О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 60 "Об утверждении бюджета Алгинского района на 2017-2019 годы"
Решение маслихата Алгинского района Актюбинской области от 26 апреля 2017 года 93. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 28 апреля 2017 года № 5477. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 9, 104 и 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Алгинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 60 "Об утверждении бюджета Алгинского района на 2017-2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5229, опубликованное 2 февраля 2017 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте1:
в подпункте 1):
доходы
цифры "6 549 148" заменить цифрами "7 023 874";
в том числе по:
поступлениям трансфертов
цифры "5 678 148" заменить цифрами "6 152 874";
в подпункте 2):
затраты
цифры "6 549 148" заменить цифрами "7 090 671";
в подпункте 3):
чистое бюджетное кредитование
цифры "-8513" заменить цифрами "55 708";
в том числе:
бюджетные кредиты
цифры "57 859" заменить цифрами "64 221";
в подпункте 5):
дефицит бюджета
цифры "- 49 346" заменить цифрами "- 122 505";
в подпункте 6):
финансирование дефицита бюджета
цифры "49 346" заменить цифрами "122 505";
2) в пункте 3:
цифры "550 000" заменить цифрами "1 216 471";
3) пункт 6:
дополнить абзацем следующего содержания:
"на изъятие земельных участков для государственных нужд – 37 039 тысяч тенге"

Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 60 "2017-2019 жылдарға арналған Алға ауданының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 сәуірдегі № 93 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 28 сәуірде № 5477 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 9, 104 және 106 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Алға аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алға аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 60 "2017-2019 жылдарға арналған Алға ауданының бюджетін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5229 тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2017 жылғы 2 ақпанда жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
"6 549 148" сандары "7 023 874" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша
"5 678 148" сандары "6 152 874" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
"6 549 148" сандары "7 090 671" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
таза бюджеттік кредиттеу
"-8 513" сандары "55 708" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
бюджеттік кредиттер
"57 859" сандары "64 221" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы
"-49 346" сандары "-122 505" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру
"49 346" сандары "122 505" сандарымен ауыстырылсын;
2) 3 тармақта:
"550 000" сандары "1 216 471" сандарымен ауыстырылсын;
3) 6 тармақ:
келесідей мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алуға – 37 039 мың теңге";

4) в пункте 7:
в абзаце пятом: цифры "916 060" заменить цифрами "516 060";
в абзаце одиннадцатом: цифры "570 508" заменить цифрами "620 508";
в абзаце двенадцатом: цифры "30 902" заменить цифрами "36 132";
и дополнить абзацем следующего содержания:
"на развитие продуктивной занятости и массового предпринимательства – 115 986,0 тысяч тенге";
2. Приложения 1, 5 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

4) 7 тармақта:
бесінші абзацтағы "916 060" сандары "516 060" сандарымен ауыстырылсын;
он бірінші абзацтағы "570 508" сандары "620 508" сандарымен ауыстырылсын;
он екінші абзацтағы "30 902" сандары "36 132" сандарымен ауыстырылсын;
және келесідей мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсәпкерлікті дамытуға - 115 986 мың теңге";
2. Көрсетілген шешімнің 1, 5 қосымшалары осы шешімдегі 1, 2 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.