О внесении изменений в решение Зерендинского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 8-59 "О бюджете Зерендинского района на 2017-2019 годы"
Решение Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 25 апреля 2017 года № 12-98. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 3 мая 2017 года № 5934
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Зерендинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Зерендинского районного маслихата "О бюджете Зерендинского района на 2017-2019 годы" от 23 декабря 2016 года № 8-59 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5681, опубликовано 13 января 2017 года в районных газетах "Зерделі–Зеренді", "Зерен") следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Зерендинского района на 2017-2019 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 155 211,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 017 600,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 22 029,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 8 000,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 107 582,6 тысяч тенге;
2) затраты – 5 297 725,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 124 782,0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 149 754,0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 24 972,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 102 130,0 тысяч тенге,
в том числе:
приобретение финансовых активов – 102 130,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5)дефицит (профицит) бюджета – -369 425,7 тысяч тенге;
6)финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 369 425,7 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 5, 7, 8 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии Л.Николаева
Секретарь районного
маслихата
К.Аугалиев
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Зерендинского района А.Муратулы
"25" апреля 2017 года
Приложение 1
к решению Зерендинского
районного маслихата
от 25 апреля 2017 года

Зеренді аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 8-59 "Зеренді ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 сәуірдегі № 12-98 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 3 мамырда № 5934 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Зеренді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Зеренді аудандық мәслихаттың "Зеренді ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 8-59 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5681 тіркелген, 2017 жылғы 13 қаңтарда "Зерделі–Зеренді", "Зерен" аудандық газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. Зеренді ауданының 2017–2019 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5 155 211,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 017 600,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 22 029,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 8 000,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3 107 582,6 мың теңге;
2) шығындар – 5 297 725,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 124 782,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 149 754,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 24 972,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 102 130,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 102 130,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 369 425,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 369 425,7 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 5, 7, 8 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы Л.Николаева
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
Қ.Ауғалиев
"КЕЛІСІЛДІ"
Зеренді ауданының әкімі А.Мұратұлы
2017 жылғы "25" сәуір
Зеренді аудандық мәслихатының
2017 жылғы 25 сәуірдегі

18483,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
18483,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
32649,7
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
31887,7
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
762,0
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
9921,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
9921,6
02
Оборона
16561,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
16561,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
7073,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
9488,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
2265,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2265,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
2265,0
04
Образование
3653478,5
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
19169,0
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
19169,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
3444215,2
1
2
3
4
5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
9525,0
003
Общеобразовательное обучение
2830230,3
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
50988,9
006
Дополнительное образование для детей
82744,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
1838,0
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
234007,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
24489,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей

18483,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18483,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
32649,7
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31887,7
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
762,0
493
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
9921,6
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9921,6
02
Қорғаныс
16561,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
16561,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
7073,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
9488,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
2265,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2265,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
2265,0
04
Бiлiм беру
3653478,5
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
19169,0
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
19169,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3444215,2
1
2
3
4
5
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9525,0
003
Жалпы білім беру
2830230,3
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
50988,9
006
Балаларға қосымша білім беру
82744,0
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
1838,0
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
234007,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
24489,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер

17801,0
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
13814,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
13814,9
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
12769,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
12769,0
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
93720,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
16764,0
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
2000,0
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
400,0
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
67467,0
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
7089,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
20661,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
20661,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
12658,0
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
8003,0
12
Транспорт и коммуникации
101465,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
101465,0
022
Развитие транспортной инфраструктуры
24570,0
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
69007,0
024
Организация внутрипоселковых (внутригородских), пригородных и внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
7888,0
13
Прочие
77666,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
13897,6
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
13897,6
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
19626,4
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
19626,4

17801,0
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
13814,9
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13814,9
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
12769,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12769,0
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
93720,0
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16764,0
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
2000,0
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
400,0
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
67467,0
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
7089,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
20661,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
20661,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
12658,0
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
8003,0
12
Көлiк және коммуникация
101465,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
101465,0
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
24570,0
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
69007,0
024
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк), қала маңындағы ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
7888,0
13
Басқалар
77666,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
13897,6
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
13897,6
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
19626,4
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
19626,4

