О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 60 "Об утверждении бюджета Алгинского района на 2017-2019 годы"
Решение маслихата Алгинского района Актюбинской области от 18 июля 2017 года № 109. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 27 июля 2017 года № 5619. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 9 и 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Алгинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 60 "Об утверждении бюджета Алгинского района на 2017-2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5229, опубликованное 2 февраля 2017 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры "7 023 874" заменить цифрами "7 080 389,9";
в том числе по:
налоговым поступлениям
цифры "801 329" заменить цифрами "802 329";
неналоговым поступлениям
цифры "38 809" заменить цифрами "37 809";
поступлениям трансфертов
цифры "6 152 874" заменить цифрами "6 209 389,9";
в подпункте 2):
затраты
цифры "7 090 671" заменить цифрами "7 147 186,9";
в пункте 3):
чистое бюджетное кредитование
цифры "55 708" заменить цифрами "-11 821";
в том числе:
погашение бюджетных кредитов
цифры "8 513" заменить цифрами "76 041,5";
в подпункте 5):
дефицит бюджета
цифры "-122 505" заменить цифрами "-54 976,5";
в подпункте 6):
финансирование дефицита бюджета
цифры "122 505" заменить цифрами "54 976,5";
в пункте 3:
цифры "1 216 471" заменить цифрами "1 238 917";
в пункте 6:
в абзаце пятом: цифры "59 954" заменить цифрами "9 015";
в пункте 7:
в абзаце втором: цифры "9 000" заменить цифрами "7 000";
в абзаце шестом: цифры "3 201" заменить цифрой "0";
в абзаце восьмом: цифры "22 816" заменить цифрами "15 627";
в абзаце девятом: цифры "11 777" заменить цифрами "7 840";
в абзаце одиннадцатом: цифры "620 508" заменить цифрами "619 005,6";

Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 60 "2017-2019 жылдарға арналған Алға ауданының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2017 жылғы 18 шілдедегі № 109 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 27 шілдеде № 5619 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 9 және 106 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Алға аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алға аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 60 "2017-2019 жылдарға арналған Алға ауданының бюджетін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5229 тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2017 жылғы 2 ақпанда жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
"7 023 874" сандары "7 080 389,9" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
салық түсімдері бойынша
"801 329" сандары "802 329" сандарымен ауыстырылсын;
салықтық емес түсімдер бойынша
"38 809" сандары "37 809" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері бойынша "6 152 874" сандары "6 209 389,9" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
"7 090 671" сандары "7 147 186,9" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
таза бюджеттік кредиттеу
"55 708" сандары "-11 821" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
бюджеттік кредиттерді өтеу
"8 513" сандары "76 041,5" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы
"-122 505" сандары "-54 976,5" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру
"122 505" сандары "54 976,5" сандарымен ауыстырылсын;
3 тармақта:
"1 216 471" сандары "1 238 917" сандарымен ауыстырылсын;
6 тармақта:
бесінші абзацтағы "59 954" сандары "9 015" сандарымен ауыстырылсын;
7 тармақта:
екінші абзацтағы "9 000" сандары "7 000" сандарымен ауыстырылсын;
алтыншы абзацтағы "3 201" сандары "0" санымен ауыстырылсын;
сегізінші абзацтағы "22 816" сандары "15 627" сандарымен ауыстырылсын;
тоғызыншы абзацтағы "11 777" сандары "7 840" сандарымен ауыстырылсын;
он бірінші абзацтағы "620 508" сандары "619 005,6" сандарымен ауыстырылсын;

в абзаце двенадцатом: цифры "36 132" заменить цифрами "35 230";
в абзаце четырнадцатом: цифры "73 203" заменить цифрами "69 090,3";
в абзаце пятнадцатом: цифры "115 986" заменить цифрами "123 257";
и дополнить абзацем следующего содержания:
"на капитальные расходы подведомственных учреждений и организаций культуры – 50 000,0 тысяч тенге;
на приобретение оборудования для элективного курса по работотехнике – 8 000,0 тысяч тенге;

