О внесении изменений в решение Бурабайского районного маслихата от 26 декабря 2016 года № 6С-10/1 "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 13 октября 2017 года № 6С-20/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 31 октября 2017 года № 6141
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Бурабайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бурабайского районного маслихата "О районном бюджете на 2017-2019 годы" от 26 декабря 2016 года № 6С-10/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5663, опубликовано 12 января 2017 года в районных газетах "Бурабай" и "Луч") следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2017-2019 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 12812750,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2783890,4 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 28104,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 170886,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 9829870,1 тысяч тенге;
2) затраты – 12783698,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 40166,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 50615,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 10449,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 61514,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финасовых активов – 61514,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 72627,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 72627,9 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 6 к указанному решению Бурабайского районного маслихата изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель ХХ (внеочередной)
сессии, секретарь
районного маслихата
У.Бейсенов
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Бурабайского
района
К.Караулов
13 октября 2017 года
Приложение 1
к решению Бурабайского районного маслихата
от 13 октября 2017 года № 6С-20/1
Приложение 1
к решению Бурабайского районного маслихата
от 26 декабря 2016 года № 6С-10/1
Бюджет Бурабайского района на 2017 год
Категория
сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

Бурабай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 26 желтоқсандағы № 6С-10/1 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешiмiне өзгерістер енгiзу туралы
Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 13 қазандағы № 6С-20/1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 31 қазанда № 6141 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Бурабай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бурабай аудандық мәслихатының "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2016 жылғы 26 желтоқсандағы № 6С-10/1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5663 болып тіркелген, 2017 жылғы 12 қаңтарда аудандық "Бурабай" және "Луч" газеттерінде жарияланған) шешіміне келесi өзгерістер енгiзiлсiн:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 12812750,5 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2783890,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 28104,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 170886,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 9829870,1 мың теңге;
2) шығындар – 12783698,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 40166,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 50615,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 10449,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 61514,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 61514,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 72627,9 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 72627,9 мың теңге.";
Бурабай аудандық мәслихатының аталған шешiмінің 1, 4, 6 қосымшалары осы шешiмнiң 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешiм Ақмола облысының Әдiлет департаментiнде мемлекеттiк тiркелген күнінен бастап күшіне енедi және 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
ХХ (кезектен тыс) сессияның
төрағасы, аудандық мәслихаттың
хатшысы
Ө.Бейсенов
"КЕЛІСІЛДІ"
Бурабай ауданының
әкімі
Қ.Қарауылов
13 қазан 2017 жыл
Бурабай аудандық
мәслихатының
2017 жылғы 13 қазандағы
№ 6С-20/1 шешіміне
1 қосымша
Бурабай аудандық
мәслихатының
2016 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 6С-10/1 шешіміне
1 қосымша
Бурабай ауданының 2017 жылға арналған бюджеті
Санаты
сома мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер

7327,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
89180,9
006
Дополнительное образование для детей
118286,1
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
4728,0
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
200594,4
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
40565,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей) - сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
858,0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
492742,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
498322,7
467
Отдел строительства района (города областного значения)
1291087,0
024
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
1291087,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
350529,2
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
345633,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
34722,0
002
Программа занятости
87010,5
005
Государственная адресная социальная помощь
2313,1
006
Оказание жилищной помощи
2961,4
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
27163,4
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1871,7
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
380,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
83827,9
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
4226,9
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
24042,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
25404,8
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
12610,6
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
25919,5
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях

7327,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
89180,9
006
Балаларға қосымша білім беру
118286,1
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
4728,0
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
200594,4
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
40565,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
858,0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
492742,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
498322,7
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1291087,0
024
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1291087,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
350529,2
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
345633,8
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
34722,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
87010,5
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
2313,1
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
2961,4
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
27163,4
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1871,7
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
380,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
83827,9
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
4226,9
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
24042,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
25404,8
025
"Өрлеу" жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
12610,6
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
25919,5
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру

4652,7
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
52344,0
На проведение противоэпизоотических мероприятий
50944,0
На возмещение стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота) больных бруцеллезом направляемых на санитарный убой
1400,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1559318,6
Средний ремонт автодороги "Щучинск-Николаевка"
100000,0
Текущий ремонт
35149,9
На завершение отопительного сезона теплоснабжающим предприятиям
138000,0
На подготовку к отопительному сезону теплоснабжающим предприятиям
795854,6
Капитальный ремонт улицы Пролетарской от ПК10+00, улицы Коммунистической, улицы Трудовой до выезда на трассу Астана-Кокшетау в городе Щучинске
13206,5
Средний ремонт дорог города Щучинск
392000,0
Ямочный ремонт дорог города Щучинск
50000,0
Благоустройство центрального городского парка города Щучинск
25000,0
На текущий ремонт песчано-гравийного покрытия автомобильной дороги - 2 километра, ремонт водоотводной трубы, Д = 1000 мм "Урумкай-Киндык-Карагай" Бурабайского района
10107,6
Целевые трансферты на развитие
4532117,6
в том числе:
Отдел строительства района (города областного значения)
3852675,0
Строительство профильной школы на 800 учащихся с интернатом на 135 мест в городе Щучинске
1236006,0
Реконструкция кровли (замена совмещенной кровли на чердачную) государственного учреждения "Средняя школа № 4 в городе Щучинске"
55081,0
Благоустройство и строительство инженерных сетей блочно-модульной котельной и тепловых сетей к двум 5-этажным и трем 4-этажным домам в поселке Санаторий Щучинский
173633,0
Реконструкция водопроводной сети села Первомайское
42301,5
Сети водоотведения (3 очередь) коллектор и канализационные насосные станции в поселке Бурабай
917339,0
Строительство сетей и объектов водоотведения селе Катарколь Бурабайского района
587228,0
Строительство Катаркольского канализационного коллектора Бурабайского района
100000,0
Реконструкция и строительство внутриквартальных водопроводных сетей (4-ой очереди) города Щучинск
109985,0
Реконструкция сетей и объектов водоотведения города Щучинск
135000,0
Строительство ливневой канализации поселка Бурабай
353778,0
Разработка проектно сметной документации с проведением государственной экспертизы на строительство водопроводных сетей, сетей электроснабжения и водоотведения к объектам индивидуального жилищного строительства в городе Щучинск
21560,0
Разработка проектно сметной документации с проведением государственной экспертизы на строительство водопроводных сетей, сетей электроснабжения и водоотведения к объектам индивидуального жилищного строительства в селе Зеленый Бор Бурабайского района

4652,7
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
52344,0
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды өткізу үшін
50944,0
Бруцелезбен ауыратын санитариялық союға жіберілетін ауыл шаруашылығы малдарының (ірі қара және ұсақ малдың) құнын өтеуге
1400,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1559318,6
"Щучинск-Николаевка" автомобиль жолын орташа жөндеу
100000,0
Ағымдағы жөндеуге
35149,9
Жылумен қамтамасыз ететін кәсіпорындарға жылу беру маусымын аяқтау үшін
138000,0
Жылумен қамтамасыз ететін кәсіпорындарға жылу беру маусымына дайындалу үшін
795854,6
Щучинск қаласындағы Пролетарский көшесін ПК10+00 бастап Коммунистическая, Трудовая көшелерінен Астана-Көкшетау трассасына дейін күрделі жөндеу
13206,5
Щучинск каласының жолдарын орташа жөндеу
392000,0
Щучинск каласының жолдарын шұңкырларын жөндеу
50000,0
Щучинск каласының орталық саябағын абаттандыру
25000,0
Бурабай ауданының 2 километр автомобиль жолының құмды-қиыршықтасты жабынының ағымдағы жөндеуіне, Д= 1000 мм "Ұрымкай-Кіндік-Қарағай" субұрғыш құбырын жөндеу
10107,6
Дамытуға арналған насаналы трансферттер
4532117,6
соның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
3852675,0
Щучинск қаласында 135 орындық интернаты бар 800 оқушыға арналған бейінді мектеп құрылысы
1236006,0
"Щучинск қаласының № 4 орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің шатырын қайта құру (аралас төбені шатырға ауыстыру)
55081,0
Санаторий Щучинский кентінде екі 5 қабатты және үш 4 қабатты тұрғын үйлерге жылу желілерін және блокты-модульдік бу қазандығына инженерлік желілерін аббатандыру және салу
173633,0
Первомай ауылында сумен жабдықтау желілерін қайта құру
42301,5
Бурабай кентінде кәріздік сорғы станциясы коллектор мен су бұру жүйелері (3 кезек)
917339,0
Бурабай ауданы Қатаркөл ауылының су бұру нысандары мен желілерінің құрылысы
587228,0
Бурабай ауданы Қатаркөл кәріздік коллекторның құрылысы
100000,0
Щучинск қаласының ішкі тоқсандық су құбырлары желісін қайта құру және салу (4 кезек)
109985,0
Щучинск қаласының су бұру желілері мен нысандарын қайта құру
135000,0
Бурабай кентінің нөсерлік кәрізінің құрылысы
353778,0
Щучинск қаласындағы жеке тұрғын үй құрылысы объектілеріне су желілері, электр желілері және су бұру желілері құрылысына мемлекеттік сараптама өткізумен жобалау-сметалық құжаттамаларын әзірлеу
21560,0
Бурабай ауданы Зеленый Бор ауылында жеке тұрғын үй құрылысы объектілеріне су желілері, электр желілері және су бұру желілері құрылысына мемлекеттік сараптама өткізумен жобалау-сметалық құжаттамаларын әзірлеу