О внесении изменений и дополнений в решение маслихата города Актобе от 26 декабря 2016 года № 131 "Об утверждении бюджета города Актобе на 2017 - 2019 годы"
Решение маслихата города Актобе Актюбинской области от 12 декабря 2017 года № 244. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 14 декабря 2017 года № 5743. Срок действия решения – до 1 января 2018 года
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, маслихат города Актобе РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Актобе от 26 декабря 2016 года № 131 "Об утверждении бюджета города Актобе на 2017 – 2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5208, опубликованное 18 января 2017 года в газете "Ақтөбе" и 17 января 2017 года в газете "Актюбинский вестник") следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы: цифры "56 431 101,0" заменить цифрами "60 957 591,3", в том числе по:
неналоговым поступлениям: цифры "344 480,8" заменить цифрами "300 480,8";
поступлениям от продажи основного капитала: цифры "2 195 278,4" заменить цифрами "2 239 278,4";
поступлениям трансфертов: цифры "24 926 980,8" заменить цифрами "29 453 471,1";
в подпункте 2):
затраты: цифры "60 546 654,4" заменить цифрами "76 270 349,7";
в подпункте 4):
сальдо по операциям с финансовыми активами: цифры "705 902,0" заменить цифрами "1 103 549,0";
в том числе:
приобретение финансовых активов: цифры "705 902,0" заменить цифрами "1 103 549,0";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета: цифры "-4 821 455,4" заменить цифрами "-16 416 307,4";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета: цифры "4 821 455,4" заменить цифрами "16 416 307,4";
в том числе:
поступление займов: цифры "1 683 200,0" заменить цифрами "13 278 052,0".
2) в пункте 6:
в абзаце втором:
цифры "27 836" заменить цифрами "21 345,0";
в абзаце четвертом:
цифры "52 281,0" заменить цифрами "42 119,0";
в абзаце пятом:
цифры "185 658" заменить цифрами "153 194,0";
в абзаце шестом:
цифры "193 158" заменить цифрами "226 231,0".
3) в пункте 7:
в абзаце втором:
цифры "3 673 852,0" заменить цифрами "4 498 795,0";
в абзаце третьем:

Ақтөбе қалалық мәслихатының 2016 жылғы 26 желтоқсандағы № 131 "2017-2019 жылдарға арналған Ақтөбе қаласының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 244 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 14 желтоқсанда № 5743 болып тіркелді. 2018 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына және Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына сәйкес, Ақтөбе қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтөбе қалалық мәслихатының 2016 жылғы 26 желтоқсандағы № 131 "2017-2019 жылдарға арналған Ақтөбе қаласының бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5208 санымен тіркелген, 2017 жылғы 18 қаңтардағы "Ақтөбе" газетінде және 2017 жылғы 17 қаңтардағы "Актюбинский вестник" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшадағы:
кірістер: "56 431 101,0" сандары "60 957 591,3" сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:
салықтық емес түсімдер бойынша: "344 480,8" сандары "300 480,8" сандарымен ауыстырылсын;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша: "2 195 278,4" сандары "2 239 278,4" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері бойынша: "24 926 980,8" сандары "29 453 471,1" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
шығындар: "60 546 654,4" сандары "76 270 349,7" сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшадағы:
қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо: "705 902,0" сандары "1 103 549,0" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу: "705 902,0" сандары "1 103 549,0" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
бюджет тапшылығы (профицитi): "-4 821 455,4" сандары "-16 416 307,4" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) "4 821 455,4" сандары "16 416 307,4" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
қарыздар түсiмi: "1 683 200,0" сандары "13 278 052,0" сандарымен ауыстырылсын.
2) 6 тармақтағы:
екінші абзацтағы:
"27 836" сандары "21 345,0" сандарымен ауыстырылсын;
төртінші абзацтағы:
"52 281,0" сандары "42 119,0" сандарымен ауыстырылсын;
бесінші абзацтағы:
"185 658" сандары "153 194,0" сандарымен ауыстырылсын;
алтыншы абзацтағы:
"193 158" сандары "226 231,0" сандарымен ауыстырылсын.
3) 7 тармақтағы:
екінші абзацтағы:
"3 673 852,0" сандары "4 498 795,0" сандарымен ауыстырылсын;
үшінші абзацтағы:

цифры "459 897,1" заменить цифрами "528 054,1".
6) в пункте 10:
в абзаце первом:
цифры "583 680" заменить цифрами "330 116,0".
2. Приложения 1, 2, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии
маслихата городаАктобе
Секретарь маслихата города Актобе
А. Утегенов С.Шинтасова

"459 897,1" сандары "528 054,1" сандарымен ауыстырылсын.
6) 10 тармақтағы:
бірінші абзацтағы:
"583 680" сандары "330 116,0" сандарымен ауыстырылсын.
2. Аталған шешімнің 1, 2, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақтөбе қалалық
мәслихатының сессия төрағасы
Ақтөбе қалалық мәслихатының хатшысы
А. Өтегенов С. Шынтасова