О внесении изменений в решение областного маслихата от 12 декабря 2016 года № 72 "Об областном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение маслихата Актюбинской области от 8 декабря 2017 года № 218. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 11 декабря 2017 года № 5735. Срок действия решения – до 1 января 2018 года.
В соответствии с пунктом 2 статьи 8, пунктами 3 и 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Актюбинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата от 12 декабря 2016 года № 72 "Об областном бюджете на 2017-2019 годы", (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5191, опубликованное 10, 11 января 2017 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник") следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы -
цифры "151 680 937,8" заменить цифрами "150 383 011,1", в том числе:
по налоговым поступлениям -
цифры "36 090 122" заменить цифрами "36 245 122";
по неналоговым поступлениям -
цифры "4 074 226,6" заменить цифрами "2 646 431,9";
по поступлениям трансфертов -
цифры "111 516 589,2" заменить цифрами "111 491 457,2";
в подпункте 2):
затраты -
цифры "151 688 411,1" заменить цифрами "150 912 432,4";
в подпункте 3)
чистое бюджетное кредитование –
цифры "18 902 442" заменить цифрами "18 380 494", в том числе:
бюджетные кредиты -
цифры "20 100 299" заменить цифрами "19 578 351".
2) в пункте 9:
второй и четвертый абзацы исключить.
3) в пункте 11:
в пятом абзаце:
цифры "850 933" заменить цифрами "848 685";
в шестом абзаце:
цифры "954 853,7" заменить цифрами "950 951,9";
в восьмом абзаце:
цифры "2 115 475" заменить цифрами "2 062 927,8";
в девятом абзаце:
цифры "2 463 478,2" заменить цифрами "2 455 309,3";
в одиннадцатом абзаце:
цифры "599 132,4" заменить цифрами "595 104,4";
в двенадцатом абзаце:
цифры "1 153 412,6" заменить цифрами "1 151 052,9";
в тринадцатом абзаце:
цифры "3 025,6" заменить цифрами "1 140,1";
в пятнадцатом абзаце:
цифры "97 663,6" заменить цифрами "40 463,6";
в шестнадцатом абзаце:
цифры "69 203,1" заменить цифрами "66 788,6";
в семнадцатом абзаце:

Облыстық мәслихаттың 2016 жылғы 12 желтоқсандағы № 72 "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облыстық мәслихатының 2017 жылғы 8 желтоқсандағы № 218 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 11 желтоқсанда № 5735 болып тіркелді. 2018 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 8-бабының 2-тармағына, 106-бабының 3 және 4-тармақтарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына Ақтөбе облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Облыстық мәслихаттың 2016 жылғы 12 желтоқсандағы № 72 "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5191 тіркелген, 2017 жылғы 10, 11 қаңтарда "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақта:
1) тармақшада:
кірістер -
"151 680 937,8" деген сандар "150 383 011,1" деген сандармен ауыстырылсын, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша -
"36 090 122" деген сандар "36 245 122" деген сандармен ауыстырылсын;
салықтық емес түсімдер бойынша -
"4 074 226,6" деген сандар "2 646 431,9" деген сандармен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері бойынша -
"111 516 589,2" деген сандар "111 491 457,2" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
шығындар -
"151 688 411,1" деген сандар "150 912 432,4" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
таза бюджеттік кредит беру -
"18 902 442" деген сандар "18 380 494" деген сандармен ауыстырылсын, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер -
"20 100 299" деген сандар "19 578 351" деген сандармен ауыстырылсын.
2) 9-тармақта:
екінші және төртінші абзацтар алынып тасталсын.
3) 11-тармақта:
бесінші абзацта:
"850 933" деген сандар "848 685" деген сандармен ауыстырылсын;
алтыншы абзацта:
"954 853,7" деген сандар "950 951,9" деген сандармен ауыстырылсын;
сегізінші абзацта:
"2 115 475" деген сандар "2 062 927,8" деген сандармен ауыстырылсын;
тоғызыншы абзацта:
"2 463 478,2" деген сандар "2 455 309,3" деген сандармен ауыстырылсын;
он бірінші абзацта:
"599 132,4" деген сандар "595 104,4" деген сандармен ауыстырылсын;
он екінші абзацта:
"1 153 412,6" деген сандар "1 151 052,9" деген сандармен ауыстырылсын;
он үшінші абзацта:
"3 025,6" деген сандар "1 140,1" деген сандармен ауыстырылсын;
он бесінші абзацта:
"97 663,6" деген сандар "40 463,6" деген сандармен ауыстырылсын;
он алтыншы абзацта:
"69 203,1" деген сандар "66 788,6" деген сандармен ауыстырылсын;
он жетінші абзацта:

