О внесении изменений и дополнений в решение маслихата города Актобе от 26 декабря 2016 года № 131 "Об утверждении бюджета города Актобе на 2017-2019 годы"
Решение маслихата города Актобе Актюбинской области от 15 сентября 2017 года № 233. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 21 сентября 2017 года № 5655. Срок действия решения – до 1 января 2018 года
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, маслихат города Актобе РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Актобе от 26 декабря 2016 года № 131 "Об утверждении бюджета города Актобе на 2017 – 2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5208, опубликованное 18 января 2017 года в газете "Ақтөбе" и 17 января 2017 года в газете "Актюбинский вестник") следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы: цифры "55 190 152,2" заменить цифрами "56 431 101,0", в том числе по:
неналоговым поступлениям: цифры "274 639" заменить цифрами "344 480,8";
поступлениям трансфертов: цифры "23 755 873,8" заменить цифрами "24 926 980,8";
в подпункте 2):
затраты: цифры "61 075 847,4" заменить цифрами "61 130 154,4";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета: цифры "-6 008 097,2" заменить цифрами "-4 821 455,4";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета: цифры "6 008 097,2" заменить цифрами "4 821 455,4";
в том числе:
поступление займов: цифры "2 800 000,0" заменить цифрами "1 683 200,0";
погашения займов: цифру "0" заменить цифрами "69 841,8".
2) в пункте 8:
в абзаце третьем:
цифры "271 704" заменить цифрами "310 225,0";
в абзаце четвертом:
цифры "87 799" заменить цифрами "77 599,0";
в абзаце одиннадцатом:
цифры "969 939,0" заменить цифрами "1 036 435,0";
в абзаце двенадцатом:
цифры "200 000,0" заменить цифрами "123 260,0";
в абзаце восемнадцатом:
цифры "116 797,0" заменить цифрами "115 955,0";
и дополнить абзацами следующего содержания:
6 200,0 тысяч тенге – для направления малообеспеченных детей в лагерь "Шапагат";
25 000,0 тысяч тенге - на капитальные расходы организаций культуры;
140 000,0 тысяч тенге -на приобретение учебников для государственных учреждений образования;

Ақтөбе қалалық мәслихатының 2016 жылғы 26 желтоқсандағы № 131 "2017-2019 жылдарға арналған Ақтөбе қаласының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2017 жылғы 15 қыркүйектегі № 233 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 21 қыркүйекте № 5655 болып тіркелді. 2018 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына және Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына сәйкес, Ақтөбе қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтөбе қалалық мәслихатының 2016 жылғы 26 желтоқсандағы № 131 "2017-2019 жылдарға арналған Ақтөбе қаласының бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5208 санымен тіркелген, 2017 жылғы 18 қаңтардағы "Ақтөбе" газетінде және 2017 жылғы 17 қаңтардағы "Актюбинский вестник" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшадағы:
кірістер: "55 190 152,2" сандары "56 431 101,0" сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:
салықтық емес түсімдер бойынша: "274 639" сандары "344 480,8" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері бойынша: "23 755 873,8" сандары "24 926 980,8" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
шығындар: "61 075 847,4" сандары "61 130 154,4" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
бюджет тапшылығы (профицитi): "-6 008 097,2" сандары "-4 821 455,4" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) "6 008 097,2" сандары "4 821 455,4" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
қарыздар түсiмi: "2 800 000,0" сандары "1 683 200,0" сандарымен ауыстырылсын;
қарыздарды өтеу: "0" саны "69 841,8" сандарымен ауыстырылсын.
2) 8 тармақтағы:
үшінші абзацтағы:
"271 704" сандары "310 225,0" сандарымен ауыстырылсын;
төртінші абзацтағы:
"87 799" сандары "77 599,0" сандарымен ауыстырылсын;
он бірінші абзацтағы:
"969 939,0" сандары "1 036 435,0" сандарымен ауыстырылсын;
он екінші абзацтағы:
"200 000,0" сандары "123 260,0" сандарымен ауыстырылсын;
он сегізінші абзацтағы:
"116 797,0" сандары "115 955,0" сандарымен ауыстырылсын;
және келесі мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
6 200,0 мың теңге –аз қамтылған отбасылар балаларын "Шапағат" лагеріне жіберу үшін;
25 000,0 мың теңге – мәдениет ұйымдарының күрделі шығындарына;
140 000,0 мың теңге – мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар сатып алуға;

цифры "463 463,0" заменить цифрами "459 897,1".
2. Приложения 1, 2, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии
маслихата городаАктобе
Секретарь маслихата города Актобе
М.Ажибаев С.Шинтасова
Приложение 1 к решению маслихата города Актобе от 15 сентября 2017 года № 233

"463 463,0" сандары "459 897,1" сандарымен ауыстырылсын.
2. Аталған шешімнің 1, 2, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақтөбе қалалық
мәслихатының сессия төрағасы
Ақтөбе қалалық мәслихатының хатшысы
М.Әжібаев С. Шынтасова
Ақтөбе қалалық мәслихатының 2017 жылғы 15 қыркүйектегі № 233 шешіміне 1 қосымша

Приложение 5 к решению маслихата города Актобе № 131 от 26 декабря 2016 года
Распределение сумм администраторов бюджетных программ 123 "Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа" на 2017 год
Порядковый номер
Благодарный сельский округ
Саздинский сельский округ
Новый сельский округ
Курайлинский сельский округ
Каргалиский сельский округ
Наименование
ВСЕГО
114 314,9
53 970,2
76 160,0

Ақтөбе қалалық мәслихатының 2016 жылғы 26 желтоқсандағы № 131 шешіміне 5 қосымша
123 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты" бюджеттік бағдарлама әкімшілерінің 2017 жылға арналған сомасының бөлінісі
Реттік саны
Благодар ауылдық округі
Сазда ауылдық округі
Новый ауылдық округі
Қурайлы ауылдық округі
Қарғалы ауылдық округі
Атауы
БАРЛЫҒЫ
114 314,9
53 970,2
76 160,0