О переименовании улицы села Арыкты Коргалжынского района
Решение акима Арыктинского сельского округа Коргалжынского района Акмолинской области от 22 августа 2017 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 29 сентября 2017 года № 6092
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4 статьи 14 "Об административно- территориальном устройстве Республики Казахстан" Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года, пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании заключения заседания Акмолинской областной ономастической комиссии от 5 декабря 2016 года, с учетом мнения населения села Арыкты, аким Арыктинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу Ленина села Арыкты на улицу Тауелсиздик.
2. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима Арыктинского
сельского округа
М.Амангельдинов

Қорғалжын ауданы Арықты ауылының көшесін қайта атау туралы
Ақмола облысы Қорғалжын ауданы Арықты ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 22 тамыздағы № 2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 29 қыркүйекте № 6092 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасының әкімшілік–аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4 тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабының 2 тармағына, Ақмола облыстық ономастика комиссиясының 2016 жылғы 5 желтоқсандағы қорытындысы негізінде және Арықты ауылының халық пікірін ескере отырып, Арықты ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Арықты ауылының Ленин көшесі Тәуілсіздік көшесіне қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Арықты ауылдық округі
әкімінің міндетін
атқарушы
М.Амангельдинов