О внесении изменений в решение Коргалжынского районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 1/12 "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 23 октября 2017 года № 1/19. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 7 ноября 2017 года № 6150
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Коргалжынского районного маслихата "О районном бюджете на 2017-2019 годы" от 22 декабря 2016 года № 1/12 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5698, опубликовано 19 января 2017 года в районной газете "Нұр-Қорғалжын") следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2017-2019 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 758 549,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 206 158,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 10 671,2 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 18 188,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 523 532,6 тысяч тенге;
2) затраты – 2 720 305,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 29 706,7 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 44 246,7 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 14 540,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 64 957,0 тысяч
тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 65 057,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 100,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (- 56 419,6) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 56 419,6 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 5, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии
Коргалжынского районного
маслихата
Б.Досанбаев
Секретарь Коргалжынского
районного маслихата
О.Балгабаев
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Коргалжынского района К.Рыскельдинов

Қорғалжын аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 1/12 "2017–2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 2017 жылғы 23 қазандағы № 1/19 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 7 қарашада № 6150 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106 – бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 - бабының 1 - тармағының 1) - тармақшасына сәйкес, аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қорғалжын аудандық мәслихатының "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 1/12 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5698 болып тіркелген, 2017 жылғы 19 қаңтарында аудандық "Нұр-Қорғалжын" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 2 758 549,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 206 158,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 10 671,2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 18 188,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 523 532,6 мың теңге;
2) шығындар – 2 720 305,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 29 706,7 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 44 246,7 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 14 540,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 64 957,0 мың теңге,
оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 65 057,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 100,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-56 419,6) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 56 419,6 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 5, 6 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қорғалжын аудандық
мәслихат сессиясының
төрағасы
Б.Досанбаев
Қорғалжын аудандық
мәслихат хатшысы
Ө.Балғабаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қорғалжын ауданының
әкімі
Қ.Рыскелдінов