459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
24972,0
005
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
24972,0
8
Используемые остатки бюджетных средств
244643,7
01
Остатки бюджетных средств
244643,7
1
Свободные остатки бюджетных средств
244643,7
Приложение 2
к решению Зерендинского
районного маслихата
от 25 апреля 2017 года
№ 12-98
Приложение 4
к решению Зерендинского
районного маслихата
от 23 декабря 2016 года
№ 8-59
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета на 2017 год
Наименование
Сумма тысяч тенге
1
2
Всего
42093,0
Целевые текущие трансферты
42093,0
в том числе:
Отдел образования района (города областного значения)
7454,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам
2789,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника
4665,0
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
34607,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на развитие рынка труда
10853,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
13239,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
6220,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
2353,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на расширение перечня технических вспомогательных (компенсаторных) средств
1722,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на оказание услуг специалиста жестового языка
220,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
32,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на установку дорожных знаков и указателей в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов
32,0
1
2
Бюджетные кредиты
174755,0
в том числе:
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
174755,0
Распределение сумм бюджетных кредитов из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов

459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
24972,0
005
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
24972,0
8
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
244643,7
01
Бюджет қаражатының қалдықтары
244643,7
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
244643,7
Зеренді аудандық мәслихатының
2017 жылғы 25 сәуірдегі
№ 12-98 шешіміне
2 қосымша
Зеренді аудандық мәслихатының
2016 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 8-59 шешіміне
4 қосымша
2017 жылға арналған республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер мен бюджеттік несиелер
Атауы
Сома мың теңге
1
2
Барлығы
42093,0
Ағымдағы нысаналы трансферттер
42093,0
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
7454,0
Республикалық бюджеттен тілдік курстар бойынша тағылымдамадан өткен мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
2789,0
Республикалық бюджеттен оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
4665,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
34607,0
Республикалық бюджеттен еңбек нарығын дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
10853,0
"Өрлеу" жобасы бойынша шартты ақшалай көмекті енгізуге республикалық бюджеттен бөлінетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
13239,0
Республикалық бюджеттен мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
6220,0
Республикалық бюджеттен үкіметтік емес ұйымдарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
2353,0
Республикалық бюджеттен техникалық көмекші (компенсаторлық) құралдар тізбесін кеңейтуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
1722,0
Республикалық бюджеттен ымдау тілі маманының қызмет көрсетуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
220,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
32,0
Республикалық бюджеттен мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жол белгілерін және нұсқауларды орнатуға күтіп-ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
32,0
1
2
Бюджеттік кредиттер
174755,0
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
174755,0
Республикалық бюджеттен мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін бюджеттік кредиттердің сомасын бөлу

149754,0
Распределение сумм погашения основного долга по бюджетным кредитам, выделенных в 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015 и 2016 годах для реализации мер социальной поддержки специалистов
24972,0
Распределение сумм вознаграждения по бюджетным кредитам из республиканского бюджета
29,0
Приложение 3
к решению Зерендинского
районного маслихата
от 25 апреля 2017 года
№ 12-98
Приложение 5
к решению Зерендинского
районного маслихата
от 23 декабря 2016 года

149754,0
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015 және 2016 жылдарға бөлінген бюджеттік несиелер бойынша негізгі қарызын өтеу сомаларын бөлу
24972,0
Республикалық бюджеттен бюджеттік кредиттер бойынша берілетін сыйақының сомасын бөлу
29,0
Зеренді аудандық мәслихатының
2017 жылғы 25 сәуірдегі
№ 12-98 шешіміне
3 қосымша
Зеренді аудандық мәслихатының
2016 жылғы 23 желтоқсандағы

№ 8-59
Целевые трансферты из областного бюджета на 2017 год
Наименование
Сумма тысяч тенге
1
2
Всего
543362,6
Целевые текущие трансферты
543362,6
в том числе:
Отдел образования района (города областного значения)
53736,9
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проведение мероприятий по государственному языку для учащихся школ некоренной национальности
1609,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на приобретение и доставку учебников для школ
17751,9
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проведение капитального ремонта Донгулагашской основной школы
34376,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
176700,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ремонт автомобильных дорог
30000,0
Текущий (ямочный) ремонт автомобильных дорог местного значения и уличной сети с щебеночным покрытием в сельских населенных пунктах
20000,0
Текущий (ямочный) ремонт автомобильных дорог местного значения и уличной сети с черным покрытием в сельских населенных пунктах
10000,0
Увеличение уставного капитала государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Зеренда Сервис"
77130,0
На реконструкцию автодороги "Подъезд к горно-лыжной базе Електы" в границах Садового сельского округа Зерендинского района
24570,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на подготовку к отопительному сезону теплоснабжающим предприятиям
45000,0
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
74556,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проведение противоэпизоотических мероприятий
67467,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на возмещение стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота) больных бруцеллезом направляемых на санитарный убой
7089,0
1
2
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
16880,4
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на капитальные расходы объектов культуры
16880,4
Текущий ремонт Жолдыбайского сельского клуба Зерендинского района Акмолинской области

№ 8-59 шешіміне
5 қосымша
2017 жылға арналған облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Атауы
Сома мың теңге
1
2
Барлығы
543362,6
Ағымдағы нысаналы трансферттер
543362,6
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
53736,9
Облыстық бюджеттен аудандар (облыстық маңызы бар қаланың) бюджеттеріне жергілікті ұлт өкілдеріне жатпайтын мектеп оқушылары үшін мемлекеттік тілден іс-шаралар өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
1609,0
Облыстық бюджеттен аудандар (облыстық маңызы бар қаланың) бюджеттеріне мектептерге арналған оқулықтарды сатып алу және жеткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
17751,9
Дөңгілағаш негізгі мектебіне күрделі жөндеу жүргізуге облыстық бюджеттен аудан (облыстық маңызы бар қаланың) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
34376,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
176700,0
Облыстық бюджеттен аудандар (облыстық маңызы бар қаланың) бюджеттеріне автомобиль жолдарын жөндеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
30000,0
Ауылдық елді мекендерде қиыршық тас жамылғысымен көше желісі мен жергілікті мағынадағы автомобиль жолының ағымдағы (шұңқырлы) жөндеуі
20000,0
Ауылдық елді мекендерде қара жамылғысымен көше желісі мен жергілікті мағынадағы автомобиль жолының ағымдағы (шұңқырлы) жөндеуі
10000,0
"Зеренді Сервис" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны жарғылық капиталын арттыру
77130,0
Зеренді ауданы Садовый ауылдың округі шекараларында "Кіреберіс тау-шаңғы Електі базасы қойылатын" автожолын қайта жаңарту
24570,0
Облыстық бюджеттен аудандар (облыстық маңызы бар қаланың) бюджеттеріне жылумен жабдықтайтын кәсіпорындардың жылу беру мезгіліне дайындалуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
45000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
74556,0
Облыстық бюджеттен аудандар (облыстық маңызы бар қаланың) бюджеттеріне эпизиотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
67467,0
Облыстық бюджеттен аудандар (облыстық маңызы бар қаланың) бюджеттеріне бруцелезбен ауыратын санитариялық союға жіберілетін ауыл шаруашылығы малдарының (ірі қара және ұсақ малдың) құнын өтеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
7089,0
1
2
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
16880,4
Облыстық бюджеттен аудандар (облыстық маңызы бар қаланың) бюджеттеріне мәдениет объектілерінің күрделi шығындарына берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
16880,4
Ақмола облысы Зеренді ауданы Жолдыбай ауылдық клубын ағымдағы жөндеу

1624,0
Текущий ремонт сельского клуба имени М. Габдуллина села М. Габдуллина Зерендинского района Акмолинской области
2835,0
На текущий ремонт Донгулагашского сельского клуба в селе Донгулагаш Зерендинского района Акмолинской области
12421,4
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
288122,3
Разработка проектно сметной документации с проведением комплексной вневедомственной экспертизы на строительство разводящих сетей водопровода и строительство линий электропередач в селе Акколь Зерендинского района
11942,0
Разработка проектно сметной документации с проведением комплексной вневедомственной экспертизы на строительство водопроводных сетей и сетей электроснабжения в селе Садовое Зерендинского района
4290,0
Разработка проектно сметной документации с проведением комплексной вневедомственной экспертизы на строительство водопроводных сетей и сетей электроснабжения к новому жилому массиву усадебной застройки в селе Зеренда Зерендинского района
4293,0
Разработка проектно сметной документации с проведением государственной экспертизы, строительство котельной в селе Гранитное Зерендинского района

1624,0
Ақмола облысы Зеренді ауданы М. Ғабдуллин ауылындағы М. Ғабдуллин атындағы ауылдық клубты ағымдағы жөндеу
2835,0
Ақмола облысы Зеренді ауданы Дөңгілағаш ауылындағы Доңғілағаш ауылдық клубты ағымдағы жөндеу
12421,4
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
288122,3
Зеренді ауданы Ақкөл ауылында бөлі желілері, су желілері құрылысына және электрберу желілерінің құрылысына кешенді ведомстводан тыс сараптама өткізумен жобалау сметалық құжаттарын әзірлеу
11942,0
Зеренді ауданы Садовое ауылындағы электр желілері және су желілері құрылысына кешенді ведомстводан тыс сараптама өткізумен жобалау сметалық құжаттамасын әзірлеу
4290,0
Зеренді ауданы Зеренді ауылындағы жаңа құрылыс тұрғын массивті усадбалы электр желілері және су желілер құрылысына кешенді ведомстводан тыс сараптама өткізумен жобалау сметалық құжаттамасын әзірлеу
4293,0
Зеренді ауданының Гранитное ауылда қазандық құрылысы, мемлекеттік сараптама өткізумен жобалау сметалық құжаттамасын әзірлеу

70000,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на разработку градостроительной документации
8003,0
На реконструкцию здания учебного корпуса со строительством спортивного зала средней общеобразовательной школы имени М.Габдуллина по улице Жанайдара Мусина 39 "А" в селе Зеренда, Зерендинского района
150000,0
На строительство котельной к школе на 50 мест в селе Донгулагаш, Зерендинского района
35083,9
На разработку проектно-сметной документации на строительство блок-модульной котельной с инженерными сетями для основной школы в селе Пухальское, Зерендинского района
4510,4
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
10497,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию краткосрочного профессионального обучения
9900,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на субсидии по возмещению расходов по найму (аренда) жилья для переселенцев и оралманов
597,0
Приложение 4
к решению Зерендинского
районного маслихата
от 25 апреля 2017 года
№ 12-98
Приложение 7
к решению Зерендинского
районного маслихата
от 23 декабря 2016 года
№ 8-59
Бюджетные программы поселка, села, сельских округов на 2017 год
№п/п
Администратор бюджетных программ
Сумма тысяч тенге
Программа
Наименование
1
2
3
4
5
Всего
274577,0
Аппарат акима Аккольского сельского округа
15197,6
01
123
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
13887,6
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
1310,0
Аппарат акима Булакского сельского округа
16641,5
02
123
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
12548,5
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
2453,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
1640,0
Аппарат акима Викторовского сельского округа
14263,9
03
123
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
10684,2
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
2289,7
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года

70000,0
Облыстық бюджеттен аудандар (облыстық маңызы бар қаланың) бюджеттеріне қала құрылысы құжаттамасының әзірлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
8003,0
Зеренді ауылы, Жанайдар Мусин көшесі бойынша 39 "А" М. Ғабдуллин атындағы жалпы білім беретін орта мектепке спорт зал құрылысымен оқу корпусының ғимаратын қайта жаңғыртуға
150000,0
Зеренді ауданының Дөңгілағаш ауылында 50 орынға арналған мектебіне қазандық салу
35083,9
Зеренді ауданы, Пухальск ауылының негізгі мектебіне инженерлік желілермен блок-модульді қазандықтың құрылысына жобалық-сметалық құжаттама әзірлеуге
4510,4
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
10497,0
Облыстық бюджеттен аудандар (облыстық маңызы бар қаланың) бюджеттеріне қысқа мерзімдік кәсіби оқытуды іске асыруына берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
9900,0
Қоныс аударушылар мен оралмандар үшін жалға (жалдау) шығындарын өтеу бойынша субсидияларға арналған облыстық бюджеттен аудан (облыстық маңызы бар қаланың) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
597,0
Зеренді аудандық мәслихатының
2017 жылғы 25 сәуірдегі
№ 12-98 шешіміне
4 қосымша
Зеренді аудандық мәслихатының
2016 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 8-59 шешіміне
7 қосымша
2017 жылға кент, ауыл, ауылдық округтердің бюджеттік бағдарламалары
№ п/п
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Сома мың теңге
Бағдарлама
Атауы
1
2
3
4
5
Барлығы
274577,0
Ақкөл ауылдық округі әкімінің аппараты
15197,6
01
123
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
13887,6
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
1310,0
Бұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты
16641,5
02
123
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
12548,5
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
2453,0
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
1640,0
Викторовка ауылдық округі әкімінің аппараты
14263,9
03
123
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
10684,2
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
2289,7
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру