Козбаева