О переименовании улиц населенных пунктов Каменского сельского округа Сандыктауского района
Решение акима Каменского сельского округа Сандыктауского района Акмолинской области от 25 января 2017 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 28 февраля 2017 года № 5788
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", статьями 35, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с учетом мнения населения и на основании заключения заседания Акмолинской областной ономастической комиссии от 21 октября 2016 года, аким Каменского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы села Каменка Каменского сельского округа Сандыктауского района:
1) улицу Молодежная на улицу Жастар;
2) улицу Больничная на улицу Женис;
3) улицу Куйбышев на улицу Бейбитшилик;
4) улицу Ленин на улицу Ыбырай Алтынсарин;
5) улицу Рабочая на улицу Тауелсиздиктин 25 жылдыгы.
2. Переименовать улицы села Богословка Каменского сельского округа Сандыктауского района:
1) улицу Верхняя на улицу Достык;
2) улицу Нижняя на улицу Орталык.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Каменского
сельского округа
М.Аркенова

Сандықтау ауданы Каменск ауылдық округі елді мекендерінің көшелерін қайта атау туралы
Ақмола облысы Сандықтау ауданы Каменск ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 25 қаңтардағы № 1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 28 ақпанда № 5788 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35, 37 баптарына сәйкес, халықтың пікірін ескере отырып және Ақмола облыстық ономастика комиссиясы отырысының 2016 жылғы 21 қазандағы қорытындысы негізінде, Каменск ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сандықтау ауданы Каменск ауылдық округінің Каменка ауылының көшелері қайта аталсын:
1) Молодежная көшесі Жастар көшесіне;
2) Больничная көшесі Жеңіс көшесіне;
3) Куйбышев көшесі Бейбітшілік көшесіне;
4) Ленин көшесі Ыбырай Алтынсарин көшесіне;
5) Рабочая көшесі Тәуелсіздіктің 25 жылдығы көшесіне.
2. Сандықтау ауданы Каменск ауылдық округінің Богословка ауылының көшелері қайта аталсын:
1) Верхняя көшесі Достық көшесіне;
2) Нижняя көшесі Орталық көшесіне.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Каменск ауылдық
округінің әкімі
М.Аркенова