О признании утратившим силу решения Бурабайского районного маслихата от 28 марта 2016 года № 6С-1/10 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата Бурабайского районного маслихата"
Решение Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 14 февраля 2017 года № 6С-12/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 24 февраля 2017 года № 5771
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Бурабайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Бурабайского районного маслихата "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата Бурабайского районного маслихата" от 28 марта 2016 года № 6С-1/10 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5323, опубликовано 12 мая 2016 года в районных газетах "Бурабай" и "Луч").
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель
XII (внеочередной) сессии
районного маслихата
Г.Хамзина
Секретарь
районного маслихата
У.Бейсенов

Бурабай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 28 наурыздағы № 6С-1/10 "Бурабай аудандық мәслихат аппаратының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 14 ақпандағы № 6С-12/4 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 24 ақпанда № 5771 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27 бабына сәйкес, Бурабай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бурабай аудандық мәслихатының "Бурабай аудандық мәслихат аппаратының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" 2016 жылғы 28 наурыздағы № 6С-1/10 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5323 тіркелген, 2016 жылғы 12 мамырда аудандық "Бурабай" және "Луч" газеттерінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
ХІІ (кезектен тыс) сессиясының
төрайымы
Г.Хамзина
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
Ө.Бейсенов