цифры "908 714,4" заменить цифрами "908 567,1";
в девятнадцатом абзаце:
цифры "300 000" заменить цифрами "278 052";
в двадцать третьем абзаце:
цифры "191 762,7" заменить цифрами "191 346,7";
в двадцать седьмом абзаце:
цифры "278 239,2" заменить цифрами "249 593,2";
в двадцать девятом абзаце:
цифры "6 200" заменить цифрами "150 608";
в тридцатом абзаце:
цифры "127 321" заменить цифрами "126 847,2".
4) в пункте 12:

"908 714,4" деген сандар "908 567,1" деген сандармен ауыстырылсын;
он тоғызыншы абзацта:
"300 000" деген сандар "278 052" деген сандармен ауыстырылсын;
жиырма үшінші абзацта:
"191 762,7" деген сандар "191 346,7" деген сандармен ауыстырылсын;
жиырма жетінші абзацта:
"278 239,2" деген сандар "249 593,2" деген сандармен ауыстырылсын;
жиырма тоғызыншы абзацта:
"6 200" деген сандар "150 608" деген сандармен ауыстырылсын;
отызыншы абзацта:
"127 321" деген сандар "126 847,2" деген сандармен ауыстырылсын.
4) 12-тармақта:

451 184
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
328 748
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
183 130
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации органов
515 494
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
220 208
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
1 363 745
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
39 781
4
Поликлиники
2 098 037
253
Управление здравоохранения области
2 098 037
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
1 867 299
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
230 738
5
Другие виды медицинской помощи
1 590 554
253
Управление здравоохранения области
1 590 554
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета
1 544 626
029
Областные базы спецмедснабжения
45 928
9
Прочие услуги в области здравоохранения
2 909 783,5
253
Управление здравоохранения области
2 909 783,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
85 888,5
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
251 784
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
129 461
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
28 751
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
57 947
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
2 355 952
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
3 428 999,6
1
Социальное обеспечение
1 082 243
256
Управление координации занятости и социальных программ области
741 946
06
256
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
288 345
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания)

451 184
020
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
328 748
021
Онкогематологиялық аурулармен ауыратын науқастарды химиялық препараттармен қамтамасыз ету
183 130
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ ағзаларды транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
515 494
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
220 208
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
1 363 745
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
39 781
4
Емханалар
2 098 037
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
2 098 037
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
1 867 299
038
Тегін медициналық көмектің кепілдендірілген көлемі шеңберінде скринингтік зерттеулер жүргізу
230 738
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
1 590 554
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 590 554
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
1 544 626
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
45 928
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
2 909 783,5
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
2 909 783,5
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
85 888,5
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
251 784
013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
129 461
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
28 751
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық-талдамалық қызметтер
57 947
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
2 355 952
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
3 428 999,6
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
1 082 243
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
741 946
06
1
256
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
288 345
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету

404 757
047
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
48 844
261
Управление образования области
340 297
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
292 342
037
Социальная реабилитация
47 955
2
Социальная помощь
463 281
256
Управление координации занятости и социальных программ области
463 281
003
Социальная поддержка инвалидов
463 281
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
1 883 475,6
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 804 211,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
116 635
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
10 820,6
019
Реализация текущих мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
419
037
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
983 181
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
4 641
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
208 841
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
118 370
06
256
054
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
55 304
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
6 000
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
300 000
263
Управление внутренней политики области
17 523
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
17 523
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
4 562
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы

404 757
047
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Өрлеу" жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
48 844
261
Облыстың білім басқармасы
340 297
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
292 342
037
Әлеуметтік сауықтандыру
47 955
2
Әлеуметтiк көмек
463 281
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
463 281
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
463 281
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
1 883 475,6
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 804 211,6
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
116 635
018
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
10 820,6
019
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, ағымдағы іс-шараларды іске асыру
419
037
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, іс-шараларын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
983 181
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
4 641
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
208 841
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
118 370
06
9
256
054
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
55 304
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
6 000
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
300 000
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
17 523
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
17 523
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
4 562
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

4 562
270
Управление по инспекции труда области
57 179
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
57 179
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
20 242 077,5
1
Жилищное хозяйство
13 825 728,1
261
Управление образования области
183 376
064
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
183 376
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
13 642 352,1
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
3 612 841,8
034
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
9 972 102,3
072
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство служебного жилища, развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и строительство, достройку общежитий для молодежи в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
57 408
2
Коммунальное хозяйство
6 416 349,4
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
5 728 468,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
65 872
07
279
004
Газификация населенных пунктов
432 479,3
005
Капитальные расходы государственного органа
380
030
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
3 388 127,9
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
100 894
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 336 752,1
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
403 963,6
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
687 880,5
025
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие благоустройства городов и населенных пунктов
339 231
030
Развитие коммунального хозяйства
348 649,5
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
7 477 712,1
1
Деятельность в области культуры
1 479 264
273
Управление культуры, архивов и документации области