он екінші абзацтағы "36 132" сандары "35 230" сандарымен ауыстырылсын;
он төртінші абзацтағы "73 203" сандары "69 090,3" сандарымен ауыстырылсын;
он бесінші абзацтағы "115 986" сандары "123 257" сандарымен ауыстырылсын;
және келесідей мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"ведомстволық бағыныстағы мәдениет саласындағы мемлекеттік мекемелердің және ұйымдарының күрделі шығыстарына – 50 000,0 мың теңге;
роботты техника бойынша элективті курсы үшін жабдық сатып алуға- 8 000,0 мың теңге;

на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда –42 582,0 тысяч тенге".
2. Приложения 1, 2, 5 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии маслихата Л. Грачева
Секретарь районного маслихата Б. Жумабаев
Приложение № 1 к решению Алгинского районного маслихата от 18 июля 2017 года № 109

коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялауға – 42 582,0 мың теңге".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 2, 5 қосымшалары осы шешімдегі 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат сессиясының төрайымы Л. Грачева
Аудандық мәслихат хатшысы Б. Жұмабаев
Алға аудандық мәслихатының 2017 жылғы 18 шілдедегі № 109 шешіміне 1 қосымша

15002
122
Аппарат акима района (города областного значения)
75337
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
75337
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
173526
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
167226
022
Капитальные расходы государственного органа
6300
2
Финансовая деятельность
14086
452
Отдел финансов района (города областного значения)
14086
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
13686
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
400
5
Планирование и статистическая деятельность
14536
453
Отдел экономики и бюджетного планирования (города областного значения)
14536
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
14316
004
Капитальные расходы государственного органа
220
9
Прочие государственные услуги общего характера
59579
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
14822
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
10622
108
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства , концессионных проектов,консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
4200
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
44757
040
Развитие объектов государственных органов
44757
02
Оборона
7865
1
Военные нужды
3515
122
Аппарат акима района (города областного значения)
3515
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
3515
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
4350
122
Аппарат акима района (города областного значения)
4350
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
4100
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы

15002
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
75337
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
75337
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
173526
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
167226
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
6300
2
Қаржылық қызмет
14086
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
14086
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13686
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
400
5
Жоспарлау және статистикалық қызмет
14536
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
14536
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14316
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
220
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттік қызметтер
59579
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
14822
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10622
108
Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүрізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
4200
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
44757
040
Мемлекеттік органның объектілерін дамыту
44757
02
Қорғаныс
7865
1
Әскери мұқтаждықтар
3515
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
3515
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
3515
2
Төтенше жағдайлар жөніндегі жұмыстарды ұйымдастыру
4350
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
4350
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
4100
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елді мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар

2150
010
Развитие объектов сельского хозяйства
2150
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
61239
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
7351
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
7000
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
3572
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
43316
6
Земельные отношения
13618
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
13618
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
11009
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
2609
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
11488
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
11488
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
11488
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
20509
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
20509
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
20509
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
11509
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
9000
12
Транспорт и коммуникация
635505,6
1
Автомобильный транспорт
655505,6
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
66500
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
16500
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог улиц населенных пунктов
50000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
569005,6
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
569005,6
13
Прочие
42128
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
6233
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)

2150
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
2150
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
61239
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7351
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
7000
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
3572
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
43316
6
Жер қатынастары
13618
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
13618
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11009
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
2609
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
11488
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
11488
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
11488
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
20509
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
20509
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
20509
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
11509
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
9000
12
Көлік және коммуникация
635505,6
1
Автомобиль көлігі
655505,6
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
66500
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
16500
045
Елді-мекендер көшелеріндегі автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу
50000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
569005,6
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
569005,6
13
Өзгелер
42128
3
Кәсіпкерлік қызметті қолдау және бәсекелестікті қорғау
6233
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі