О внесении изменений в решение Коргалжынского районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 1/12 "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 2 мая 2017 года № 1/15. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 16 мая 2017 года № 5950
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Коргалжынского районного маслихата "О районном бюджете на 2017-2019 годы" от 22 декабря 2016 года № 1/12 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5698, опубликовано 19 января 2017 года в районной газете "Нұр-Қорғалжын") следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2017-2019 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 559 417,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 206 158,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 10 670,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 18 188,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 324 401,0 тысяч тенге;
2) затраты – 2 521 172,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 29 706,7 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 44 246,7 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 14 540,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 64 957,0 тысяч
тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 65 057,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 100,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (- 56 419,6) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 56 419,6 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 5, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель
сессии Коргалжынского
районного маслихата
Г.Балабекова
Секретарь Коргалжынского
районного маслихата
О.Балгабаев
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Коргалжынского района К.Рыскельдинов

Қорғалжын аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 1/12 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 2017 жылғы 2 мамырдағы № 1/15 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 16 мамырда № 5950 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1)-тармақшасына сәйкес, аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қорғалжын аудандық мәслихатының "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 1/12 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5698 болып тіркелген, 2017 жылғы 19 қаңтарында аудандық "Нұр-Қорғалжын" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 2 559 417,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 206 158,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 10 670,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 18 188,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 324 401,0 мың теңге;
2) шығындар – 2 521 172,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 29 706,7 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 44 246,7 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 14 540,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 64 957,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 65 057,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 100,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-56 419,6) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 56 419,6 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 5, 6 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қорғалжын аудандық
мәслихат сессиясының
төрайымы
Г.Балабекова
Қорғалжын аудандық
мәслихат хатшысы
Ө. Балғабаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қорғалжын ауданының әкімі Қ.Рыскелдінов

549 359,0
Целевые текущие трансферты
372 127,2
в том числе:
Отдел образования района (города областного значения)
13 132,2
На капитальные ремонты объектов образования
8 000,0
На проведение мероприятий по государственному языку для учащихся школ некоренной национальности
1 609,0
На приобретение и доставку учебников для школ
3 523,2
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
267 000,0
На ремонт автомобильных дорог
30 000,0
На развитие жилищно-коммунального хозяйства населенных пунктов
37 000,0
На ремонт системы водоснабжения
200 000,0
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
80 405,0
На проведение противоэпизоотических мероприятий
30 095,0
Возмещение стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота) больных бруцеллезом направленных на санитарный убой
50 310,0
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
7 590,0
На реализацию краткосрочного профессионального обучения
5 200,0
На субсидии по возмещению расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и оралманов
2 390,0
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
4 000,0
На укрепление материально-технической базы объектов культуры
4 000,0
Целевые трансферты на развитие

549 359,0
Ағымдағы нысаналы трансферттер
372 127,2
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
13 132,2
Бiлiм беру объектілерінің күрделi жөндеуіне
8 000,0
Жергілікті ұлт өкілдеріне жатпайтын мектеп оқушылары үшін мемлекеттік тілден іс-шаралар өткізуге
1 609,0
Мектептерге арналған оқулықтарды сатып алу және жеткізуге
3 523,2
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
267 000,0
Автомобиль жолдарын жөндеуге
30 000,0
Елді мекендердің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын дамытуға
37 000,0
Сумен жабдықтауды жөндеуге
200 000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
80 405,0
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
30 095,0
Бруцелезбен ауыратын санитариялық союға жіберілетін ауыл шаруашылығы малдарының (ірі қара және ұсақ малдың) құнын өтеуге
50 310,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
7 590,0
Қыска мерзімдік кәсіби оқытуды іске асыруына берілетін ағымдағы нысаналы
5 200,0
Қоныс аударушылар мен оралмандар үшін тұрғын үйді жалдау (жалға алу) бойынша шығындарды өтеуге
2 390,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
4 000,0
Мәдениет объектілерінің материалдық-техникалық базасын нығайтуға
4 000,0
Нысаналы даму трансферттерi