4 562
270
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
57 179
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
57 179
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы
20 242 077,5
1
Тұрғын үй шаруашылығы
13 825 728,1
261
Облыстың білім басқармасы
183 376
064
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
183 376
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
13 642 352,1
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
3 612 841,8
034
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
9 972 102,3
072
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салуға, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жастарға арналған жатақханаларды салуға, салып бітіруге берілетін нысаналы даму трансферттері
57 408
2
Коммуналдық шаруашылық
6 416 349,4
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
5 728 468,9
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
65 872
07
2
279
004
Елді мекендерді газдандыру
432 479,3
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
380
030
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
3 388 127,9
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және жергілікті жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
100 894
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 336 752,1
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
403 963,6
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
687 880,5
025
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне қалалар мен елді мекендерді абаттандыруды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
339 231
030
Коммуналдық шаруашылықты дамыту
348 649,5
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
7 477 712,1
1
Мәдениет саласындағы қызмет
1 479 264
273
Облыстың мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасы

27 562,4
005
Повышение инвестиционного имиджа области
32 576,6
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
2 593 583,6
1
Топливо и энергетика
1 636 789,3
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
336 789,3
081
Организация и проведение поисково-разведочных работ на подземные воды для хозяйственно-питьевого водоснабжения населенных пунктов
336 789,3
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
1 300 000
011
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие теплоэнергетической системы
1 300 000
09
9
Прочие услуги в области топливно-энергетического комплекса и недропользования
956 794,3
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
616 742,3
070
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие газотранспортной системы
25 463,6
071
Развитие газотранспортной системы
591 278,7
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
340 052
070
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие газотранспортной системы
340 052
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
11 399 239,5
1
Сельское хозяйство
10 671 737,8
255
Управление сельского хозяйства области
10 451 971,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
150 148,8
002
Поддержка семеноводства
272 403
003
Капитальные расходы государственного органа
502
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
994,4
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
627
019
Услуги по распространению и внедрению инновационного опыта
15 000
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
592 510,7
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
29 904
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
310 684
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
20 307
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов

27 562,4
005
Облыстың инвестициялық имиджін арттыру
32 576,6
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
2 593 583,6
1
Отын және энергетика
1 636 789,3
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
336 789,3
081
Елді мекендерді шаруашылық-ауыз сумен жабдықтау үшін жерасты суларына іздестіру-барлау жұмыстарын ұйымдастыру және жүргізу
336 789,3
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 300 000
011
Аудандарың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жылу-энергетикалық жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 300 000
09
9
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер
956 794,3
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
616 742,3
070
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне газ тасымалдау жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
25 463,6
071
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
591 278,7
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
340 052
070
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне газ тасымалдау жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
340 052
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
11 399 239,5
1
Ауыл шаруашылығы
10 671 737,8
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
10 451 971,2
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
150 148,8
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
272 403
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
502
014
Ауыл шаруашылығы таурларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
994,4
018
Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру
627
019
Инновациялық тәжірибені тарату және енгізу жөніндегі қызметтер
15 000
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
592 510,7
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
29 904
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
310 684
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
20 307
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу

1 709,7
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
107 278
10
255
048
Возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте
44 600,1
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
2 237 982
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
5 740 924,6
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
202 333
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
632 351
058
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере растениеводства
1 013,1
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
20 698,8
061
Субсидирование операционных затрат микрофинансовых организаций в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
70 000
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
91 146
020
Развитие объектов сельского хозяйства
91 146
719
Управление ветеринарии области
128 620,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
29 596
019
Услуги по распространению и внедрению инновационного опыта
5 000
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
1 599
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
25 637
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
66 788,6
2
Водное хозяйство
17 054
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
4 085
003
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
4 085
10
255
Управление сельского хозяйства области
12 969
068
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
12 969
3
Лесное хозяйство
403 432,5
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
403 432,5
005
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение

1 709,7
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
107 278
10
1
255
048
Ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өсіру
44 600,1
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
2 237 982
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
5 740 924,6
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
202 333
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
632 351
058
Ауыл шаруашылығы өнімін өсімдік шаруашылығы саласындағы терең қайта өңдеу өнімдерінің өндірісі үшін қайта өңдеу кәсіпорындарының оны сатып алуға жұмсайтын шығындарын субсидиялау
1 013,1
060
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
20 698,8
061
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микроқаржы ұйымдарының операциялық шығындарын субсидиялау
70 000
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
91 146
020
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
91 146
719
Облыстың ветеринария басқармасы
128 620,6
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29 596
019
Инновациялық тәжірибені тарату және енгізу жөніндегі қызметтер
5 000
1
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
1 599
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
25 637
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
66 788,6
2
Су шаруашылығы
17 054
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
4 085
003
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
4 085
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
12 969
10
2
255
068
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
12 969
3
Орман шаруашылығы
403 432,5
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
403 432,5
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру