О внесении изменений в постановление акимата и решение маслихата Актюбинской области от 12 октября 2011 года № 328/415 "Об установлении базовых ставок платы за земельные участки при их предоставлении в частную собственность по Актюбинской области"
Постановление акимата Актюбинской области от 30 мая 2017 года № 186 и решение маслихата Актюбинской области от 30 мая 2017 года № 159. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 27 июня 2017 года № 5552
В соответствии с пунктом 1 статьи 10 Кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года "Земельный кодекс Республики Казахстан", пунктом 8 статьи 1 Конституционного Закона Республики Казахстан от 3 июля 2013 года "О внесении изменений и дополнений в Конституционный закон Республики Казахстан и в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам исключения противоречий, пробелов, коллизий между нормами права различных законодательных актов и норм, способствующих совершению коррупционных правонарушений", подпунктом 13) пункта 1 статьи 6 и подпунктом 8) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и пунктом 3-1 постановления Правительства Республики Казахстан от 2 сентября 2003 года № 890 "Об установлении базовых ставок платы за земельные участки", акимат Актюбинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Актюбинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в постановление акимата и решение маслихата Актюбинской области от 12 октября 2011 года № 328/415 "Об установлении базовых ставок платы за земельные участки при их предоставлении в частную собственность по Актюбинской области" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3378, опубликованное 8 ноября 2011 года в газетах "Актобе" и Актюбинский вестник") следующие изменения:
по всему тексту приложения совместного постановления акимата и решения маслихата на казахском языке слова "селолық", "кенттік" заменить словом "ауылдық";
по всему тексту приложения совместного постановления акимата и решения маслихата на русском языке слова "аул" и "аульный", "поселковый" заменить словами "село", "сельский".
2. Настоящее постановление акимата и решение маслихата вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Аким области Б. САПАРБАЕВ
Председатель сессии, секретарь
областного маслихата
С. КАЛДЫГУЛОВА

Ақтөбе облысы әкімдігінің және мәслихатының 2011 жылғы 12 қазандағы № 328/415 "Ақтөбе облысы бойынша жер учаскелері жеке меншікке берілген кезде олар үшін төлемақының базалық ставкаларын белгілеу туралы" қаулысына және шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысының әкімдігінің 2017 жылғы 30 мамырдағы № 186 қаулысы және Ақтөбе облыстық мәслихатының 2017 жылғы 30 мамырдағы № 159 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 27 маусымда № 5552 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы "Қазақстан Республикасының Жер кодексі" Кодексінің 10-бабының 1-тармағына, Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 3 шілдедегі "Қазақстан Республикасының Конституциялық заңына және Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне әртүрлі заңнамалық актілердің құқық нормалары арасындағы қайшылықтарды, олқылықтарды, коллизияларды және сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтар жасауға ықпал ететін нормаларды жою мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Конституциялық Заңының 1-бабының 8-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 13) тармақшасына және 27-бабының 1-тармағының 8) тармақшасына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 2 қыркүйектегі № 890 "Жер учаскелеріне төлемақының базалық ставкаларын бекіту туралы" Қаулысының 3-1-тармағына сәйкес, Ақтөбе облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Ақтөбе облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтөбе облысы әкімдігінің және мәслихатының 2011 жылғы 12 қазандағы № 328/415 "Ақтөбе облысы бойынша жер учаскелері жеке меншікке берілген кезде олар үшін төлемақының базалық ставкаларын белгілеу туралы" қаулысына және шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3378 тіркелген, 2011 жылғы 8 қарашада "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
қазақ тіліндегі бірлескен әкімдіктің қаулысының және мәслихаттың шешімінің қосымшасында бүкіл мәтіні бойынша "селолық", "кенттік" сөздері "ауылдық" сөзімен ауыстырылсын;
орыс тіліндегі бірлескен әкімдіктің қаулысының және мәслихаттың шешімінің қосымшасында бүкіл мәтіні бойынша "аул" және "аульный", "поселковый" сөздері "село", "сельский" сөздерімен ауыстырылсын.
2. Осы бірлескен әкімдіктің қаулысы және мәслихаттың шешімі олар алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Б. САПАРБАЕВ
Сессия төрағасы,
облыстық мәслихаттың
хатшысы
С. ҚАЛДЫҒҰЛОВА