О признании утратившим силу постановления акимата Айтекебийского района от 27 июня 2016 года № 114 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" местных исполнительных органов Айтекебийского района"
Постановление акимата Айтекебийского района Актюбинской области от 14 марта 2017 года № 56. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 29 марта 2017 года № 5364
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Айтекебийского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановления акимата Айтекебийского района от 27 июня 2016 года № 114 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" местных исполнительных органов Айтекебийского района" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5016, опубликованное 04 августа 2016 года в газете "Жаңалык жаршысы").
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Т.Рахметова.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района М.Ибрашов

Әйтеке би ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 27 маусымдағы № 114 "Әйтеке би ауданының жергілікті атқарушы органдары "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" қаулысының күшін жою туралы
Ақтөбе облысы Әйтеке би ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 14 наурыздағы № 56 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 29 наурызда № 5364 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабы, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Әйтеке би ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Әйтеке би ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 27 маусымдағы № 114 "Әйтеке би ауданының жергілікті атқарушы органдары "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5016 болып тіркелген, 2016 жылғы 04 тамызда "Жаңалық жаршысы" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылауды аудан әкімінің орынбасары Т.Рахметовке жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі М.Ибрашов