О внесении изменений в решение Сандыктауского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 9/1 "О бюджете Сандыктауского района на 2017-2019 годы"
Решение Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 16 июня 2017 года № 12/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 23 июня 2017 года № 6004
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Сандыктауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сандыктауского районного маслихата "О бюджете Сандыктауского района на 2017-2019 годы" от 23 декабря 2016 года № 9/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5682, опубликовано 13 января 2017 года в газете "Сандыктауский край") следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"Утвердить бюджет района на 2017-2019 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 931 224,3 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 459 798,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3 216,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 10 000,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 458 210,3 тысяч тенге;
2) затраты – 2 926 063,1 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 13 010,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 20 421,0 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 7 411,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 30 500,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 30 500,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 38 348,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 38 348,8 тысяч тенге.";

Сандықтау аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 9/1 "2017-2019 жылдарға арналған Сандықтау ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2017 жылғы 16 маусымдағы № 12/3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 23 маусымда № 6004 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес, Сандықтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сандықтау аудандық мәслихатының "2017–2019 жылдарға арналған Сандықтау ауданының бюджеті туралы" 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 9/1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5682 тіркелген, 2017 жылдың 13 қаңтарында "Сандыктауский край" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"2017–2019 жылдарға арналған аудан бюджеті тиісінше 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 931 224,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 459 798,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер –3 216,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 10 000,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 458 210,3 мың теңге;
2) шығындар – 2 926 063,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 13 010,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер – 20 421,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 7 411,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 30 500,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 30 500,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 38 348,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 38 348,8 мың теңге.";

приложения 1, 5, 7, 8 к вышеуказанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии
районного маслихата
Е.Бектуров
Секретарь районного
маслихата
С.Клюшников
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Сандыктауского района А.Исмагамбетов

жоғарыда аталған шешімнің 1, 5, 7, 8 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
Е.Бектұров
Аудандық мәслихат
хатшысы
С.Клюшников
"КЕЛІСІЛДІ"
Сандықтау ауданының әкімі А.Исмағамбетов

12 074,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
12 074,8
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
26 165,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
25 219,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
825,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
121,0
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
7 865,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
7 865,8
02
Оборона
9 938,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
9 938,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
2 918,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
7 020,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
2 442,2
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2 442,2
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
2 442,2
04
Образование
1 600 795,1
464
Отдел образования района (города областного значения)
1 416 495,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
12 815,1
003
Общеобразовательное обучение
1 137 075,9
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
1 300,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
24 977,0
006
Дополнительное образование для детей
32 697,1
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
1 609,0
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
47 161,7
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
14 386,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей

12 074,8
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 074,8
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
26 165,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25 219,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
825,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
121,0
493
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
7 865,8
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 865,8
02
Қорғаныс
9 938,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
9 938,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
2 918,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
7 020,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
2 442,2
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2 442,2
021
Елді мекендерде жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз ету
2 442,2
04
Білім беру
1 600 795,1
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1 416 495,1
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 815,1
003
Жалпы білім беру
1 137 075,9
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
1 300,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
24 977,0
006
Балаларға қосымша білім беру
32 697,1
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
1 609,0
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
47 161,7
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
14 386,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер