О внесении изменения в постановление акимата Актюбинской области от 3 июля 2015 года № 243 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области животного мира"
Постановление акимата Актюбинской области от 6 июня 2017 года № 195 Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 10 июля 2017 года № 5590. Утратило силу постановлением акимата Актюбинской области от 17 января 2020 года № 9.
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Актюбинской области от 17.01.2020 № 9 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах", приказом исполняющего обязанности Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 апреля 2015 года № 18-03/390 "Об утверждении стандартов государственных услуг в области животного мира", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11774, акимат Актюбинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Актюбинской области от 3 июля 2015 года № 243 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области животного мира" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4447, опубликованное 10 августа 2015 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник") следующее изменение:
регламент государственной услуги "Принятие местными исполнительными органами области решения по закреплению охотничьих угодий и рыбохозяйственных водоемов и (или) участков за пользователями животным миром и установлению сервитутов для нужд охотничьего и рыбного хозяйства" изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования Актюбинской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) направление настоящего постановления на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Актюбинской области Джумагазиева М.С.

Ақтөбе облысы әкімдігінің 2015 жылғы 3 шілдедегі № 243 "Жануарлар дүниесі саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысының әкімдігінің 2017 жылғы 6 маусымдағы № 195 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 10 шілдеде № 5590 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы әкімдігінің 2020 жылғы 17 қаңтардағы № 9 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы әкімдігінің 17.01.2020 № 9 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабына, Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Заңының 16-бабының 3-тармағына, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің міндетін атқарушысының 2015 жылғы 30 сәуірдегі № 18-03/390 "Жануарлар дүниесі саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарттарын бекіту туралы" нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 11774 тіркелген бұйрығына сәйкес Ақтөбе облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақтөбе облысы әкімдігінің 2015 жылғы 3 шілдедегі № 243 "Жануарлар дүниесі саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4447 тіркелген, 2015жылғы 10 тамызда "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген қаулымен бекітілген "Облыстың жергілікті атқарушы органдарының жануарлар дүниесін пайдаланушыларға аңшылық алқаптар мен балық шаруашылығы су айдындарын және (немесе) учаскелерін бекітіп беру мен аңшылық және балық шаруашылықтарының қажеттіліктері үшін сервитуттарды белгілеу жөнінде шешімдер қабылдауы" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Ақтөбе облысының табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы қаулыны мерзімді баспа басылымдарында және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақтөбе облысы әкімінің орынбасары М.С.Жұмағазиевке жүктелсін.

4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Актюбинской области Б.Сапарбаев
Приложение к постановлению акимата Актюбинской области
от 6 июня 2017 года № 195
Утвержден постановлением акимата Актюбинской области от 3 июля 2015 года № 243
Регламент государственной услуги "Принятие местными исполнительными органами области решения по закреплению охотничьих угодий и рыбохозяйственных водоемов и (или) участков за пользователями животным миром и установлению сервитутов для нужд охотничьего и рыбного хозяйства"
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Принятие местными исполнительными органами области решения по закреплению охотничьих угодий и рыбохозяйственных водоемов и (или) участков за пользователями животным миром и установлению сервитутов для нужд охотничьего и рыбного хозяйства" (далее – государственная услуга) оказывается услугодателем согласно приложению 1 настоящего регламента.
Прием заявлений и выдача результата оказания государственной услуги осуществляется через канцелярию услугодателя.
2. Форма оказания государственной услуги – бумажная.
3. Результат оказания государственной услуги–постановление акимата области по закреплению охотничьих угодий и рыбохозяйственных водоемов и (или) участков за пользователями животным миром и установлению сервитутов для нужд охотничьего и рыбного хозяйства, постановление акимата района по закреплению рыбохозяйственных водоемов и (или) участков местного значения (далее – постановление).
Форма предоставления результата оказания государственной услуги: бумажная.
2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, является предоставление услугополучателем (либо его представителем по доверенности) услугодателю заявления по форме согласно приложению стандарта государственной услуги "Принятие местными исполнительными органами области решения по закреплению охотничьих угодий и рыбохозяйственных водоемов и (или) участков за пользователями животным миром и установлению сервитутов для нужд охотничьего и рыбного хозяйства" утвержденному приказом исполняющего обязанности Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 апреля 2015 года № 18-03/390 "Об утверждении стандартов государственных услуг в области животного мира" (далее – Cтандарт).

4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақтөбе облысының әкімі Б.Сапарбаев
Ақтөбе облысы әкімдігінің 2017 жылғы 6 маусымдағы № 195 қаулысына қосымша
Ақтөбе облысы әкімдігінің 2015 жылғы 3 шілдедегі № 243 қаулысымен бекітілді
"Облыстың жергілікті атқарушы органдарының жануарлар дүниесін пайдаланушыларға аңшылық алқаптар мен балық шаруашылығы су айдындарын және (немесе) учаскелерін бекітіп беру мен аңшылық және балық шаруашылықтарының қажеттіліктері үшін сервитуттарды белгілеу жөнінде шешімдер қабылдауы" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. "Облыстың жергілікті атқарушы органдарының жануарлар дүниесін пайдаланушыларға аңшылық алқаптар мен балық шаруашылығы су айдындарын және (немесе) учаскелерін бекітіп беру мен аңшылық және балық шаруашылықтарының қажеттіліктері үшін сервитуттарды белгілеу жөнінде шешімдер қабылдауы" мемлекеттік көрсетілетін қызметі (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) осы регламенттің 1-қосымшасына сәйкес көрсетілетін қызметті берушімен көрсетіледі.
Өтініштерді қабылдау және мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижелерін беру көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі арқылы жүзеге асырылады.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету нысаны – қағаз түрінде.
3. Мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нәтижесі – облыс әкімдігінің жануарлар дүниесін пайдаланушыларға аңшылық алқаптар мен балық шаруашылығы су айдындарын және (немесе) учаскелерін бекітіп беру мен аңшылық және балық шаруашылықтарының қажеттіліктері үшін сервитуттарды белгілеу жөніндегі қаулысы, аудан әкімдігінің балық шаруашылығы су айдындарын және (немесе) учаскелерін бекітіп беру жөніндегі қаулысы (бұдан әрі – қаулы).
Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін ұсыну нысаны: қағаз түрінде.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) іс-әрекеттер тәртібін сипаттау
4. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің міндетін атқарушысының 2015 жылғы 30 сәуірдегі № 18-03/390 "Жануарлар дүниесі саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарттарын бекіту туралы" бұйрығымен бекітілген "Облыстың жергілікті атқарушы органдарының жануарлар дүниесін пайдаланушыларға аңшылық алқаптар мен балық шаруашылығы су айдындарын және (немесе) учаскелерін бекітіп беру мен аңшылық және балық шаруашылықтарының қажеттіліктері үшін сервитуттарды белгілеу жөнінде шешімдер қабылдауы" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының (бұдан әрі – Стандарт) қосымшасына сәйкес, мемлекеттік қызметті алушының (немесе оның сенімхат бойынша өкілінің) көрсетілетін қызметті берушіге өтініш беруі мемлекеттік қызмет көрсету бойынша рәсімді (іс-әрекетті) бастауы үшін негіз болып табылады.

5. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги, длительность его выполнения:
1) услугополучатель (либо его представитель по доверенности) предоставляет документы услугодателю согласно пункту 9 Cтандарта.
2) сотрудник канцелярии услугодателя регистрирует документы, подтверждает принятие заявления отметкой на его копии с указанием даты приема пакета документов и предоставляет документы руководителю услугодателя – не более 15 (пятнадцати) минут;
3) руководитель услугодателя рассматривает документы и направляет ответственному исполнителю – не более 30 (тридцати) минут;
4) ответственный исполнитель услугодателя в течение 3 (трех) рабочих дней подготавливает проект постановления акимата области или района и предоставляет руководителю услугодателя для ознакомления в течение 1 (одного) рабочего дня;
5) руководитель услугодателя ознакамливается с проектом постановления и направляет в канцелярию местного исполнительного органа (далее – МИО) для подписания постановления акимом области или района в течение 3 (трех) часов;
6) сотрудник канцелярии МИО предоставляет проект постановления акиму области или района на подписание в течение 3 (трех) часов;
7) аким области или района рассматривает и подписывает представленный проект постановления и направляет сотруднику канцелярии МИО в течение 1 (одного) рабочего дня;
8) сотрудник канцелярии МИО направляет постановление ответственному исполнителю услугодателя в течение 3 (трех) часов;
9) ответственный исполнитель услугодателя выдает постановление услугополучателю (либо его представителю по доверенности).
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
6. Перечень подразделений (работников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) сотрудник канцелярии услугодателя;
2) руководитель услугодателя;
3) ответственный исполнитель услугодателя;
4) сотрудник канцелярии МИО;
5) аким области и акимы районов.
7. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия):
1) услугополучатель (либо его представитель по доверенности) предоставляет документы согласно пункту 9 Стандарта.
2) сотрудник канцелярии услугодателя регистрирует документы, подтверждает принятие заявления отметкой на его копии с указанием даты приема пакета документов и предоставляет документы руководителю услугодателя – не более 15 (пятнадцати) минут;

5. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінің құрылымына кіретін әрбір үдерістің (іс-әрекеттің) мазмұны және оның орындау ұзақтығы:
1) көрсетілетін қызметті алушы (немесе оның сенімхат бойынша өкілі) көрсетілетін қызметті берушіге Cтандартының 9 – тармағына сәйкес құжаттарды ұсынады;
2) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесінің қызметкері құжаттар топтамасын қабылдау күнін көрсетіп оның көшірмесіне өтінішті қабылдау белгісімен растап, құжаттарды тіркейді және көрсетілетін қызметті берушінің басшысына құжаттарды жолдайды – 15 (он бес) минуттан аспайды;
3) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы құжаттарды қарастырады және орындаушыға жібереді – 30 (отыз) минуттан аспайды;
4) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы 3 (үш) жұмыс күні ішінде облыс немесе аудан әкімдігінің қаулысының жобасын әзірлейді және көрсетілетін қызметті берушінің басшысына танысу үшін 1 (бір) жұмыс күні ішінде жолдайды;
5) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы қаулы жобасымен танысып жергілікті атқарушы орган (бұдан әрі – ЖАО) кеңсесіне қаулыны облыс немесе аудан әкімінің қол қоюы үшін 3 (үш) сағат ішінде жібереді;
6) ЖАО кеңсе қызметкері қаулы жобасын облыс немесе аудан әкіміне қол қоюға 3 (үш) сағат ішінде жібереді;
7) облыс немесе аудан әкімі ұсынылған қаулы жобасымен танысып қол қояды және ЖАО кеңсе қызметкеріне 1 (бір) жұмыс күні ішінде жібереді;
8) ЖАО кеңсе қызметкері қаулыны жауапты орындаушыға 3 (үш) сағат ішінде жібереді;
9) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы көрсетілетін қызметті алушыға (немесе оның сенімхат бойынша өкіліне) қаулы береді.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-әрекет тәртібін сипаттау
6. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіне қатысатын көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) тізбесі:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы;
3) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы;
4) ЖАО кеңсе қызметкері;
5) облыс және аудандардың әкімдері.
7. Әрбір рәсімнің (іс-әрекеттің) ұзақтығын көрсете отырып, құрылымдық бөлімшілер (қызметкерлер) арасындағы рәсімдердің (іс-әрекеттердің) реттілігінің сипаттамасы:
1) көрсетілетін қызметті алушы (немесе оның сенімхат бойынша өкілі) көрсетілетін қызметті берушіге Стандарттың 9 – тармағына сәйкес құжаттарды ұсынады;
2) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері құжаттар топтамасын қабылдау күнін көрсетіп оның көшірмесіне өтінішті қабылдау белгісімен растап, құжаттарды тіркейді және көрсетілетін қызметті берушінің басшысына құжаттарды жолдайды – 15 (он бес) минуттан аспайды;

4. Описание порядка взаимодействия с государственной корпорацией "Правительство для граждан" и (или) иными услугодателями, а также порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги
9. Государственная услуга через филиал некоммерческого акционерного общества "Государственная корпорация "Правительство для граждан" по Актюбинской области и веб-портал "электронного правительства" не оказывается.
Приложение 1 к регламенту государственной услуги "Принятие местными исполнительными органами области решения по закреплению охотничьих угодий и рыбохозяйственных водоемов и (или) участков за пользователями животным миром и установлению сервитутов для нужд охотничьего и рыбного хозяйства"
Государственная услуга "Принятие местными исполнительными органами области решения по закреплению охотничьих угодий и рыбохозяйственных водоемов и (или) участков за пользователями животным миром и установлению сервитутов для нужд охотничьего и рыбного хозяйства" (далее – государственная услуга) оказывается услугодателями:
п/п
Наименование государственного органа осуществляющие функции по оказанию государственных услуг
Месторасположение
Контактный телефон
1
2
3
4
1.
Государственное учреждение "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования Актюбинской области"
город Актобе, пр.Абилкайыр хана, дом 40, здание областного акимата

4. "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясымен және (немесе) өзге де көрсетілетін қызметті берушілермен өзара іс-әрекет жасасу тәртібін, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде ақпараттық жүйелерді пайдалану тәртібін сипаттау
9. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамының Ақтөбе облысы бойынша филиалы және "электрондық үкімет" веб-порталы арқылы көрсетілмейді.
Облыстың жергілікті атқарушы органдарының жануарлар дүниесін пайдаланушыларға аңшылық алқаптар мен балық шаруашылығы су айдындарын және (немесе) учаскелерін бекітіп беру мен аңшылық және балық шаруашылықтарының қажеттіліктері үшін сервитуттарды белгілеу жөнінде шешімдер қабылдауы" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 1-қосымша
"Облыстың жергілікті атқарушы органдарының жануарлар дүниесін пайдаланушыларға аңшылық алқаптар мен балық шаруашылығы су айдындарын және (немесе) учаскелерін бекітіп беру мен аңшылық және балық шаруашылықтарының қажеттіліктері үшін сервитуттарды белгілеу жөнінде шешімдер қабылдауы" мемлекеттік көрсетілетін қызметі (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) келесі көрсетілетін қызметті берушілермен көрсетіледі:
р/н
Мемлекеттік қызмет көрсету жөніндегі функцияларды атқаратын
мемлекеттік орган атауы
Орналасқан жері
Телефон нөмірі
1
2
3
4
1.
"Ақтөбе облысының табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Ақтөбе қаласы, Әбілқайыр хан даңғ., 40 үй, облыстық әкімдік ғимараты

8 /7132/ 55-09-30
2.
Государственное учреждение "Отдел сельского хозяйства города Актобе"
город Актобе, улица Т.Ахтанова, дом 50
8 /7132/ 21-96-77
3.
Государственное учреждение "Алгинский районный отдел сельского хозяйства"
Алгинский район, город Алга, 5 микрорайон, дом 4
8 /71337/ 42-6-39
4.
Государственное учреждение "Айтекебийский районный отдел сельского хозяйства"
Айтекебийский район, село Комсомол, улица Т.Жургенева, дом 62
8 /71339/ 22-5-12
5.
Государственное учреждение "Байганинский районный отдел предпринимательства и сельского хозяйства"
Байганинский район, село Карауылкелды, улица Д.Кунаева, дом 36
8 /71345/ 22-3-57
6.
Государственное учреждение "Иргизский районный отдел сельского хозяйства"
Иргизский район, село Иргиз, улица Ы.Алтынсарина, дом 12
8 /71343/ 21-4-32
7.
Государственное учреждение "Каргалинский районный отдел предпринимательства и сельского хозяйства"
Каргалинский район, село Бадамша, улица Абилкайыр хана, дом 38
8 /71342/ 22-0-11
8.
Государственное учреждение "Мартукский районный отдел сельского хозяйства"
Мартукский район, село Мартук, улица С.Сейфуллина, дом 38
8 /71331/ 21-8-44
9
Государственное учреждение "Мугалжарский районный отдел сельского хозяйства"
Мугалжарский район, город Кандыагаш, микрорайон Молодежный, дом 12
8 /71333/ 3-48-47
10
Государственное учреждение "Темирский районный отдел сельского хозяйства"
Темирский район, Шубаркудукский сельский округ, улица Желтоксан, дом 5
8 /71346/ 2-24-91
11
Государственное учреждение "Уилский районный отдел предпринимательства и сельского хозяйства"
Уилский район, село Уил, улица Кокжар, дом 69
8 /71339/21-7-46
12
Государственное учреждение "Кобдинский районный отдел сельского хозяйства"
Кобдинский район, село Кобда, улица Астана, дом 26
8 /71341/ 21-1-01
13
Государственное учреждение "Хромтауский районный отдел сельского хозяйства"
Хромтауский район, город Хромтау, улица Спортивная, дом 2
8 /71336/ 21-7-15
14
Государственное учреждение "Шалкарский районный отдел сельского хозяйства и ветеринарии"
Шалкарский район, город Шалкар, улица Айтеке, дом 47 А
8 /71335/ 24-4-96
Приложение 2 к регламенту государственной услуги "Принятие местными исполнительными органами области решения по закреплению охотничьих угодий и рыбохозяйственных водоемов и (или) участков за пользователями животным миром и установлению сервитутов для нужд охотничьего и рыбного хозяйства"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги

8 /7132/ 55-09-30
2.
"Ақтөбе қаласының ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Ақтөбе қаласы, Т.Ахтанов көшесі, 50 үй
8 /7132/ 21-96-77
3.
"Алға аудандық ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Алға ауданы, Алға қаласы, 5 шағын аудан, 4 үй
8 /71337/ 42-6-39
4.
"Әйтеке би аудандық ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Әйтеке би ауданы, Комсомол ауылы, Т.Жүргенев көшесі, 62 үй
8 /71339/ 22-5-12
5.
"Байғанин аудандық кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Байғанин ауданы, Қарауылкелді ауылы, Д.Қонаева көшесі, 36 үй
8 /71345/ 22-3-57
6.
"Ырғыз аудандық ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Ырғыз ауданы, Ырғыз ауылы, Ы.Алтынсарин көшесі, 12 үй
8 /71343/ 21-4-32
7.
"Қарғалы аудандық кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Қарғалы ауданы, Бадамша ауылы, Әбілқайырхан көшесі, 38 үй
8 /71342/ 22-0-11
8.
"Мәртөк аудандық ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Мәртөк ауданы, Мәртөк ауылы, С.Сейфуллин көшесі, 38 үй
8 /71331/ 21-8-44
9
"Мұғалжар аудандық ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Мұғалжар ауданы, Қандыағаш қаласы, Жастар шағын ауданы, 12 үй
8 /71333/ 3-48-47
10
"Темір аудандық ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Темір ауданы, Шұбарқұдық ауылдық округі, Желтоқсан көшесі, 5 үй
8 /71346/ 2-24-91
11
"Ойыл аудандық кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Ойыл ауданы, Ойыл ауылы, Көкжар көшесі, 69 үй
8 /71339/21-7-46
12
"Қобда аудандық ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Қобда ауданы, Қобда ауылы, Астана көшесі, 26 үй
8 /71341/ 21-1-01
13
"Хромтау аудандық ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Хромтау ауданы, Хромтау қаласы, Спортивная көшесі, 2 үй
8 /71336/ 21-7-15
14
"Шалқар аудандық ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Шалқар ауданы, Шалқар қаласы, Әйтеке көшесі, 47 А үй
8 /71335/ 24-4-96
Облыстың жергілікті атқарушы органдарының жануарлар дүниесін пайдаланушыларға аңшылық алқаптар мен балық шаруашылығы су айдындарын және (немесе) учаскелерін бекітіп беру мен аңшылық және балық шаруашылықтарының қажеттіліктері үшін сервитуттарды белгілеу жөнінде шешімдер қабылдауы" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 2-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-үдерістерінің анықтамалығы